Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lubie sie masturbowac

Polecane posty

Już jestem nad Tobą. :P Szybkim ruchem biorę k****a w rękę i naprowadzam na cipkę. Czuję jak gorąca główka rozchyla wargi . Nadziewam się na niego. Czuję jak wypełnia moje wnętrze. Cipka mocno otula k****a mrrr. Moje biodra zaczynają się szybko i rytmicznie kołysać. O taak zaczynam ujeżdżać Twojego k****a jęcząc głośno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mm o taaak, tego nam było trzeba.. wojej goracej mokrej cipce, cudownie do niej przylegając i rozpychając ją w rytm Twoich ruchów biodrami 😘 Trzymam Cię za biodra i obserwuje Twoje podniecające ruchy.. pocieram otwartą dłonią Twoje uda.. przesuwam ręce na pośladki ściskam je kiedy Ty rytmicznymi ******* ujeżdżasz k****a :P Kiedy zzwiększasz tempo Twoje piersi seksownie i podniecająco skaczą, ściskam je i masuję.. drażnię sutki palcami i daję im mocnego klapsa :P Przylegam torsem do Twego ciala, wsuwam jezyk w usta i gleboko całuje dociskając Cię do siebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochylam się nisko całując Twoje usta. Łapiesz mnie za biodra i mocno trzymając unosisz je. Zaczynasz poruszać biodrami mocno i szybko wbijając k****a w moją cipkę . Uwielbiam gdy mię tak dźgasz twardym k*****m. Zaczynam głośno jęczeć z rozkoszy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
O taak, dźgam Twoją cipkę :classic_cool: Lubię to! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję , że jestem bardzo bliska spełnienia. Prostuję się i zaczynam szybko kołysać biodrami. Opieram dłonie na Twoim torsie. Szybciej, mocniej, głębiej. Ujeżdżam Twojego k****a dziko i ostro. Piersi kołyszą się rytmicznie. Kładziesz na nich swoje dłonie. Pieścisz je. Ściskasz i szczypiesz sutki :P Jęczę głośno mocno ujeżdżając. Na samą myśl,że spuścisz się i zalejesz moją cipkę, kręci się mi w głowie. Jesteś twardy do granic. Czuję że zaraz zalejesz moją cipkę strzelając gorącą spermą 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
O nie, jeszcze CIę zerżnę od tyłu :P Podnosze się i dając Ci klapsa w tyłek mówię, zebyś się wypieła :P Mmm ten widok mnie jara :P Wypięty seksowny tyłeczek i mokra i błyszcząca cipka :P biorę penisa w dłoń, pocieram nim cipkę, mmm cudowna gorąca, k***s wchodzi gładko wypełnia ją całą :P łapię Cię za biodra i od razu zaczynam posuwać szybkim tempem od czasu do czasu dając klapsy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaraz odlecę :P Jestem dziś jakaś niewyżyta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Dokąd odlatujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mmm pieprzę Cię mocno, dociskam do łóżka, Twoja głowa i piersi leżą na łóżku że na górze jest tylko sam wypięty tyłek który strasznie mnie podnieca i rżnę Cię tak mocno w mokrą cipkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam wypinać tyłeczek do rżnięcia. Kręcić nim, kołysać i kusić. Gdy wbijasz k****a w cipkę to już wiem, że kilka Twoich mocnych pchnięć i fala orgazmu zaleje moje ciało mrrr Mocno wypinam tyłeczek dla Ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
A ja uwielbiam Twój tyłeczek, szczególnie gdy go wypinasz i seksownie mnie kusisz :P Wtedy wiem że chcesz żebym Cię zerżnął od tyłu, ostro i mocno wbijal twardego k****a w napaloną cipkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
przepchnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
:P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do krainy ekstazy :D O taak! Rżnij mnie mocno. Mój wypięty tyłeczek jest dla Ciebie. Cipka jest taka mokra....k***s masuje moją cipkę doprowadzając mnie do orgazmu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Och tak :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię gdy mocno łapiesz dłońmi mój tyłeczek :P Lubię gdy wymierzasz mi klapsy w wypięty tyłeczek :P Zaczynam wtedy rozkosznie i kusząco mruczeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Masuje masuje i rozpycha :P Mm posuwam Cię od Tyłu w wypięty tyłeczek :P uderzam w niego mocno.. Nachylam się lekko i mocno napieram na Ciebie głęboko wpychając twardego k****a :P Co chwila daję mocnego klapsa więc Twój tylek jest już czerwony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Czujesz mego twardego k****a w cipce, czujesz go w środku, jak ociera się o cipkę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Uderzam mocno w Twój tyłek aż Twoje piersi falują w rytm moich ruchów,, łapię je nachylając się do przodu, uciskam i masuję cały czas pracując biodrami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O taak! Mogłabym tyłeczek wypinać do rana :P Klapsy mnie nakręcają i napalają jeszcze bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy już nie wytrzymuję i moim ciałem wstrząsa dreszcz ekstazy a cipka zaczyna zaciskać się na Twoim k*****e....:P mocnym pchnięciem wbijasz się we mnie i zastygasz . Strzelasz gorącą spermą i zalewasz moją cipkę. Nasze soki się mieszają 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mm wypinaj wypinaj :P Twoja cipka jest taka rozkoszna, daje mi tyle przyjemności 😘 Mój k***s doskonale się w niej czuje :P jeszcze chciałbym jej posmakować więc wychodzę z Ciebie schylam się do niej wysuwam język i przejeżdżam po niej z dołu do góry :P Mmm zanurzam w niej język i zlizuję Twoje podniecające soki :P Językiem drażnię łechtaczkę, przytykam do niej usta i zaczynam intensywnie ssać jednocześnie dając mocnego klapsa :classic_cool: moja ręka zatrzymuje się na tyłu ściska go i intensywnie nią potrząsam :P dalej masuje guziczek językiem, wsuwam w cipkę dwa palce i od razu posuwam szybkim tempem, wysuwam język i posuwam Cię mocno a Twoje soki chlapią na mój język Mrrrałć :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrrr szkoda, że nie możesz teraz oblizać moich palców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
A jakie są? :P Wziąłbym całe do ust :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm doprowadzasz mnie do obłędu :P język drażniący łechtaczkę sprawia, że mam dreszcze a palce pieprzące cipkę sprawiają że głośno jęczę :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mm szkoda, ze nie możesz polizać teraz mojego k****a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mokre. Całe w mojej kobiecości. Smakują nieziemsko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda bo mam straszną ochotę go polizać i possać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×