Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lubie sie masturbowac

Polecane posty

Gość poruszenie_W_bokserkach
Mokra i ciepła.. mrałć 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrrr ta ręka na moim tyłku sprawia, że zaczynam szybciej oddychać. Podniecenie sprawia, że pragnę dotyku coraz bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsuwam dłoń za Twoje bokserki :P Czuję jak prężysz się pod dotykiem mojej dłoni. Jesteś twardy i gorący mrrauć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Przyjemność wzrasta gdy zaczynasz mnie pieścić, ja masuję Twoją pupę nadal Cię całując i wsuwając język głęboko w Twoje usta zsuwam dłoń w pośladków na ciepłą cip\kę, lekko ją pocieram i próbuję wsunąć w nią palca.. Mmm jaka gorąca 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejmuję Twoją męskość dłonią. Masuję powoli. Czuję jak reagujesz na mój dotyk :P Podnieca mnie to. Cipka pulsuje . Wzbiera w niej fala podniecenia gdy dotykasz ją dłonią. Każdym kawałeczkiem swojego ciała pragnę abyś wsunął w tą mokrą i pulsującą cipkę, palce :P Proszę o to szepcząc Ci to do ucha 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menager
A co tutaj się wyprawia:)?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mm.. wysuwam biodra do przodu.. liżę Cię po uchu :P macam opuszkami palców cipkę, rozchylam wargi i powoli wsuwam pierwszego palca.. Ajjjć, jest taka mokra i gorąca, idealna.. poruszam nim w środku czując przyjemną wilgoć, zaraz wsuwam drugiego i poruszam dłonią wsuwając oba palce coraz głębiej całując Cię jednocześnie w usta, schodzę niżej i całuję szyje i przesuwam po niej językiem z dołu do góry, wracając z powrotem do ust 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
oj, chyba za bardzo niegrzeczni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menager
Bardzo niegrzeczni:) mogę popatrzeć:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ust wydobywa się stłumiony jęk w chwili gdy wsuwasz palca w moją cipkę. Zaczynam kołysać biodrami napierając na Twoje palce. Chcę je poczuć głęboko. Poczuć jak mnie nimi posuwasz :P Jęczę z podniecenia coraz intensywniej zaczynając masować Twojego kuta.sa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Posuwam Cię rytmicznie wsuwając w ciebie dwa palce jak najgłębiej mogę :P poruszam ręką jednocześnie calując Cię głęboko :P Wyjmuję palce i wsuwam Ci je do ust patrząc na nie jak je namiętnie oblizujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menager
Mogę się przyłączyć?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napieram biodrami coraz mocniej. Jestem podniecona bardzo. Z każdym pchnięciem palcami cipkę , jęczę coraz głośniej. Mmm uwielbiam gdy dajesz mi oblizać palce, które chwilę przedtem posuwały moją cipkę. Ssę je i wylizuję całe by zaraz potem wpić się ustami w Twoje usta. Lubię gdy i Ty mnie smakujesz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz bardziej mam ochotę poczuć w rozpalonej cipce twardego k****a :P Mocno przysięgam do Ciebie i zbliżając usta do Twojego ucha, całuje płatek i cichym z podniecenia głosem szepcę " wsadź mi tego twardego k****a i zerżnij mnie ostro" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menager
Nawet wirtualne:)? A może jednak sie skusisz:)? chetnie bym koledze pomógł Cię zadowolić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Smakuję Ciebie łapczywie i z rozkoszą 😘 Oblizuję Twoje usta masuję wargami a rękę wsuwam pod tę sławetną koszulkę szybko obejmuję cycuszka dłonią i zaczynam go ściskać i masować :P całując Cię masuję piersi mocno dociskając do nich dłoń, kciukiem drażnię sutki, pocieram je i kręcę je między palcami :P Podciągam koszulkę do góry schylam się do cycuszka i od razu obejmuję ustami i zaczynam ssać twarde sutki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha to pisze jedna osoba wszystko i nikt nie Moze sie wtracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje piersi natychmiast reagują na pieszczoty. Sutki zrobiły się twarde piersi nabrzmiały. Odchylam głowę do tyłu, eksponując piersi w całej okazałości :P Pragnę Cię....rozsuwam nogi dając Ci znać, że chcę abyś wszedł we mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Trzymając twardego k****a w dłoni pocieram nim o Twoją mokra cipkę, klepię nim w łechtaczkę, i dociskam główkę do cipki napierając całym ciałem a ta powoli zanurza się w gorącym wnętrzu..Mmm co za rozkosz, zaczynam się kołysać nad Tobą cmokając Twoje usta i szyję...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moment gdy gorąca główka wciska się w cipkę rozchylając wargi jest niesamowity. Czuję jak napierasz i wchodzisz coraz głębiej. Jęcząc głośno obejmuję Twoje biodra udami i zaplatam nogi mocno gwałtownie unosząc biodra i przyjmując Twojego k****a całego, zaczynam poruszać biodrami. Nasze usta splatają się w pocałunkach 👄 Pieprz mnie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Zaczynam przyśpieszać ruchy.. Wchodzę co raz głębiej... Twoje gorace wnętrze sprawia niesamowita rozkosz, podnieca i budzi we mnie rządzę więc wzmacniam swoje ruchy i rżnę Cię coraz mocniej i coraz głębiej 😘 wsuwam jezyk w Twoje usta i masuję nim Twój jęzor 😘 moja dłon wędruje między Twoje uda rozszerzam nią jeszcze bardziej Twoje nogi a potem zarzucam je na swoje ramiona i poruszam biodrami w szybkim tempie trzymając CIę za kolana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
ładnie przepchnelaś 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję Cię głęboko. Czuję jak mnie wypełniasz. Twój k***s masuje moją cipkę. Kołyszę biodrami coraz szybciej i mocniej. Tłumisz moje głośne jęki pocałunkami. Każde Twoje kolejne pchnięcie jest mocniejsze i bardziej gwałtowne :P Jest mi dobrze. Moje ciało ogarnia coraz większe podniecenie. Chwilami tracę świadomość. Jęk za jękiem. Zbliżamy się do momentu gdy już dłużej nie wytrzymasz i tryśniesz we mnie zalewając moją cipkę gorącą spermą.... Chcę tego. Chcę, żebyś mnie zalał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem podniecona i mokra :P Mam rozbiegane ręce, a palce same wsuwają się w cipkę :P Chwila moment i dojdę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Taak, jest tak rozkosznie przyjemnie w Twojej cipce że zaraz eksploduje. Jeszcze parę woje ciało wpycham go głęboko, główka ocierając się o gorące wnętrze nabrzmiewa a przychodzący orgazm wydobywa zze mnie falę gorącej spermy którą zalewam Twoją cipkę poruszając się jeszcze w środku, mmm :P Poruszam się powoli, rytmicznie, całując Cię namiętnie 😘 Wyjmuję penisa chwytam w dloń i masuję nim jeszcze łechtaczkę, przesuwam między wargami rozsmarowując resztę spermy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię gdy dochodzisz we mnie :) Gdy tryskasz gorącą spermą, która miesza się z moimi sokami. Czujesz jak moja cipka miarowo zaciska się na Twoim kutasie. Gdy samą główką masujesz moją cipkę rozsmarowujesz spermę na łechtaczce sprawiasz mi tym ogromną przyjemność 👄 Rozkosznie mruczę, szeroko rozsuwając uda.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×