Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochającamatka43

Syn ciapa

Polecane posty

Gość kochającamatka43

Bardzo obawiam się o swojego syna,-ofermę i fajtułape że spędzi całe życie w domu samemu przed kompem, ma już 24 lata i nie majtał do tej pory dziewczyny ani nie widzę żeby sobie szukał(jest dupa w tych sprawach) .Dlatego też chce mu sama poszukać dziewczyny żeby ta niemota coś w życiu użyła.Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak go wychowalas, a jak jeszcze jemu tak gadasz jak tu,to wspolczuje mu takiej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdoswiadczony
Mamo! Ty się ciesz, że Ci nie sprowadził jak mnie mój syn: babę lenia i złodzieja. Teraz trudno się pozbyć tego ,,ostu- pokrzywy itp itd". Baba siedzi i się rządzi, a o obowiązkach zapomniała. chciałabym być na Twoim miejscu. Masz może ciapę swoją, ale rodzoną. Ciesz się i nie narzekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam 24 lata i nie dymam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamuski zawsze musza sie wykazywac, ja p... :D bedzie mu to potrzebne to cos z tym zrobi albo i nie, widac daje rade bez tego, jak wielu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam 24 lata i nigdy nie miałem dziewczyny. Ale ****** w każdy weekend :D Już tyle panienek z roksy i odlotów odwiedziłem, że hoho :) A matka pewnie myśli, że nigdy tego nie robiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym Ciebie mamusiu zaliczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajacamatka43
dziwi mnie ze w tym wieku nie ma ochoty na sex ja zaczynałam w wieku 16lat jak większość.Propowalam mu prostytutke żeby nabrał obycia z kobietami to odburknol że szkoda mu kasy,w sumie to nie dziwię się bo z jego marna wypłata 1200 zł to za wiele nie zdziała, co to będzie z tym chłopakiem nawet pieniędzy nie umie zarobić ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pewnie lepiej zna ortografie od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajacamatka43
Ponad to pragnę nadmienić ze całą swoja marną wypłatę przeznacza na piwsko czipsy i inne p*****ly nawet na prawko mu szkoda a żeby do rachunków się dołożyć to już nie wspomnę.Tylko siedzi przy tym komputerze cały czas i masturbuje się pewnie ehhh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niech sie masturbuje. Ty jestes pewnie oziebla i nikt cie nie chce nawet przerznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama wychowałas takiego nieudacznika kobieto, zamien zasady, niech sie dokłada do rachunków, sam pierze i sprzata albo bedziesz go obsługiwac i utrzymywac do usranej smierci. 24 latkowi to bym kazała sie wyniesc na swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajacamatka43
Nie mam serca takiej miernoty wyrzucać z domu przecież on by zginol be że mnie,parę razy muwilam mu ze musi zacząć się zachowywać jak facet a nie jak ostatnia ciamajda ale nie rusza go to za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ostatni raz ktos sie bawil twoja szparka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajacamatka43
nie twoja sprawa gowniarzu,pisz na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka tez tak mam ze swoim moze sie poznamy jestem ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje mu miec za matke taka bereciare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uczyłam seksu syna
Sama go naucz wszystkiego. Obca dziewczyna jeszcze zadrwi z niego i go skrzywdzi na całe życie. Matka najlepiej zajmie się wychowaniem seksualnym nieśmiałego syna. Na początek naucz go onanizmu, potem obustronny francuz no i standardowy seks na koniec. Gdy nabędzie odpowiedniego obycia możesz puścić go na randkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest tata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tata jeszcze większa ciapa - nota bene, syn nie jego ale o tym nikomu nie mówcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajacamatka43
Z mężem rozstaliśmy sie 9 lat temu, on też był taka padlina jak syn ani nic w domu zrobić ani nic, po za tym teraz rozmawiamy o moim synie . Moje koleżanki już dawno doczekały sie wnuków a ja z tą mameją to za 10 lat się nie doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syo ciapa
Oj mamo daj spokoj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapa2
ja też niestety jestem ciapa mam 22 lata i zero związków na koncie;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj mamuśko chętnie bym Cię poznał w realu :) Jesteś ostra, a ja podobno też. Daj spokój z ... weź pomyśl o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mysl o ciapie pomysl o swojej c***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprowadz mu jakas do pokoju,moze nie ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak matczyna miłość, a co do syna to może nie szuka laski bo widzi że wokół tylko puste dziwki i nie chce się użerać z jakąś szmatą. Jestem w podobnym wieku co on i też nie szukam, a ciapą nie jestem bo jak się wkurwię to jestem bardzo nieprzyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajacamatka43
Martwię się bo traci najlepsze lata swojego życia każdy powinien mieć jakąś miłość za młodu.Po za tym zaczyna pewnie z tego powodu popadać w alkoholizm bo beż swoich 3-4 piw spać nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×