Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co uważacie o serialu " Rodzinka.pl" ?

Polecane posty

Gość gość
Ja lubię ten serial bo jest zabawny. Wolę też oglądać zadbaną mamę i wyluzowanego tatę niż wymęczonych pracą rodziców. To jest komedia. Nie podoba mi się tylko to,ze ona jest redaktor naczelną, gdyby była zwykłą dziennikarką jakoś bardziej by mi pasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię ten serial bo jest zabawny. Wolę też oglądać zadbaną mamę i wyluzowanego tatę niż wymęczonych pracą rodziców. To jest komedia. Nie podoba mi się tylko to,ze ona jest redaktor naczelną, gdyby była zwykłą dziennikarką jakoś bardziej by mi pasowało usmiech.gif XXX Serial jest fajny bo pokazuje szczęśliwą rodzinę ale jest przesadzony :) . Rodzice na super stanowiskach, nadmiar kasy, wszyscy markowo ubrani :). A narmalna polska rodzina to mąż zapierdzielający zagranicą lub całymi dniami w pracy, ciągłe przeliczanie kasy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flakonikperfumik
Kocham ten serial, każdy odcinek oglądałam co najmniej dwa razy, oglądamy go całą rodziną ( mam synów 2 i 8 lat), to nic, że jest on od 12 lat, takie małe dzieci i tak nie widzą co to seks jak są poruszane takie tematy w serialu. A dzieci wychowuje inaczej, wiedzą, że nie ma tak jak w serialu. Ale gdyby pokazywali w nim, że dzieci są grzeczne to byłby to nudny serial. Pamiętajmy, że ten serial to fikcja, nie prawdziwe życie. A akurat zrobiony jest tak, że dużo pokazuje sytuacji prawdziwych i jest bardzo śmieszny. Już nie przesadzajcie, że mają tam wysoki poziom życia, po pierwsze sami cały czas mówią, że mają kredyt na dom, a poza tym meble z Ikei w całym domu to każdy może przecież mieć, już bez przesady. A ciuchy też mają z h&m , reserved, itp. Wkurza mnie tylko właśnie, że cała rodzina nie ściąga butów, tylko chodzi w nich po domu. I nie mówcie tylko, że oni mają dużo ciuchów, bo przecież oni maja w serialu nieograniczone finanse to wydają na ciuchy, a poza tym tyle ciuchów to ja też mam i dzieci też, bo akurat bardzo interesuje się modą, wiec dzieci mają dużo u mnie ciuchów. A na wakacjach tez w Polsce byli, nigdzie za granicą. Ludzie to jest serial, trzeba mieć do niego dystans, bo to co tam pokazują to w większości zmyślone historie na potrzeby serialu, bo oglądalność ma rosnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra,skoro dla was bosch to bogacze na jakim poziomie wy musicie żyć,przecież oni żyją na średnim standardzie,meble ikea itp. większość moich znajomych tak żyje,ja tez i nie uważam sie za bogaczke,obejrzyjcie sobie czasem ugotowanych tam zawsze są mniej wiecej mieszkania na takim poziomie często nawet lepsze,duża cześć polski tak żyje nie wszyscy biduja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka: nadopiekuńcza służka, wiecznie wrzeszcząca, biegajaca w obcasach po domu, zawsze wysztafirowana jak na bal. Ojciec: nie ważny w życiu rodziny, wieczny luzak, nigdy nie pracuje, a pracuje nie wiem o co kaman z tą postacią :o Dzieci: Rozkapryszone bezczelne bachory, z ekranu wręcz wylewa się obraz małych panów i władców, często naśmiewają się wręcz z tego, że mama im usługuje :o doją kasę, latają w butach po domu, robią syf. Dom i ogólne życie to reklama Ikei, Almy, Carrefoura, Orange, Citroena, i innych firm. DNO I WODOROSTY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko biedaki się podniecają tym serialem. równie dobrze można przez 30 minut reklamy oglądać i na to samo wyjdzie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra,skoro dla was bosch to bogacze na jakim poziomie wy musicie żyć,przecież oni żyją na średnim standardzie,meble ikea itp. większość moich znajomych tak żyje,ja tez i nie uważam sie za bogaczke,obejrzyjcie sobie czasem ugotowanych tam zawsze są mniej wiecej mieszkania na takim poziomie często nawet lepsze,duża cześć polski tak żyje nie wszyscy biduja XXX To jest wyższy standard. Mają kredyt na dom ale nic sobie nie żałują. Auto też w serialu jest nowe i kosztuje ok. 100 tys zł, więc nie gadajcie, że większość tak ma bo to na prawdę trzeba mieć kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy się tak oburzacie, że taki standard jak w serialu to większość ma. Tylko ciekawe która z Was ot tak kupi auto z salonu za prawie 100 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy widzicie tylko dom, a ja zauważyłam auto, nowe z salonu które kosztuje ok. 70 tys zł. Ile z Was stać aby iść i kupić takie auto ? Macie kredyty na domy, mieszkania, a auta macie ale jakieś graty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flakonikperfumik
Boże, dystans... Kto kupi auto za 100 zł. Przecież nie mogli w serialu Peugeota starego pokazać, jakaś reklama musi być, oni na tym zarabiają. Ja mam Seata za 100 tys. i citroena za 60 tys. i żyje i ciuchy ciągle kupuje i mam mieszkanie 100 m2 i wszystkie meble z Ikei i co? To nie jest wysoki poziom życia. Wysoki to by był gdybym miała willę z basenem, dziesięć sypialni, ciuchy z chanel i d&g i lamborghini. Jak dla was ten serial to wysoki poziom to wy chyba w bierze albo na magazynie pracujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W serialu nie są przedstawienie bogacze a klasa średnia,a widać ze większość kafeteria to biedota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jedna przez drugą się wychwala co to nie mają, a kredyt na mieszkanie czy dom to nie problem, a potem oszczędzanie na wszystkim. Auta też macie ale takie do 20 tys zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ten serial jest tak nudny, nic się w nim nie dzieje. Ciągle te same sceny. Ja to obejrzałam parę razy więcej nie zamierzam. A wy się podniecacie tym że samochody mają drogie i fajne ciuchy. Widać kto takie seriale ogląda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam kredytu,na niczym nie muszę oszczędzać,a nie czuje sie bogata,auto mam za ok 10 tys,ale samochód nie jest dla mnie priorytetem,priorytet to dom i np same drzwi wejściowe są wiecej warte niż moje auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serial dla ludkow o malutkim mozgu i inteligencji mlotka do gwozdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Realna rodzina, to ta ze Świata Według Kiepskich - to jest realna rodzina, pomijając fakt nadużywania alkoholu bo to nie w każdej rodzinie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne bo ja nie znam takiej z kiepskich,nie mierz całego społeczeństwa miara swojego srodowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne bo ja nie znam takiej z kiepskich,nie mierz całego społeczeństwa miara swojego srodowiska XXX Chodzi o realia życia, a tam jest ukazane wszystko realnie. Marne pensje, wysokie ceny itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flakonikperfumik
Właśnie, ja też nie nie znam takiej rodziny z kiepskich. I nie oglądam tego, bo to wcale śmieszne nie jest, tylko dobija mnie. I w tym serialu jest pokazany niski poziom życia, w rodzince jest średni, tak jak u większości Polaków. I mam te dwa auta, zrobiłabym ci zdjęcie jak na parkingu stoją, ale anonimowa przecież jestem. A ciuch z h&m to każdy może kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, ja też nie nie znam takiej rodziny z kiepskich. I nie oglądam tego, bo to wcale śmieszne nie jest, tylko dobija mnie. I w tym serialu jest pokazany niski poziom życia, w rodzince jest średni, tak jak u większości Polaków. I mam te dwa auta, zrobiłabym ci zdjęcie jak na parkingu stoją, ale anonimowa przecież jestem. A ciuch z h&m to każdy może kupić. XXX Ja też mogę stanąć gdzieś na parkingu i zrobić fotki auta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Świecie Według Kiepskich przynajmniej domownicy w paputach po domu chodzą, a w rodzince.pl jak nie firmowe trampki i adidaski to wysokie obcasy Natalki nawet jak odkurza :o no sorka ale jak dla mnie to jest mega odrealnione. O dziwo zawsze w tych serialach dramatycznych i płaczących "na serio" jak Barwy szczęścia i ty podobne syfiaste tasiemce zawsze w szpiluncjach i garsonkach się po domu chodzi, a w komediach są kapcie i dresy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość polaków tak nie funkcjonuje jak w tym serialu. Troje dzieci na takim poziomie, gdzie nie ma w ogóle problemów z kasą to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świat według kiepskich czyli ceny wysokie, zarobki niskie, piwo, bezrobocie, niesnaski z sąsiadem i ogólnie wszystko pokazane. Wiadomo, że trochę dobitnie no ale można się pośmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świat według kiepskich czyli ceny wysokie, zarobki niskie, piwo, bezrobocie, niesnaski z sąsiadem i ogólnie wszystko pokazane. Wiadomo, że trochę dobitnie no ale można się pośmiać usmiech.gif XXX I tak wygląda polska rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy się tak bulwersujecie. Mężowie na was doginają, a Wy zamiast zająć się domem to wymyślacie jakie to auta macie itd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te,flakonik,pieprzysz jak potluczona,tych wypocin czytac sie nie da.skoncz juz,wstydu sobie oszczedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Auta za 100 tys zł, a Wam kasa leci ze śniegiem i od rana na kafe, bogaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Superrr serial można się pośmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Faktycznie te dzieciaki bardzo pyskują, a też jest przesadzony obraz warunków materialnych bo tylko nielicznych stać na taki standard życia jak w tym serialu. " Dziwisz się ? Wiadomo że to sztuczne wszystko. Poza tym dużo scen pod względem sytuacyjnych mają przesadzonych jednak. Niektóre są fajne ale dużo jest głupich totalnie np. mają podejrzenie że ten najmłodszy jest gejem i przeprowadzają z nim rozmowę żeby sie przyznał :O że co ? najmłodszy ? dzieciak ? Rąbnęło im na łeb. Inna scena jak facet sie wkurza że marnują prąd to nie zgasi 3 lampy tylko 10. Widać już że to nie życie tylko przesadny kabaret. Mi się jednak nie podoba tamten ich dom, bo mają tam za dużo pierdół nastawianych wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×