Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przepani

Z pamiętnika prze

Polecane posty

Gość Przepani
Przerwać jej. Chrapanie. Ewentualnie piżamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Prze - szedłem obok tego tematu, Prze - tarłem oczy ze zdziwienia, Prze - cież, takich dyskusji nie ma na kafe? Prze - wróciłem zeszyt na poprzednią stroną i Prze - lałem myśli zaczynające się od "prze" próbując ułożyć z nich interesujący ciąg. Prze - praszam, ale to chyba nie takie proste. Prze - myślałem sprawę i zostawię ten temat w Prze - szłości. Ale wy się bawcie, po to jest Prze - strzeń tego forum. A teraz znikam Prze - lecieć kogoś, nawet jeśli tylko w moich Prze - klętych marzeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyfingers1
pasuje :) znaczy prze ...pasuje szlafrok lekko, żeby sie rozchylał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepani
Och... Cyniku, ależ Twoja PRZEmyślana decyzja i wola. Aczkolwiek nie bądź taki skromny. Wszak miewasz PRZEbłyski. Może nie PRZEważnie, ale zawsze. PRZEleć, na zdrowie :classic_cool: Nie PRZEstaniemy kibicować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyfingers1
i nie PRZEstaniemy zazdrościc, po cichutki, za PRZEpierzeniem smutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To jeszcze zostawię tylko moje ulubione "prze": Przerost formy nad treścią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepani
Przesadzasz. Przebaczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wszystko w de
To ja zaśpiewam przeleć mnie w tej koniczynie lalala tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wszystko w de
Nie zawyżaj poziomu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepani
Nie bądź taka hop-siup PRZEmądrzała, dobra? :classic_cool: Bo Cię ktoś PRZEleci nie tak, jakbyś chciała. I nie ten, którego byś chciała. PRZEjdzie Ci od razu chęć na następny raz, PRZEbrzydła erotomanko :P:D https://www.youtube.com/watch?v=wRgFtES3nS4 For Ju, Bejbe, pokaż co potrafisz :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wszystko w de
Ooooo jakie PRZEpiękne duupy :classic_cool: Się zamknęłam w sobie na ten PRZEkaz. Będziesz mnię miała na sumieniu Ty .... Ty .... ech Przemielę w ustach słów potok, żeby cynikowi przykro nie było. Wieszcz może być jeden ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepani
Wieszcz niniejszym został PRZEpędzony. Nasze plebejskie treści to sprawiły :D Wszak myślom, szybującym w PRZEstworzach nie godzi się na klęczki zniżać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie będzie mi przykro, doceniam też bełkot innych, nie tylko swój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wszystko w de
Wrócił . Przeprosin się domaga w zawoalowany sposób :D Wieszczu przekręć się na brzuszek przemasuję Ci ramiona. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przeczuwam podstęp ;) Ale czego się nie robi, żeby poczuć przechodzący wzdłuż kręgosłupa dreszcz. Nie przeszkadzaj sobie. Oddaję się w Twoje przemiłe dłonie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepani
To ja się PRZElecę do sklepu. Chcecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wszystko w de
Masz mnie przechero :O Byłam pewna, że się nie skusisz, bo ja odwagi nie mam tak publicznie Ci dreszczy dostarczać ;) Nie no kurde, dobra. :D Muszę iść, ale będę ogrzewać dłonie między udami i jak Cię znajdę następnym razem, to przycisnę do prześcieradła wieszczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wszystko w de
Przeleć wieszcza. Taki kąsek ;) a mnie przegonili. Ech.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepani
Czego Ty Jemu życzysz! On tego nie PRZEżyje :classic_cool: Może PRZEjdziemy na temat poezji, tak PRZEzeń lubiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przeminęło z wiatrem... Przepani, miałem prosić o te.. no... Przezerwatywy ;-) Chcesz mnie przestraszyć stwierdzeniem że nie przeżyję? Czy może to tylko przekomarzanie się z Twojej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepani
To nie PRZEkomarzanie. Potrafię dostarczyć takich PRZEżyć, że obiecasz mi rzeczy, których nie będziesz potrafił się później wyPRZEć :classic_cool: Z nieukrywaną rozkoszą, zresztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepani
ZaPRZEczam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przetestuję Cię kiedyś. Ale dzisiaj daj mi swoje przemoczone podnieceniem majtki. Będą przeznaczone dla pewnej Pani. Chcę sprawdzić czy będzie przesadnie zazdrosna o mnie. A może kiedyś Tobie będę przedstawiał takie eksponaty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepani
:D:D:D Och, ach... już niecierpliwie PRZEstępuję z nóżki na nóżkę :D Jesteś PRZErozkoszny. Ale słowo sPRZEciwu mam, czy już zdecydowałeś za mnie? :D Otóż, Mały Książę, podlewaj swoją różę, ale nie moimi sokami. Zaraz, zaraz... powinnam się chyba poczuć urażona? Czy dostrzeżona? Czy rozbawiona? Wybieram to ostatnie. Pozwolisz? ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przede wszystkim to ostatnie :D Przeczuwałem taką odpowiedź. Czyli z przemoczonych majtek nici? Ale serio to przecież to wy nas wybieracie. To my przebieramy się jak pawie i rozkładamy nasze przebarwne ogony dla wzbudzenia waszego przelotnego zainteresowania. My mamy przedostatni ruch - wy ostatni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepani
Widzisz, Mały Książę, żeby majtki były PRZEmoczone, trzeba się postarać. A jak dotąd... to chyba tylko szklanka wody może się nadać, ale nie o takie PRZEmoczenie idzie, jak mniemam... Więc to ja Ciebie wybrałam? Interesujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przepani, znamy się czy to tylko moja sława przerasta moją skromną osobę? ;-) Przez myśl mi nie przeszło, że zostałem przez Ciebie wybrany. Inaczej już bym przestał machać ogonem i przełykając ze zdenerwowania ślinę przeszedłbym na intymny ton przecząc powszechnemu wyobrażeniu mojej osoby ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×