Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do doświadczonych kobiet

Polecane posty

Gość gość

Spotykam się z kobietą pół roku jesteśmy koło 30-stki, ona jest dziewicą czy to normalne że dziewica unika seksu? tzn. nie ma żadnej bliskości fizycznej ona stale twierdzi że to za wcześnie, ja przywykłem do innego zachowania w związkach zawsze seks był... Niestety mieliśmy z tego powodu kłótnie (kiedy jeszcze nie znałem prawdy) i ona twierdzi że ja wymuszam na niej to żeby się ze mną przespała. Dodam że pieścimy się dość namiętnie ale po prostu do pewnego momentu potem ona po prostu nie chce się posunąć dalej mimo iż jest bardzo podniecona. Jedno co mnie również bardzo martwi to że tylko raz usłyszałem od niej że jej zaczyna na mnie zależeć... tak poza tym to raczej mam wrażenie że ona nie wierzy że chce z nią być, bo stale z uwagi na nasze wcześniejsze kłótnie twierdzi że pójdę do innej która nie będzie miała zasad (nie bardzo rozumiem pojęcie o zasadach bo dla mnie porządna kobieta to nie ta która nie sypia z chłopakiem a po prostu nie szuka innych na bokach tym bardziej że ja dzieckiem nie jestem tylko odpowiedzialnym facetem). Mnie na niej zależy bardzo tęsknie bolą takie słowa i jej zachowanie sprawa mi jednak przykrość. Czy jej zachowanie wobec mnie jest w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bolą to cię jaja jak ci stanie a ona ci nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr b
Nie jestem doświadczoną kobietą, ale skoro ma 30lat i jest dziewicą i nadal unika seksu to jest coś z nią nie tak. Spytaj się czy ma jakieś problemy natury psychicznej albo sprawdź w jej torebce czy zażywa na coś leki. To nie żart, może to być związane z przewlekłą depresją lub innymi zaburzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona mi nie ufa... to na pewno, jeżeli chodzi o zdrowie to wszystko ok. Dla niej pół roku to po prostu za wcześnie, tylko dziwi mnie to że w sytuacji gdzie jest naprawdę podniecona nie chce się posunąć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paniczny lęk przed ciąza jak nic,dlatego jeszcze dziewica jest. Albo sklamala z tym dziewictwem i sie sypnie sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorosła kobieta, która nigdy nie uprawiała seksu i zachowuje się jak 16 latka jest po prostu zaburzona pod tym względem i raczej nigdy nie będziesz miał z nią normalnego życia seksualnego. A moze jest religijna? Na opory natury moralno- religijnej pomaga ślub:D A podniecenie seksualne można udawać- nawet całkowicie oziębłe seksualnie kobiety nie mogą sobie pozwolić na pokazanie braku zainteresowania fizycznością partnera, jeżeli chcą go utrzymać przy sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gość
a czy mówisz jej i okazujesz ze ją kochasz, że Ci an niej zależy, że jest kimś wyjatkowym, jeżeli ktoś tyle czeka to moze bać się falstartu, dla niej to coś wielkiego, dla ciebie rutyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba za mało ja podniecasz i nie umiesz jej rozpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewica czy nie to nie top tyylko tak sie zachowuje kobieta jak jej facet nie podnieca albo jak blonke dla meza trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień dziewczynę, bo z ta to raczej nie to. .brak pożądania. powinniście się kleić do siebie, a tu takie spotykanie bardziej z rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×