Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wymagająca

Mokosh Cosmetics opinie o produktach

Polecane posty

Gość gość
Nie dajcie nAbrac sie na opinie na wizazu. Nie sa warte swojej ceny. Chyba pisy je jakies podstawione osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zakupiłam w ładnie pachnie ich krem pod oczy (pani ze sklepu mi go poleciła z uwagi na skład) Co ciekawe ten krem ma charakterystyczne drobinki miki. Myślałam ze bedą mi przeszkadzać ale sie myliłam. Nadają fajnego odbicia światła i rano skóra pod oczami bardzo fajnie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wczoraj na Ekocudach aby zobaczyć co mają fajnego i sprawdzić czy są tak super jak sie o nich pisze. Zakochałam sie w tej marce. Nawet nie wiem od czego mam zacząć. Składy super, zapachy super a oni jako osoby są super ludźmi. Kupiłam sobie peeling pomarańczowo cynamonowy i już wieczorem go zrobiłam. Jestem pod wielkim wrażeniem tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie nie zrobily wrazenia, przecietne kosmetyki i wygorawana cen, duzo podobnych produktow w HEBE czy Sephora, a jak wjezdzaly z siankiem swego czasu, we franczyzach Stenders, Organique lub L'Occitane znajdziesz podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekoeko
Polecam ich oleje i peelingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli sie sprawdza to wejda do sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam bardzo grzeczna i dlatego na Święta dostałam kosmetyki Mokosh :) Cóż mogę powiedzieć są obłędne. Otrzymałam zestaw z zapachu pomarańcza i cynamonu oraz figowy krem do twarzy. Najbardziej sie cieszę z balsamu brazujacego. Daje on fajny odcień skóry oraz nie brudzi. Pięknie pachnie. Przed użyciem balsamu brązującego dzień wczesniej zrobiłam sobie skrub ciała. Peeling do ciała jest genialny po nim nie trzeba juz nic nakładać. Kremu używam na dzień i na noc. Ogólnie jestem zachwycona kosmetykami i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta1978
Nie rozumiem dlaczego niektórzy piszą, że ich kosmetyki są drogie i wolą masówę z hebe?! Naprawdę na pierwszy rzut oka widać różnicę w INCI pomiędzy kosmetykami Mokosh a tymi masowym. Zobaczcie jakie oleje ma w składzie Mokosh, ile ekstraktów, jak wysoko w składzie są drogie oleje, np. arganowy albo z pestek żurawiny. To są drogie surowce! A już absolutnym hitem pod względem składu jest ich najnowsza linia Wanilia z tymiankiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam ich balsam brazujacy. Efekt jest ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauuuuiaa
Własnie stosuj****lsam brazujacy i jest ekstra. Nie śmierdze jak skwarek a moje skóra jest nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają super krem figowy do twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ich balsam brazujacy jest najlepszy. Kupiłam sobie jeszcze peeling żurawinowy oj by sie go jadło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami100
Ceny horrendalne do jakości, kosmetyki mieszane z pół produktów i ładnie pakowane. Sprytny marketing jednak brak działania przy dłuższym stosowaniu. Ta firma nie produkuje swoich półproduktów nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kami100 Chyba pomyliłaś firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaKrakow92
@Kami100 serio chyba pomyliłaś firmy bo składy Mokosh to moim zdaniem jedna z najwyższych półek w Polsce. To zdecydowanie czołowa marka jeśli chodzi o kosmetyki naturalne. Ceny są wyższe od tych tańszych z gorszym składem, a działanie :) cóż, zależy jakie masz oczekiwania ale naturalne kosmetyki wymagają systematyczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ich balsam brązujący to HIT :* Moja miłość od pierwszego użycia. Peelingi na ciało też mają super. Czekam na kolejne Ekocuda w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balsam świetny, nie pachnie samoopalaczem, daje lekką opaleniznę. Ja kupiłam za 59zł a nie za 80zł na www.ekoskarbiec.pl Z tego co widziałam nadal mają promocję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marreeba
Moje ulubione kosmetyki: Balsam brązujący (twarz i ciało) - Kocham :* Krem do twarzy Figa - Kocham :* Serum pod oczy Ogórek - Kocham:* i uwielbiam ich masła do ciała. Stosuje je na noc ale jak na masła i tak się fajnie wchłaniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SerumOgórek
Ja miałam balsam brazujacy i potwierdzam super działanie :) Moje serce skradło ogórkowe serum pod oczy. Mimo olejowej konsystencji, której sie obawiałam bardzo szybko sie wchłania i pozostawia skórę otyloną ale nie tłustą. Mocno nawilża i jest bardzo wydajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię ich kremy do twarzy. Na ciało używam ich balsamu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam ich produkty na targach i stwierdzam ze moja skóra bardzo je lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna84
Super kosmetyki. Tez testowałam na ekocudach. Udałomi sie kupić w promocji w Sklepie Bellita. Faktycznie troche kosztuja ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

Byłam ostatnio na targach slow i zakupiłam sobie ich malinowy krem do twarzy. Bardzo fajna konsystencja i bogaty skład. Zapach super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana K

A ja uwielbiam ich nowy balsam antycellilitowy 😍 z linii icon. Mokosh wymiata 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarylaJ

Z Mokosh mam teraz krem pod oczy i szczerze polecam, cienie pod oczami się rozjasnily, drobne zmarszczki wygładziło. Efekt po miesiącu stosowania! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka G.

Z Mokosh uwielbiam ich nowy krem do biustu z linii Icon. Widać efekty po miesiącu regularnego stosowania 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna

Cała linia Icon jest genialna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×