Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wymagająca

Mokosh Cosmetics opinie o produktach

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się z Tobą. Trzeba wspierać Polskie firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hit
Kupiłam Mokoshowy rytuał odmładzający http://www.mokosh.pl/kolekcja/http-www-mokosh-pl-kolekcja-rytualy-mokosh/rytual-odmladzajacy-2 Stwierdziłam że rzucam kosmetyki nafaszerowane chemia. Oceniam zestaw 10/10 ponieważ mam kompleksową pielęgnację twarzy i ciała. Z tego zestawu jestem w stanie zrobić dwa rodzaje peelingu. Po ciężki dniu ratuje mnie kąpiel odmładzająca gdzie mieszam dwa rodzaje soli i dodaje olej arganowy. Dokupiłam sobie jeszcze olejek pomarańczowy Mokosh i również dodaje go do peelingów lub do samej kąpieli. Wszystko pięknie zapakowane i opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj zakończyłam stosowanie oleju Mokosh Olej jojoba świetnie nawilża oraz odżywia skórę. Stosowałam go również na włosy i serdecznie polecam. Jestem jego fanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia2109
Produkty Mokosh są świetne. Niedawno miałam okazję zetknąć się z nimi u koleżanki, która prowadzi sklep z naturalnymi kosmetykami i naprawdę zrobiły na mnie wrażenie. Duża dbałość o szczegóły, śliczne buteleczki z olejami, fajnie zaprojektowane etykiety - bardzo lubię taki minimalizm, no i super składy. Wzięłam sobie ich hydrolat pomarańczowy - ma delikatny zapach, trochę podobny do miodu, dobrze odświeża skórę, nawilża ją do tego stopnia, że nawet nie trzeba kłaść kremu po jego użyciu (oczywiście pod warunkiem, że nie macie suchej skóry - ja mam mieszaną, więc jest ok). Chciałabym kupić sobie jakiś ich kolejny produkt, ale sama nie wiem co wybrać, wszystko fajne, tylko nie takie tanie, a ja niestety w tym miesiącu nie mogę zaszaleć za bardzo - rozumiecie, komunie w rodzinie... heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie peeling żurawinowy. Super zapach a skład rewelacyjny. Ciało jest odżywione i natłuszczone ale nie jest tłuste i za to plus. W składzie same naturalne oleje i NIE ma gliceryny !!!! Za skład płacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam - peeling żurawinowy jest obłędny i ma jeszcze takie fajne kropeczki - kawałeczki liofilizowanej żurawiny :D Mocno peelinguje a pachnie tak, że chce się go zjeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patttriotka
Powiem Wam tak szczerze że bardzo się cieszę, że są tak fajne firmy i to Polskie. Polska potęgą naturalnych kosmetyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnajanaj
Jestem fajną ich oleju arganowego oraz białej glinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlllepszy
Olej arganowy Mokosh jest najlepszy. Ja mam problemy z AZS używam go już ponad 2 miesiące. Pani Kosmetolog mi poleciła do pielęgnacji skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natks
Teraz mają w ofercie oleje dla dzieci od 1 dnia życia jojoba i arganowy. Są genialne! Mojego synka regularnie smaruje i skończyły sie problemy z sucha skóra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombilka
Mają świetną ofertę olei dla dzieci od pierwszego dnia życia! Mój pediatra i położna polecili mi używanie olei do natłuszczania skóry mojego synka tuż po narodzinach zamiast zwykłych oliwek i tych okropnych kosmetyków na bazie ciekłej parafiny. Oleje są świetne, odżywiają skórę mojego malca, nawilżają, natłuszczają, ale nie pozostawiają lepkiego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olejka
Skończyłam butelkę oleju jojoba i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ich olej arganowy. Szybko się wchłania i bardzo odżywia skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena0909
Uwielbiam ich olej kokosowy. Ma bardzo intensywny zapach i fantastycznie nadaje się też do opalania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kokosa jeszcze nie stosowałam za to polecam ich olej arganowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własne jestem po wykonaniu pierwszej maski z glinki. Bardzo przyjemne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kookkosanka
Najlepszy jest olej kokosowy. Mokosh rządzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy jeszcze nie stosowałam oleju kokosowego ale muszę to zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam olej arganowy i przyznaje ze jest super kosmetykiem o wielu zastosowaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam teraz ich olej lniany. Już jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikawal
Lnianego jeszcze nie stosowałam, ale kokos to moj ulubiony olej. Stosuje go do demakijażu, jako alternatywę dla kremów i polecam spróbować do włosów. Mokosh ma super jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogolnie dobre jakosciowe produkty ale widze ze niestety jest ich bardzo malo, tylko takie najbardziej popularne i rozchwytywane, i rownie dobrze mozna kupic np te oleje czy olejki albo glinki itp w zupelnie innym sklepie czy innej firmy rownie naturalne bez zadnej chemii bo w sumie oleje czy inne prodkukty z tak naturalnym skladem sa ogolnodostepne i nie ma w nich zastosowanej jakiejs nowej technologii wiec nie rozumiem po co placic za sama marke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zużyłam połowę oleju lnianego i musze przyznać że na początku bardzo sceptycznie podchodziłam do niego. Olej liany Mokosh rządzi do tej pory nie miałam lepszego i tak uniwersalnego. Stosuje do do olejowania włosów oraz jako krem na twarz. Fajne że jest kosmetyczny i ma Ecocert. Jeszcze nie próbowałam dodawać go do glinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olejomankaa
Ja kocham ich oleje. Argan stosuje rano a na wieczór jojobę. Mojemu chłopakowi kupiłam lniany - pierwsze sceptycznie podszedł do nowego wyzwania jak to facet :) Miał krem nivea a teraz smaruje twarz i brodę tylko olejem lnianym. Jest bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem fanką ich oleju arganowego - jest dla mnie najlepszym kosmetykiem pod słońcem. Stosuje go do twarzy, pielęgnuje włosy a kiedy jestem zmęczona zgodnie ze wskazaniem odkryłam go jako dodatek do kąpieli. Skóra jest nawilżona i zregenerowana. Olej arganowy Mokosh jest NAJLEPSZY :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej lniany
Ja teraz używam lnianego. Ma fajną nutę ziołową. obecnie stosowałam na twarz i włosy. Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mokosh polecam ich oleje, Do tej pory miałam trzy różne i wszystkie były fajne. Teraz przymierzam się do zakupu ich jakiegoś rytuału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lniankka
Właśnie skonczyłam używać oleju lnianego. Jestem zakochana w tym produkcie pomimo specyficznego zapachu. Nawet mój mąż stosuje go na brodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Revitabellspa
Kochane moje ja wlasnie otworzyłam swoje małe spa i pracuje tylko na mokosh cosmetics ta firma jest obłędna :) składy cudowne , zapachy fenomenalne , wyprzedza inne kosmetyki naturalne które stosowałam nigdy nie zmienie juz mokosha na nic innego :) Kocham kocham kocham miłościa bezwzględna i bede sławić ich wszedzie gdzie sie da, mało jeszcze sa znani ale mysle ze z czasem sie rozniesie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10na10
Miałam ich peeling żurawinowy i on mnie zachwycił !!! Skóra jest nawilżona i odżywiona. Wcześnie nie zwracałam uwagi na składy ale moja przyjaciółka zasiała we mnie miłość do kosmetyków o dobrym składzie. Zaciekawiło mnie Revitabellspa że mokosh też jest w SPA, dla mnie to duży plus. Do tej pory znałam ich tylko z produktów detalicznych. Szkoda że nie ma jeszcze Day SPA w moim mieście które pracuje na mokosh. Zastanawiam się nad zakupem olejków eterycznych u nich które polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×