Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Narodziny Qurwy

Polecane posty

Gość gość

Nazywam się kurwa Mam ochotę to wszystko spalić, by to się zburzyło. Dość mam hetero-świata, który powoduje, że tak naprawdę do niczego nie należę. Pierdolę taki świat. Będę burzył, będę niszczył, zrobię wszystko, żeby to rozjebać. A następnie zbudować świat w którym chcę istnieć. Nigdy więcej nie pozwolę na to, by ktoś zawładnął moim seksem, moim ciałem, moim życiem. Mogę pieprzyć się z kim chcę, gdzie chcę i kiedy chcę, nurzać się w kale, pierdolić się w kiblach na dworcach, ssać kutasy waszych synów i lizać cipy waszych cór, bzykać się grupowo, ociekając potem lizać stopy tych, którzy tego właśnie chcą. (...) - Tak, jestem egoistą, bo liczę się przede wszystkim ja.https://www.youtube.com/watch?v=aZvWBFj8gVQ#t=11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały obraz LGBT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Takiego mnie Panie stworzyłeś i takiego mnie masz" hehe, możecie nie lubić Hetero, ale bez hetero świata nie byłoby homo świata :) cóż, mamy wolność, więc każdy ma prawo się czuć źle w tym świecie i o tym otwarcie mówić. Przykre jest jednak, że tak wiele osób ma problem z zaakceptowaniem siebie samych i musi szukać akceptacji na zewnątrz dla wyleczenia swoich kompleksów. na szczęście nie każdego geja/les to dotyczy i większość potrafi się jakoś odnaleźć w tym świecie, tak innym od ich własnego, a jednak, mimo wszystko, im przyjaznym. Wyobraźcie sobie teraz, że na tym samym krześle siada zwolennik hetero-świata i odczytuje taką samą epistołę ale wg wizji-hetero. Czy słyszycie tę falę krytyki ? Te gwizdy i zwymyślanie ? Tę wrogość i jad sączący się zewsząd ? Tak właśnie wygląda równość i tolerancja współczesnego Zachodu. Myślę, że takie osoby tylko podsycają nieprzychylne sobie reakcje, podczas gdy tak naprawdę geje i les były zawsze i nie jest to żaden wynalazek, objawienie ani nowość. Wynalazkiem współczesnym są natomiast agresywne prowokacje. Każdy ma prawo żyć jak lubi, jeżeli nie krzywdzi innych istot. "Będę burzył, będę niszczył"....ehhh...to nie jest najlepsza droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szatan Cie opetal, zawierzam Cie Maryji w opieke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżu, co za pierdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.tego p.e.d.a.ł.a ! .całkiem pop************iło ! . .idż do psychijatryka jeśli nije jest zapóźno to cie wyleczy ! . .i .....c.w.e.l.u ! .nije obrażaj szatana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jeden z najbardziej absurdalnych tematów na tym forum w... ostatnim tygodniu:) Dobre dobre, sam temat już zachęca☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×