Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość irenasabinasera

Nie mogę go rozgryźć pomóżcie mi

Polecane posty

Gość irenasabinasera

onad miesiąc temu poznałam fajnego faceta, rozwiedziony, przystojny, inteligentny- poznaliśmy się u znajomych. Potem zaczęliśmy długie rozmowy przez fb, najpierw o wszystkim i o niczym potem o sprawach osobistcyh, potem o nas. Spotkaliśmy się na niezobowiązującą kawę, potem zaprosił mnie do domu- było sympatycznie do niczego nie doszło, tylko całowaliśmy się na ulicy gdy już wychodziłam. Poźniej wysłał mi maila, że chyba do siebie nie pasujemy, on ma rozterki itp itd. Odpisałam, że rozumiem i znajmosc była miła i sympatyczna. On już się nie odezwał, ja przebolałam, przy czym nagle w czwartek dostałam znowu wiadomość przez fb, ze może jednak byśmy się spotkali. Byłam mocno zdziwiona i napisałam mu o tym, że jestem " zdziwiona jego propozycją" on wówczas zaczął natychmiast się wycofywać, ze własciwie to on nie ma teraz czasu, że jacyś kumple przyjechali i będzie pił z nimi. Odpisałam grzecznie, aby wypili moje zdrówko a my najwyżej zobaczymy się w innym terminie. Odpisał, że super i korespondencja się skonczyła. Poradźcie, bo już sama nie wiem co o tym myśleć- facet jakby chce a potem wycofuje się rakiem, a może po prostu nudzi mu się i się mną zabawia? Ja w ogóle się do niego nie odzywam, nie piszę, po prostu milczę. Przedwczoraj w jakiejs dyskusji na fb zauwazył, że napisałam, ze czekają mnie badania lekarskie- następnego dnia zadzwonił ( nie mogłam odebrać) a potem pisał ( czy u mnie w porządku itp) . Nie mogę go rozszyfrować- pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×