Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TRÓJKĄT...

Polecane posty

Gość gośćCENTRUM
Jestem gośćCENTRUM i myślę, że ktoś się pode mnie podszywa, jakaś chętna pani z Poznania. Ja jestem z Łodzi, jeśli chodzi o mnie, to podaj swojego maila, odpiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czego do trojkata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCENTRUM
Tak do trójkąta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwalę się wam.Mieliśmy nie trójkąt,ale wymianę żonek(są siostrami) planowały dość dawno i teraz trafiła się okazja po sylwestrze byliśmy razem bo nocowaliśmy u nich.Z nowego roku na 2 stycznia była wspaniała nocka cała wypełniona seksem na zmianę naszych żonek.Gdy powiedziały to,że chciały by się nami wymianić szwagier zaniemówił.Ja sie życzliwie uśmiecchnąłem powiedziałem może to być ciekawe przeżycie i było.Dwa razy w ciągu nocy zaliczyłem siostrę żonki i raz żonkę,szwagier tak samo.Mamy to powtórzyć za kilka miesięcy bo mieszkamy ponad dwieście kilometów od nich.Czekam z utęsknienie na kolejny seks z siostrzyczką żonki,brzmi to troszke jak bym sie w niej zakochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze POKAZ ZDJECIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bawię się w trochę podobny sposób. Mamy zaprzyjaźnioną masażystkę, która w zakładzie ma ofertę różnych rodzajów masażu, jeden określony jest jako przygotowanie do erotyki. A ona robi nam sesje wyjazdowe - u nas w domu. Nigdy nie dochodzi do wymiany partnerek, ale bawimy się w ten sposób, że najpierw zajmuje się moją żoną, początkowo bez mojej obecności. Parę drobnych czynności kosmetycznych - poprawa depilacji, jakieś ozdoby itd. Potem właściwy masaż, jak już moja jest mięciutka i swobodna drażni ją i w końcu wkłada jajeczko wibrujące. W trakcie ja dołączam, najpierw jako widz, komentator i doradca. Szybko dostaję polecenia drobnej pomocy w masażu, przy okazji otrzymuję troszkę masażu, ale tylko tyle, żeby był pretekst do zdjęcia mi koszulki a następnie opuszczenie szortów które już nie wracają na swoje miejsce. Wtedy żona zdejmuje jej "służbowy" strój i wyciąga jajeczko oczyszcza ustami i wkłada naszej masażystce komentując - żeby było sprawiedliwie. My zajmujemy się już sobą ale ona cały czas asystuje i dba o każdy szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBi
Gość wczoraj, jeśli tak było to fajnie, że się dobrze bawiliście. Ważne, że cała czwórka zaakceptowała taką wymianę. Uważaj tylko żebyś nie zakochał się w siostrzycce. I żeby nie przestał Ci smakować seks z żoną. Bo będzie problem. Miłej zabawy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:40 jak to ladnie opisales:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBi
OpisałAŚ, jestem kobietą, dzięki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oops przepraszam OPISALAS:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie zabawy (trójkąty i czworokąty) to duże ryzyko i zagrożenie dla związku, ale mogą być niesamowitym doświadczeniem. Nam też się zdarzyło, nie zaplanowane, przypadek - spontan. Sytuacja typowa - zatrzymaliśmy sie u znajomych, ja z gospodarzem jeszcze zasiedzieliśmy sie późno w nocy przy jakimś meczu. Nasze kobiety przygotowały się do spania ale jeszcze razem poszły do sypialni gospodarzy na pogaduszki. Jak weszliśmy już spały, rozkosznie roznegliżowane i przytulone. Nie mogliśmy powstrzymać się od zrobienia fotek, nie mieliśmy sumienia je budzić i po prostu wśliznęliśmy się do łóżka z obu stron. Ale się zbudziły, sytuacja była dla nich trochę kłopotliwa - były tylko w cieniutkich szlafroczkach które napieraliśmy żeby zdjęły - w szlafrokach się nie śpi. One zaraz że w takim razie my mamy zdjąć bokserki. No i wtedy już dalej samo poszło. Ale wymiany partnerów nie było, tylko nieskrępowany seks w jednym łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planowaliśmy z mężem trójkąt z jego kolegą ,który mnie mocno jarał.Ale stało się inaczej bo przyszlo do nas dwoje kolegów.Ten drugi był mało zabawny.Pomimo wszysto zdecydowałam się na ich obu by mieć z nimi seks.Po przyjściu zaczęliśmy rozmawiać o tymi o tamtym potem specjalnie weszliśmy na temat seksu grupowego.Kolega który mnie jarał powiedział może sprobujemy.Jakie było jego zdziwienie gdy usłyszał od nas czemu nie.Zaczął mnie mąż pieścić i rozbierać zachęcil kolegów do rozebrania.Wtedy dopiero doszło do zdziwienia naszego,ze ten który mnie jarał miał mniejszego niż mąż,ale za to ten drugi miał bardzo długiego lecz zflaczalego.Dopiero gdy się podniecił i mu staną to był wielki.Zdecydowałam,że najpierw seks z najmniejszym kutasem,potem mąż i kończył ten z najdłuższym.Mąż mnie przytulał do siebie cały zas podczas seksu z nimi.A gdy wchodził we mnie ten z najwięszym to naprawdę czułam ,że mnie rozerwie.Jęczałam wniebogłosy jak mnie posówał nawet straciłam z rozkoszy kontrolę.Było wspaniale,ale wszytko powino być przemyślana i ustalone by nie było zgżytów po seksie w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za debil !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamy
jesteśmy parą ,szukamy KOBIETY do trójkąta - woj. lubuskie nie mamy doświadczenia - chcemy zobaczyć jak będzie . wiek 28 i 29 lat . chętnych prosimy o kontakt i zdjęcia na image555@wp.pl po otrzymaniu zdjęć odeślemy swoje . wiek chętnej pani 25-36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam... Razem z żoną szukamy jakiegoś Pana lub pary do trójkąta... mojej żonie marzy sie 2 panów na raz, a z parami to na wymianę w układzie 2M-1K tylko poważne oferty! Jesteśmy zadbani młodzi i szukamy nowych doznań... szukamy kogoś w wieku 20-35 lat. propozycje na ona-on37@o2.pl jesteśmy z podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialem tak sytuacje ze razem z zona chcielismy spróbować układu 2 m + ona i dp tego zona zaangażowala kplege z pracy wszystko mialo byc ladnie piekni kolega mial przysc w piatkowy wieczor ja bylem jescze wtedy w pracy i mieli czekac na mnie ale pech chcial ze moj zmiennik zadzwonil ze sie spozni 2 godz i musiałem zostac dluzej ale w koncu wracając do domu bylo ok 1 w nocy w chodze do domu i szlysze dziwne odglosy ide do gory a tam w naszej sypialni moja zona z.nim sie pieprza i jescze do mnie przeciez tego chciales!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×