Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

schudnę do 1 marca

Polecane posty

Gość gość

Wzrost - 170 Waga - 71 Chciałabym wrócić do swojej dawnej wagi ok. 60 kg. Czyli minus jakies 10 min kg. Dziewczyny łączymy się, kto ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Dołączę ^^ miło udzielać się na jakimś forum. 19 lat 160 cm 59,8 kg. Do celu brakuje 4,8 kg.za mną juz 8,7 kg. Dietatysiac kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o dietach jednodniowych tj 1 kg w jeden dzień np owsiankowa, bananowa, chałwowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 3 miesiąc lecę z 1000 kalorii Powoli stabilizuje,aktualnie jestem na 1100 kalorii, waga jeszcze leci powolutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pewnoscia z kosci na osci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczynam 2 stycznia wzrost 170 , waga 67 kg i te 7 do zrzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 1 marca czy ostatniego ? ja jeszcze nie wiem jaka diete zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a juz doczytalam d o 1 marca :) to ja sie dolaczam tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okok to jakie diety proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka34m
mogę trochę się wypowiedzieć, bo doszłam już do zadowalającej wagi. na początku jak większość osób pracujących wstawałam bez śniadania, biegłam do pracy, jadłam jakiś obiad i pod wieczór wracałam do domu. wtedy zaczynała się fala jedzenia, oprócz zwykłego posiłku, było podjadanie do późnych godzin nocnych. pracę miałam siedzącą, wracałam do domu i siedziałam lub leżałam, waga rosła z miesiąca na miesiąc, aż zrobiłam się zbyt okrągła. postanowiłam coś z tym zrobić. zorientowałam się w temacie i zaczęłam jeść regularnie posiłki, włączyłam oczywiście śniadanie. mój jadłospis do śniadanie ok godziny 7, obiad 15, kolacja 20, między głównymi posiłkami przegryzki z owoców. dania oczywiście rozsądne, nie tłuste, ale też nie jakieś bardzo rygorystyczne, zmniejszyłam odrobinę porcje. po kilku dniach zaczęłam też spacerować, starałam się to robić codziennie. na początku były to krótkie spacery, później coraz dłuższe. po pewnym czasie czułam się lepiej, zapisałam się na basen. waga mocno nie spadała, więc dodałam jeszcze suplement przyspieszający metabolizm, a konkretnie środek z pierwszego miejsca z rankingu http://rtno.pl, preparat rzeczywiście sprawił, że łatwiej było mi wytrzymać z mniejszą ilością pożywienia i ogólnie czułam się jakby lepiej. wszystko złożyło się na to, że zaczęłam powoli tracić na wadzę, może nie było to jakieś spektakularne, ale chudłam systematycznie i co miesiąc ubywało 3-4 kilogramy. teraz jestem już na poziomie zadowalającym, ale nie rezygnuję z racjonalnego odżywiania i sportu, bo to zawsze korzystnie wpływa na zdrowie. oczywiście w diecie niezbędny jest również odpowiedni upór, ja miałam się dla kogo odchudzać i szczerze mówiąc między nami dawno nie było tak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my za reklamy dziekujemy i powtarzasz sie z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka385
Ja właśnie rozpoczynam dziś odchudzanie z dietą 1500 kalorii jak na razie:) http://najlepszadieta24.pl/ dodatkowo zamówiłam sobie african mango jako wsparcie odchudzania, słyszałam bardzo wiele pozytywnych opinii na temat tego preparatu http://najlepszadieta24.pl/african-mango/ liczę na to że do maja uda mi się schudnąć 23 kg POWOLI BEZ EFEKTU JOJO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy według was te 11 kg to jest cos realnego do osiągnięcia przez 2 miesiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Przy rygorystycznej diecie zlecialam w 2 mc 8 kg.. O,o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jedzac ok 2 tys kcal schudlam 13 kg w 2, 5 miesiaca niecale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest możliwy taki spadek wagi .Ale ja oprócz diety 1800 kal brałam jeszcze tabletki Foreverslim bo bałam sie napadów głodu i myślałam że nie dam rady przeżyć bez czekolady.Ale udało mi sie schudnąc teraz tylko ćwiczę aby znowu nie przytyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie bralam zadnych tabletek a tyle schudlam , a ty przestan reklamowac te tabletki, bo bez mich mozna schudnac zdrowo jak widac powyzej w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie diety stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie dzis objadlam juz , tyle zostalo jedzenia jeszcze ze zaczne w inny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 5 kg wiec do marca schudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy masz jakies hobby bo to wazne jest w zyciu 333 www.youtube.com/watch?v=DvEYhVwnQtw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile najwięcej udalo wam się schudnąć i w jakim czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
2 miesiące 8,5 kg... :-) Zostało do celu 5 kg, jednak Stwierdziłam ze te 5 kg to za dużo,myślę że jeszcze z 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję dietę przyspieszającą metabolizm wg ksiązki Pomroy. Chudnę około 1kg na tydzień, nie chodzę głodna. Dodatkowo wiczę 1-2 razy w tygodniu. Idealnie by było 3 razy, ale nie wyrabiam czasowo. Myślę tez zeby zapisać się na jakieś zabiegi zmniejszające cellulit i ujędrniające. Moźe ktos cos doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a juz weim o co biega w tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1010
Witam. Ja ponownie tez zabieram sie za diete, a wlasciwie za zdrowsze odzywianie. Staram sie jesc 1500kcal w ciagu dnia. Zaczelam wczoraj wiec dluga droga przedemna. Mam 168cm i az 78kg :( .... najwiekszy moj spadek wagi to 10kg w miesiac na diecie 1000 kcal ale pozniej rzucilam sie na jedzenia i jojo wystapilo . Teraz chce z glowa i zeby pomalu wychodzic z diety. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula1122
Wiosna za pasem i znów trzeba będzie pozbyć się grubych swetrów i włożyć coś cieńszego, co uwydatni wszystkie jesienno-zimowe fałdki i tłuszczyki. Przerabiam ten problem co roku. Dlatego teraz zaczęłam już w grudniu. Z przyjaciółką trochę biegamy wieczorem, a pół godziny przed treningiem bierzemy 1 pastylkę Therma Line Fast (drugą rano). I obie jesteśmy super zadowolone – bo to działa. Ubywa nam powoli i kg i znika do tego cellulit. Polecam szczerze http://www.olimp-labs.com/11,13,463/Produkty/THERM-LINE-FAST.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dbam o figure i odchudzam się z tabletkami Slimcea. Miałam nadwagę większość życia. W końcu się za siebie wziełam. Rozpoczłeam diete z która miałam średnie efekty. Dołożyłam suplementacje tabetkami Slimcea i efekt był znacznie lepszy. Dzisiaj już praktycznie nie mam problemów z nadwagą i rzeźbie sobie swoją figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×