Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam już 25 lat i nigdy nie miałam chłopaka

Polecane posty

Gość gość
I tu chyba doszliśmy do sedna - jestem małomówna i często się smucę. Sukcesów ostatnio w moim życiu brak, nie wiem, czy mam się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega kilka postów wyżej podał swojego emaila. Wydaje się być rozgarniętym człowiekiem. Z doświadczenia wiem, że takie znajomości czasami mogą być cholerne pozytywne. Rozmowa z rozgarniętym człowiekiem zawsze pomaga. Więc koleżanko nie smutaj, ale działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz się czym martwić! Lepiej sobie zaplanuj super sylwestra, skoro zależy ci na znalezieniu faceta, to może spróbuj z sylwestrem dla singli? Np. http://www.sylwestrowy.pl/sylwester/dla-singli Może ktoś, kto również szuka drugiej połówki na takim balu wpadnie ci w oko lub odwrotnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
Dnia 31.12.2014 o 18:17, Gość gość napisał:

Panowie, którzy myślą tylko o d*****niu są u mnie z góry skreśleni i każdego takiego amanta omijam szerokim łukiem. Lubię za to mężczyzn inteligentnych, wrażliwych, otwartych, ciekawych świata i szczerych, którzy potrafią być dla kobiety oparciem i nie kierują się ciągle tym, co mówią inni o kimś/czymś, tylko sami starają się poznać.

Każda kobieta tak mówi, a jak przychodzi co do czego, to wybieracie pustych przystojniaków, którzy widzą w was tylko obiekt seksualny i nie mają do was żadnego szacunku, a olewacie normalnych mężczyzn, którzy was szanują i którym na was zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×