Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cała prawda o angielskim stylu życia w UKa

Polecane posty

Gość gość

Macie prąd,samochody,komóry,luksusy spójrzcie na siebie co za potwory z was porosły,hałastra bez zasad,bez moralnosci,rozwody,cudzołóstwa,zabijanie dzieci nienarodzonych,oszustwa na wielką skale,demoralizacja na każdym kroku,kobiety zachowujace się jak prostytutki,facie pedzia,upadek moralny ,upadek rodziny ,frustracje,samobójstwa,morderstwa ,ten ważniejszy kto większym łajdakiem,oto wasza cywilizacja w której niczego nie brak ,oprócz madrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm... to tak jak bym o kartoflandii (czyt. polandii) czytał. tylko zamisat super wozu uje/b/a/n/e gno/e/m gumofilce, bo 100 swiniom trzy było dać żryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach wy ukowskie śmiecie i te wasze brudne jukej. Państwo z fałszywym społeczeństwem, szkolnictwem państwowym na poziomie polskiej szkoły specjalnej, budownictwem na poziomie średniowiecznych słowińskich wiosek, służbią zdrowia z pracetamolem na wszystkie dolegliwości, smierdzcymi pubami z dywanami w środku, brzydkimi i łatwymi panienkami, wszechobecna patologia i psimi kupami na chodniku. Sram na was ukowskie ściery od podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha a ja się czuję cudownie w UK, za kilka miesiecy przeprowadzam się do NZ i tam też bedzie super a ty smutasie smęć sobie tu od nowego roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ty zadowalasz sie byle czym, bo pochodzisz z wsiury i dla ciebie angielskie gofno jest niczym pachnacy, brazowy mus czekoladowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie w katolandzie rozum odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie umiesz normalnie złożyć zdania po polsku, bo za dużo używasz 'bo' w zdaniu. Się kurde nie "zabobuj" ;) już nie wspomnę o ogólnej pisowni. Ta twoja skończona uczelnia to oczywiscie ściema, tu nawet przedszkola nie widać skonczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buc od dyrektorowania w Job Center sie objawił w nowym roku ? :D Jak tam plany na nowy rok ? Zaliczysz level 2 z angielskiego ? Wiesz to moze pomóc w tych rozmowach z Anglikami przy piwie :D Zwlaszcza z tymi po szkolach specjalnych lubujacych sie w smierdzacych pubach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wróci z taśmy to ci powie co o tobie myśli. Nadużyje slowa "szmata" potem powie że skończyłaś brook university a potem powie że jesteś poliglotką i kozaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty juz szmato mnie nie ucz jak mam pisac bo ci gofno angielskie z tego twojeho przebrzydlego ryja odpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha wypuścili cie z tej fabryki czy tylko przerwa i dorwaleś sie do internetu? Już wracaj na taśmę, jogurty same się nie zapakują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ci dzifko oislaem ze szlachta nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szlachta nie, a taki nieudacznik jak ty tak. Nawet w nowy rok. A ten tekst " szlachta nie pracuje" nauczyleś sie od gimg****a? Najgorsze szmaty w Polsce walą takimi tekstami. Gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczylem sie go od takich wysoiarskich wiesniar jak ty szmato. Czesto go uzywacie dopodajki z angielskim gownem w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie używam takich wyrażeń, jak na udawanego panicza to niezle masz slownictwo haha. Już tak nie szczekaj psie, widać że jesteś przegrancem, nawet koza by cię nie chciała. A tobie się Rumunki marzą dobre sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jaki ważniak. Zawsze mam polewkę z takich polaczków cwaniaczków. Brzydkie to, bez wyksztalcenia, a z mordy wypływa (oprócz smrodu zepsutych zębów) cała kolekcja przekleńst. Co ma niby pokazac jacy to oni są gangsta z leszkiem w puszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wlasnie buduja swoje ego takie pomioty jak ty szmato. Wmawiasz sobie, ze nestes lepsza bo pigdin english opanowalas i za granica gofna czyscisz. Tak naprawde jestes pustak, bez perspektyw, faceta, rodziny, przyjaciol. Nie masz nic. Jestes bezwartosciowym, intelektualnym pustkowiem. Rumunkom to ty mozesz dzyndzola opyerdolic a nie sje z nimi rowna . One sa ladne, sexsowne i bardzo kobiece. Prawie takie jak Polki. Nie to co takie polskojezyczne pasztety jak ty szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmato pigdin english rumunki poliglotka brook university. A teraz wez tabletke I idz plakac w kaciku sieroto zyciowa :D po tej uczelni masz wyjatkowo ograniczone slownictwo. Ja na pewno jestem lepsza od ciebie bo nizej chyba nie mozna byc dresiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś, zwłaszcza jak szorujesz kible Anglikom szmato. Nawet kurfo prostego zadania z matmy nie potrafisz rozwiązać, nie znasz historii swojej i kraju w którym kible szorujesz. Nawet mieszkania własnego szmato nie masz. Ty nic nie masz, tylko kafeteria ci została dzifko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dresik ta przerwa na tasmie as tyle trwa? Ty ciagle o jakims zadaniu z matmy. A to szorowanie kibli to z wlasnego doswiadczenia? Jakoś tak gorzko brzmisz o tym pisząc. Masz traumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośću
Raczej radość wiedząc, ze prezentuje wyższy poziom rozwoju cywilizacyjnego niż ty babochlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na pewno reprezentujesz, na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsz
Najpierw popatrz na siebie szmato. Co osiągnęłaś, co potrafisz w zyciu robic, czego sie dorobiłeś i jakie prezentujesz wartości. Wtedy szmato możesz cokolwiek na tem temat pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty wiesz lepiej co robie, chory czlowieku. :D Wystarczy napisac jedno zdanie a ty odpisujesz nabuzowany. Prosta z ciebie kukła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie uciekł z psychatryka a teraz realizuje sie na kafe hehe troche smutne ale przynajmniej pośmiac sie mozna. Stary a głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwała Bogu mnie ani mojego ukochanego to nie dotyczy ale też zauważyłam, że w Anglii wyrachowanie, znieczulica i patologia na każdym kroku. Pieprzy się każdy z każdym, małżonkowie albo konkubenci się biją ze sobą, dzieci produkowane jak na zamówienie, zero w tym wszystkim uczucia, ludzie wiążą się z osobami mającymi 5 dzieci z 5 różnych związków, piją, ćpają, awanturują się. Edukacja leży i kwiczy i kończą ją mając 16 lat, idą następnie robić karierę w magazynach i fabrykach. To są moje obserwacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor to idiota, nawet postu sam nie wymysli. post zkopiowany z pod tematu chyba na wp o babuszcze co mieszka bez pradu 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski jazyka, trudny jazyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem nic na temat ukow za to na temat polaczkow bardzo duzo niemilych faktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×