Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cała prawda o angielskim stylu życia w UKa

Polecane posty

Gość gość
Nie ma co tym szmatom tlumaczyc. One wystarczy, ze w UK telefon na abonament wezma i juz beda na PL pluly. To sciery bez honoru. Tez sie udzielalem kiedys tutaj i rozne dane podawalem. Do tych tepych strzal nic nie dociera. Szkoda pradu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie przestan udzielac i zajmij sie czyms pozytecznym , razem z zonka i pania od fitnessu :D Podyrektoruj w swoim Job Center :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój pseudonim
O wrocila laska od Jobcentre. Dobrze masz zwichrowany pazdzierz kobieto. Jedz na MOT moze cos ci tam ponastawiaja pod kopula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać wiecej ludzi tu wkurza cie tym Job Center bo ja też. Tego pieknego dnia kiedy chwaliles sie ze masz kolezanke i żone tak latwo sie nie zapomina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabyś być szmato na miejscu tej koleżanki. Tak wyglądać i mieć takiego faceta Angkika jak Ona. Niestety jesteś tylko śmierdzącym, plującym pasztetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto pluje to pluje ;) oczywiscie najlepiej wiesz jakiego faceta bym chciała. Jeszcze podkreślasz że Anglik ohoho, jakby to było coś lepszego? Idź zajmij się swoją wymysloną żoną buraczku bo wyobraźnia cie ponosi. Kolejny dzień bez tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze "ona" pisze z wielkiej litery :D widać że ta twoja polska uczelnia to ściema. Po raz kolejny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz c***isdo pisałem wielokrotnie ze pisze z telefony szmato i nie mam czasu i ochoty poprawiać słownika. Poza tym dobrze sie stało bo podkreśliłem jak ważna jest dla mnie osoba. Głupia pisdo jesteś i tyle w temacie. Jak tam twoje pierwiastkowanie liczb ujemnych kurfiszone bez zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś taka prosta suka ze nawet nie rozumiesz co do ciebie sie pisze. Jaja ty uczelnie skończyłaś? WSB w pisdxuewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się tak nie denerwuj. Na pewno nie kończylam żadnej polskiej, a piszę lepiej od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brook university hahahah czyli odpowiednik polskiej szkoły specjalnej. Poza tym szmato ona z Dużej litery jest poprawnie napisane. Poczytaj reguły w słowniku słownika. To jak tam twoje pierwiastkowanie szmato. Umiesz rozróżnić liczby rzeczywiste od zespolonych dzifko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojecia co to brook uni, robiles tam swoj angielski level 1? :D nie powiem ci bo sie osrasz z zazdrości a tego nie chcę bo i tak smierdzisz gownem na kilometr ;) Własnie że pisanie "ona" wielką literą w środku zdania niezbyt świadczy o twojej madrości. Wrecz przeciwnie. Sam poczytaj a potem zastanow sie czy ściemnianie o ukonczeniu uczelni ma jeszcze sens :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz nawet "dużej" szmaciarz pisze wielką literą. Nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tutaj jeblem gafę. Często mylę sie pisząc duża litera zamiast wielka. Nie zmienia to faktu, ze jesteś pisda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej zmienia fakt. Pokazuje, że jedyną pizdą jesteś tu ty. Jakby ktoś miał wątpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie wmawiaj szmato. Słuchaj to chyba najwyższy czas byś zajęła sie swoją snierdzaca psitucha. Podobno nie masz i nie chcesz mieć faceta wiec spadaj na bryndxlowanie swojego dzyndzla kurefko spod znaku primarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto powiedzial że nie mam czy nie chcę faceta? Kolejny głos w twojej głowie? :D Z ciebie jest rzeczywiście p***a a nie facet. W dodatku zakłamana i siedząca na kobiecym forum 24/7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vice versa szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona przynajmniej jest kobietą, a co ty tu robisz? Non stop. Frustrat normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest dziurawcem a nie kobieta. Ja tu przez przypadek wszedłem poczytać opinii i wskazówek dotyczących powrotu do PL. Jednak to co tu zastałem przeraziło mnie. Dlatego was szmaty tępie bo jeszcze pomyślicie sobie, ze macie racje. Kurfiska bez honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępisz? Chyba masz zbyt duże mniemanie o sobie bo drzeć ryja na kafe anonimowo może każdy mały fiutek. Śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to taki 19 wieczny land . Elita tak z 20 % różniąca sie nawet akcentem od reszty . To oni są na najlepszych uniwerkach część z nich to prawdziwa wykształcona elita takie ichnie ą ę no a część się wałkoni za hajs rodziny bogatej nieraz od 300 lat. No i reszta - 80% pospólstwo -to pensjonariusze publicznych przychodni , mieszkańcy domków przy których osiedla z PRL to luksus. Oni to kończą publiczne szkoły , fakt że dla ludzi o IQ max .80 . Oni chlają w owych obleśnych pubach , robią wiochę na Balearach itp. Z nimi integruje sie wiekszość emigrantów z PL oraz nieliczone miliony czarnych , ciapatych , śniadych itp . Wszyscy razem kultywują ów angielski styl życia dotowany z budżetu benefiatmi , councilem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×