Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

grupa wsparcia dla kobiet, ktore maja partnerow w więzieniu

Polecane posty

Gość gość
to są właśnie tajemnice tych odsiadek za 2 zł, nie dlatego ze zabrałeś drobiazg, tylko dlatego, że potem miałeś na wszystko wyjeb..ne i nie chciało ci się nic zrobić, żeby uniknąć pierdla. Nikt nie chce wsadzać za dwa złote bo koszty z tym związane są za duże, no chyba ze ktoś bardzo prosi żeby sąd musiał tak zadecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli autorko jesteś tą dziewczyną od faceta, który dostał 3 miesiące za kradzież czegoś u pracodawcy, który nie chciał zapłacić pensji to ja nie rozumiem twojego zacięcia żeby tak wchodzić w kontakty z elementem i ich kobietami. Jeśli u twojego faceta to był tylko błąd życiowy, a normalnie jest w porządku i nie ma zacięcia do złodziejstwa to raczej należy się trzymać jak najdalej od takich klimatów i środowisk i dziuń tęskniących za bandytami. A ty masz jakieś inklinacje żeby nawiązywać kontakty z takim środowiskiem. I naprawdę dorosła kobieta nie umie 3 miesiące zająć się dziećmi, domem, pracą tylko dostaje p*****lca bo jej chłopa tak krótko w domu nie ma. Tak twoja miłość i rodzina na tym ucierpi? # miesiące i życie ci się wali i nic sama nie umiesz ogarnąć, grupa wsparcia ci potrzeba, gdzie słodko będziecie sobie pierdzieć gdzie który siedzi i jak to znosi i jak to wy kochacie. No niepojęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelineczka
Ludzie opamiętajcie się! Wsparcie jest potrzebne każdemu. Nie oceniajcie pochopnie. Zastanowić się trzeba nad "belką we własnym oku" - a u każdego znajdzie się coś nie ok. Przecież większość przestępstw następuje z biedy, z niesprawiedliwości/nierówności społecznej - pośrednio czy bezpośrednio. Durne ludziska nie dostrzegają, że bieda jednego jest skutkiem nadmiernego bogactwa drugiego - bo "kołdra" jest jedna: drukowany pieniądz, a przeciągających wielu. Trzeba budować fabryki, zakłady pracy i płacić normalnie a nie wprowadzać np.umowy śmieciowe. Karaniem nie rozwiąże się prawdziwego problemu. Najpierw trzeba by karać tych, którzy na grzbietach mas bogacą się nie dbając o realia życia tych mas, chociaż sami niby podejmują się takiego obowiązku. Trzymaj się kobieto - miłość jest w życiu najważniejsza. Nie przejmuj się nieładnymi wpisami. ZK to przeżytek, to świadectwo niedorozwoju społecznego - granicząca z oszustwem niby resocjalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZK to przeżytek, ja też jestem za szybką utylizacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelineczka
Utylizacją. Kogo? Zacznij od rachunku sumienia. Chociaż, masz rację w tym sensie, że należałoby oddzielić tych, którzy popełnili błąd od tych, którzy są chorzy, bo nie jest rzeczą normalna popełnianie przestępstw. Skoro nie normalne to wymaga leczenia a nie więzienia pod pozorem niby poczytalności sprawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój narzeczony od 09.02.2015 od tego dnia żyję w koszmarze, z którego nie potrafię się obudzić. Posty ludzi, którzy piszą, że taki "bandyta" zasłużył sobie na to bardzo mnie bolą, ponieważ znam swojego partnera i wiem, że jest dobry człowiekiem, nie można bazować na stereotypach. Bardzo długo poszukiwałam na internecie stron poświęconych bliskim osób osadzonych w wiezieniu. Nie da się być w tym wszystkim samemu, jest to bardzo destrukcyjne, a wzajemne wsparcie i słowa otuchy są niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj się dzielnie Kobieto! Z góry oceniającymi "ludźmi" nie przejmuj się - oni biedni nie wiedzą, że nie rzadko, to nie ścigany jest bandytą. Ubodzy duchem nie wiedzą, że ryba nie psuje się od ogona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba byc totalną oferma i niuedacznikiem zeby dac sie zapuszkowac hahahahha zal mi tych frajerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj.Ja czekam juz 2 lata.Najgorsze jest to,ze nie wiem jak dlugo jeszcze posiedzi(caly czas sankcja,zero telefonow,widzenie raz w miesiacu,listy tez srednio jeden na miesiac),strasznie ciezko,ale daje rade,chociaz nie wiem co bedzie jak wyjdzie,nawet jak bede miala spedzic z nim chocby godzine na wolnosci,dla tej godziny warto czekac.kocham i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość jest ślepa jak temida, ja też czekałam 2 lata,obiecywał, że to jednorazowy wybryk, co prawda nigdy więcej nie trafił za kratki,ale i tak się nie zmienił, dzisiaj wiem że się nie zmieni, rozum podpowiadał kopnij go w d**e a głupie serce i rodzina wręcz odwrotnie. 20lat mi zajęło aż pojelam, że życie przeleciało mi przez palce i na niektóre rzeczy jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może któraś chciałaby porozmawiać o problemie - sama znalazłam się w takiej sytacji. Tylko proszę bez komentarzy że jestm głupia, że nie czekać itp Mam nadzieje że z którąś będziemy się mogy podzielić problemami zwiazanymi z odsiadka, zostaniem samą z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce trudno dostać się do pierdla, ja mam za niedługo rozprawę o pobicie i jedynie co mi grozi, to zawiasy, nawet prorok nie chce mnie posadzić a jedynie zawiasy i odszkodowanie, moja wersja jest taka, że była to samoobrona i kamery świadczą na moją korzyść. Więc trudno aby iść do pierdla w pl,bo najpierw dostaje się zawiasy albo ograniczenie wolności. Wiec wasi misie to pospolity bandziory a nie żadne normalni ludzie, bo nawet gdyby coś porobili,to dostali by zawiasy i był by to dla nich kubeł zimnej wody, skoro ktoś nie płaci alimentów czy zasądzonej kary, to chyba nie ma wątpliwości że to patologia,bo pewnie mieli komornika, komornik stwierdził że nie ma ściągalności, bo to ćpuny albo menele, no i sąd musiał wsadzić go do pierdla zgodnie z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to rozmawiajmy!moze zacznijmy od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekam juz 9 miesiecy, a przede mna jeszcze 6. juz nie daje rady, zostałam sama z 4letnim dzieckiem. Widzimy sie 2 razy w miesiacu, mamy dwa krótkie telefony dziennie, zostały nam listy.... bardzo potrzebuje i mam nadzieje,ze powstanie tu mała grupa wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia hahaha
Witam,nie rozumiem ludzi którzy podchodzą w tak beznadziejny sposób dla osób które proszą o wsparcie ...te komentarze są zbędne i swiadcza o waszej bezmyślności i braku zrozumienia,...jestem w sytuacji również beznadziejnej bo mojego nazeczonego zamknięto w zk. I takich cwaniaczkow jak wy co piszą na forach jest na pęczki tzw.kozaki z bablem w nosie hehe czyli brak odwagi i charakteru by powiedzieć w oczy cokolwiek,nawet pomijając taki temat jak tu. I wydaje mi sie ze polowa z was powinna korzystać z slownika znaczeń ...np.patologia. Po waszej pisowni i skladaniu zdan mogę stwierdzić ze wpadlam w przedzial tępaków i bezmózgowców totalnych...ale fajnie czasami pośmiać sie z takich tłuczków na jakich tu wpadlam ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo za wypowiedź, nie rozumiem - jak mi jakiś temat nie pasuje i mnie wkurza po prostu nie zagladam na forma/blogi z tym związane, ale widać nie każdy może na to wpaść :) Zostaliśmy z 9 miesiecznym synkiem sami z dnia na dzień. Okazało się że narzeczony nie był ze mną szczery i stało się jak się stało. Nie wiem czy gorszcza jest świadomość że go nie ma przy nas na codzień czy to że mnie kłamał i w sumie z tym wszytskim teraz zostawił samą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam i nie dowierzam ilu debili kryję sie po drugiej stronie monitora... skoro tak gardzicie tymi kobietami to chyba gówno o życiu macie pojęcie. Znacie te kobiety? Znacie tych ludzi? Gówno wiecie a się mądrzycie.... naoglądaliście się za dużo amerykańskich gangsterskich filmów i fałdy na mózgu wam rozprostowały... jak wam się nie podoba to wypierdalać za przeproszeniem z tego forum, nie macie pojęcia z jakim stresem musimy się zmagać, jesteśmy bardziej człowiecze niż wy, z was to dopiero ćwoki bez wyobraźni co całe życie rozpieszczane do bólu aż krzywdę na całe życie rodzice zrobili, a wy się jeszcze z tego cieszycie. PS. Bardzo fajna interwencja przydałoby się coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.dzielnekobietki.pun.pl Forum na którym znalazłam pomoc i zrozumienie gdy mój partner przebywał w ZK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wszyscy jesteście tacy pewni swoich racji i że każda która związała się z recydywistą to ku*wa to zacznijcie udostępniać to podając swoje dane a nie jak pospolite cipki anonimowo. Co strach obleciał przed wpier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam te posty to dochodze do wniosku ze to tylko Polacy ziona taka nienawiscia. Ja jestem osoba wyksztalcona, i to bardzo. Na kierowniczym stanowisku, w duzej, znanej i renomowanej firmie. Moj maz przebywa w ZK. Wyksztalcenie wyzsze. Rowniez zajmowal stanowisko kierownicze. Czasem w zyciu popelnia sie blad. Nieswiadomie lub chcac pomoc komus. Natomiast osoby ktore nie wiedza jak wyglada zycie z drugiej strony prosze aby sie nie wypowiadaly. To swiadczy o Was. A rzutuje na wszystkich Polakow. Potem mowia o nas kraj zamkniety, nietolerancyjny, itp. Niczym sie nie roznicie od najgorszych zbrodniarzy. A pragne zauwazyc ze wielu osadzonych to ludzie wlasnie z wyksztalceniem wyzszym, na bardzo wysokim poziomie kulturalnym. Osobom wypowiadajacym sie tu kultury natomiast brakuje kultury. Nikt na wysokim poziomie spolecznym nie uzywa takich slow nienawisci i wulgaryzmow. Brawo Polacy. Zniszczcie nasz kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam 'Orange is the new black'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reso12

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHx7gsJULL_l8waLUixQIqS3XsO5YROirZaFS_cf9iw5gVhg/viewform

Dzień Dobry,
Jeżeli jesteś bądź byłaś partnerką/żoną osoby, która odbywa/odbywała karę pozbawienia wolności i masz chwilę, aby poświęcić swój czas to zachęcam do wypełnienia kwestionarusza.

Z góry dziękuję za pomoc! Jest mi to bardzo potrzebne do pracy magisterskiej. Więcej szczegółów znajduje się w linku

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×