Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sytuacjon

escapelle pozytywny test moja historia co myslicie

Polecane posty

Ja również naczytałam się o testach i objawach ciąży, po czym naprawdę widziałam u siebie objawy... Zawroty głowy, złe samopoczucie, podwyższona temperatura- ale to było tylko zwykłe osłabienie :) Beta jednoznacznie wykazała, że nie jestem w ciąży (robiłam przedwczoraj, żeby mieć już 100000% pewności :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elleen94 hehe bez kitu od czytania to w ciazy urojonej mozna byc. a ile dni po tabletce zrobilas ta bete ? ja robilam 14dni po wynnik 0,1.ale lece w piatek bedzie to 4 tyg po escapelle wiec wynnik powinien byc wiarygodny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie dla mnie nie bedzie tragedią, jak jednak będę w ciąży- tak dzisiaj pomyślałam. Że jak będzie, to będzie. I dam radę. Tylko teraz martwię się pod kątem ciąży pozamacicznej albo jakiś rzeczy typu "płod przestał się rozwijać w ...tyg ciąży" i innych rzeczy, których się naczytałam szukając informacji o escapelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mietowa nie masz okresu po miesiącu od zażycia Escapelle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam. spozniony o 4 dni, byl skapy trwal 5-6 dni (mysle ze to okres a coz innego :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno okres.... Chociaż już wyczytałam nawet na kafeterii, że dziewczyny miały normalnie krwawienie wtedy, kiedy miał być okres i trwało ono tyle co okres i i tak były w ciąży więc....na kafeterii chyba zawsze można być w ciąży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no tak wszystko mozliwe jeszcze troche i zostaniemy wiatropylne :D. moze wzielabym to do glowy gdyby nie ta 1 beta NEGATYWNA xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mietowa zrob test z Auchan pepino on ma czułość 10ml :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wez testów domowych to od ..uja sie narobilam, chyba z 10 :D. jutro beta 4 tygodnie po wiec juz bede pewna na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietowa, bete robiłam po 5 tygodniach od tabletki :) i wreszcie spokojnie wróciłam do swojego życia, pewna że na razie nie zostanę mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dzis odebralam wynik huehuehue 0,1 mIU/mI :D . Wracam do normalnego zycia :)). kobitki powodzenia ta tabletka naprawde dziala :D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 2 dni po okresie 22.01 wspolzylam z chłopakiem, niestety nie zdążył... Max 3 godziny po wzięłam tabletkę ellaone. po tygodniu 29.01 zrobiłam test wynik negatywny. nie miałam żadnych skutków ubocznych po zażyciu tabletki. 6.02 powinnam dostać okres, niestety nie dostalam więc myślałam że to skutki uboczne tabletki, 10.02 zrobiłam test wynik pozytywny z druga blada kreseczka, na następny dzień ginekolog powiedział mi ze dla niego taki test to test negatywny, zbadał mnie, powiedział że narazie nic nie widać oprócz chyba pogłębionej błony co może oznaczać zbliżający się okres i ze narazie może powiedzieć ze nie jestem w ciąży lecz wszystko może się zmienić. 16.02 miałam plamienie krwią, dziś 18.02 dostałam obfity bolesny okres i zazylam tabletkę ketanol. nie wiem co mam myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×