Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

Hej ja sie czuje ciezko jakos :) mała sie kreci i kopie hehe mam skopane podbrzusze po calej dlugosci :P ,ale za nic bym nie zamienila tego uczucia :) Moja niunia juz spora kobietka i Iwonki tez widac spory maluszek jest .Ja tez jestem senna ,ale probuje w dzien czyms sie zajmowac zeby moc w nocy spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
hej dziewczyny jak po weekendzie ? :) Bo ja jestem padnieta w sobote posprzatalam cale miszkanko na blysk, poukladalam w szafkach, wogole kosmos :P dywany wyprane hehe zajelo mi to z mezem caly bozydzien, ale jaka satysfakcja :) Jutro z rana jedziemy po tesciowa do OLdenburga bo przyjezdza :) Dzieciaki bardzo sie ciesza. No i jutro w koncu podejrze mojego malego lobuza ! Mam wizyte na 15.30, dam wam znac jak bylo i moze uda sie zrobic jakies fajne zdjecie to wam przesle linka. Marcelka ty tez masz jutro wizyte :) Daj znac jak bylo i tez pochwal sie zdjeciem coreczki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
Martyna, to czekamy na dobre wieści. Mi jakoś tak szybko zleciał ten weekend. Wczoraj byliśmy u moich rodziców, przywieźliśmy już wózek i nosidełko. Czekam jeszcze na łóżeczko, bo już zamówione, może dziś lub jutro dojdzie. Ja dziś od rana wzięłam się za pranie, bo ciuchów tyle jakby w naszym domu mieszkało co najmniej 10 osób, a nie 2. Ja nie wiem, skąd się tyle tego bierze :) a jak jeszcze dojdą ubranka małego, to chyba będę 24h stać przy pralce i żelazku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
hej ja juz po wizycie. Maly rozwija sie ksiazkowo, pieknie sie usmiechal na usg, az lekarz powiedzial, ze to bardzo szczesliwe dziecko :) Tylko strasznie duze ! Jestem w 31 tc, a wedlug usg pokazuje , ze to 34 tc hehe i maly wazy 2235 gram ! Bedzie duzym dzieckiem, i powiedzial, ze trzeba to kontrolowac, ale mowil tez, ze niektore dzieci teraz tak szybko przybieraja i rosna , a potem sie zatrzymuja, wiec nie jest to powiedziale, ze bedzie wielki. Trzeba obserwowac :) Serduszko pieknie bije, jest bardzo *****iwy, ulozona glowka do dolu. Przesylam aktualne zdjecie malucha http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/51ee0670a7f70ffd.html Aha i rozlozyl nozki, ze wzsystko bylo widac heh, jajeczka i siusiaka :) lekarz powiedzial, ze na 99,9 % chlopak :) Tak sie ciesze :) nastepna wizyta 17 lipca, a potem 29 lipca :) Marcelka a jak u Ciebie po wizycie ? A wy dziewczyny jak samopoczucie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej piekne malenstwo :) i szybko rosnie :) jak juz ponad 2kg ma, ale nic jak tylko sie cieszyc :) to moze szybciej urodzisz a nie we wrzesniu :D termin Ci sie nie przesunął ? Ja sie czuje dobrze mala sie rozpycha bo nie mam jakiegos wielkiego brzuszka i ma malo miejsca i czuje gdzie ma raczki i nozki hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
wedlug usg przesunal sie z 7 wrzesnia na 15 sierpnia :) Ale lekarz mowil, ze rozwiazanie ede miala ok 20 sierpnia, jak wszystko tak dalej dobrze bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna, śliczny dzieciaczek. Faktycznie duży. I termin też Ci się sporo przesunął. Ale najważniejsze, że mały zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Hej dziewczyny. Mam pytanie. Jak znosicie upaly ? Bo ja powiem, ze u mnie ciezko, nogi mi tak spuchly, ze masakra, wogole kostek nie widze, skora tak naprezona, ze mam wrazenie, ze zaraz peknie. Masakra. Czuje sie strasznie, a cisnienie jest tak ok 135\ 85 sie utrzymuje. Sama juz ne wiem. Ciezko mi sie chodzi strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) , jestem w 39tyg ciąży, wychodze z domu tylko jak musze na pare min .. wyjde i od razu robi mi sie słabo , ciezko jest bardzo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
ja całkiem nieźle sobie radzę, żadnych opuchnięć nie mam, czasem tylko czuję, że jest mi bardzo duszno, tak że ciężko się oddycha, ale ogólnie jest dobrze. Skóra naciągnięta, ale smaruję ją codziennie, więc też nie odczuwam dyskomfortu, a mam 103 cm w pasie, jak się dziś zmierzyłam :) jedyne co mi przeszkadza to tabun robaków - przecinków. No włażą wszędzie, gdzie się da. Nawet mi to dziadostwo w monitor wlazło i nie wiem, jak się teraz tego pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja w miare sobie radze, chociaz staram się nie wychodzic na dwor bo w kazdym momencie moze sie slabo zrobic ;) dzisiaj bylam na zakupach, to wole chodzic po klimatyzowanych sklepach jak siedziec w domu gdzie mam 36st C :) Jeszcze niedawno stwierdzilam ,ze bede sprzatala.. Posprzatałam mieszkanie ,zrobilam pranie i teraz leze jak żaba na lisciu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
dziewczyny co tak milczycie ? nic nie piszecie ani nic :P ehh... chyba nasz temat umiera smiercia naturalna :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) chyba kazdej doskwiera ta pogoda ... u mnie dzisiaj juz chlodniej sie zrobilo, wiec sie ciesze w sobote z mezem bedziemy malowac pokój a od polowy sierpnia lozeczko rozstawimy i pod koniec lipca bede prała ciuszki :) a jak u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
Hej! U nas też wreszcie chłodniej. Ostatnie dni to była jakaś masakra, można się było normalnie rozpłynąć. Oddychać nie szło. Dobrze, że się trochę schłodziło. Moja dzidzia też się uspokoiła, bo w te upały szalała mi w brzuchu, czasem nawet boleśnie, a od wczoraj tak spokojniej, może jej też się lepiej oddycha. Ja pokoik z grubsza mam już urządzony, co prawda większość rzeczy w foliach, żeby żadne robaczki nie łaziły po tym, ale już wszystko porozstawiane tam gdzie docelowo ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
hej :) ktora mialo ostatnio wizyte i sie nie chwalila nic ? :P hehe jak tam samopoczucie ? bo mi juz ciezko :P kontrole mam w piatek u gina .) maly szaleje rozpycha sie, co potrafi byc bolesne, juz nie moge sie doczekac, az bedzie z nami, ale jeszcze musze poczekac miesiac :P i bede mogla tulic moja kruszynke. Pogoda brzydka, pada i dosyc chlodno jest ehhh chyba tu sie skonczylo juz lato :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja jeszcze 1,5 tygodnia do wizyty, ale już nie mogę się doczekać. Ostatnio czuję się strasznie zmęczona, wstaję rano i już jestem wykończona. To chyba dlatego, że płuca mam tak ściśnięte, że się gorzej oddycha. Ale tak poza tym to czuję się ogólnie dobrze. Mały też się rozpycha, czasem nawet dość boleśnie, ale lepiej tak niż wcale, bo bym pewnie osiwiała z nerwów :) Pogoda u nas pochmurna, ale jest dość ciepło. Najlepiej, że na weekend zapowiadają ponad 30 stopni, to się chyba uduszę w tym upale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mam wizyte 24 Lipca ;) i juz sie tez doczekac nie moge :) Dzisiaj kupilam lezaczek bujaczek , i czekam na komode ma byc albo w pt albo w pon i sie biore za pranie :) U nas jest piekna pogoda,troche czasami slonce zajdzie ,ale nie ma tragedii.Mała sie rozpycha i kopie po żebrach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, 10.07 powinnam dostac @ mam regularne cykle powiedzialabym ze co do godziny, nie moge powiedziec kiedy moglam zajść w ciąże bo często sie kochamy i zawsze bez zabezpieczenia (stosunek przerywany) dzis gdy @ spóźnia sie 3 dzień zrobiłam bete wynik 0,100. czy to mozliwe ze za wczesnie czy poprostu sie nie stresowac i spokojnie czekac az przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 20:55, nie chcę Cię martwić, ale raczej nic z tego. 3 dni po spodziewanej miesiączce beta powinna być już całkiem spora. Ja w pierwszej ciąży, którą poroniłam miałam betę 17 dokładnie w dniu, w którym powinnam dostać okres. Natomiast w cyklu, w którym udało mi się zajść w ciążę, beta 3 dni po spodziewanej miesiączce wynosiła prawie 2000. A ona naprawdę szybko przyrasta, bo co drugi dzień jest przyrost o ok. 60%, także gdyby to była ciąża to Twoja beta powinna być co najmniej 3-cyfrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwonka250807 dziękuję za informacje, trudno czekam na @ jak noe przyjdzie to zglosze sie do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
gość 20:55, jak sytuacja? okres się pojawił czy nie? dziewczyny, jak żyjecie? nikt się nie odzywa, nie ma już z kim pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
hej dziewczyny :) ja wczoraj wyszlam ze szpitala, trafilam tam bo dostalam tak silnej jelitowki, wymiotowalam, ze moment bylam odwodniona. Dostalam 5 kroplowek i ozdrowialam hehe jeden dzien tak mnie trzymalo. masakra, ale z malenstwem wszystko dobrrze. wazy juz 3 kg ! duuuzy chlopak, broji u mamusi w brzuszku, stwiedzono tez u mnie wielowodzie, dlaatego mam taki ogromny brzuch, ale to przez moja cukrzyce niestety. Najwazniejsze, ze z malym wszystko ok. Nastpna wizyte u gin mam 29 lipca, a 4 sierpnia ide do szpitala na badanie i okreslenie ostatecznego terminu ciecia ( ma byc ok 18 sierpna najpozniej, ale moze byc szybciej przez wielowodzie, wiec zostal mi jeszcze miesiac ciazy :P ) troche sie stresuje tym wszystkim, ale bedzie dobrze, ogolnie termin mam na 7 wrzesnia. A co tam u was dziewczyny jak samopoczucie ? Mi juz przez ten brzuch ogromny ciaza przeszkadza, wszystko boli, zadna pozycja niewygodnna hehe, takie uroki ;) ale warto sie pomeczyc tak dla mojego synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe84
martyna to duży ten twój synek! A jak miałabyś czekać do terminu porodu to ciekawe ile wtedy by ważył ☺Ja też mam wielowodzie ale moja gin nie mówiła by to było powodem wcześniejszego rozwiązania. Ja termin mam na 20 sierpnia ale chyba 12 będzie cesarki. Moja malutka to kruszynka bo waży 2250 i dlatego cc tak na ostatnią chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
ja mam szybciej rozwiazanie ze wszgledu tez na cukrzyce, choruje na nia od 23 lat :) i do tego te wielowodzie :) to taki kiepski bonus hehe :) mowili, ze niektore maja tak, ze dzieci szybko przybieraja, a potem sie zatrzyuja wiec nie musi duzo wazyc :) Ale mysle, ze bedzie w granicach 4 kg, corka moja miala 3280, a synus 4070 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! :) Ja znowu prawie miesiąc się nie odzywałam,przepraszam ale teraz NARESZCIE będę zaglądać regularnie bo w końcu mam naprawiony komputer,internet też jest bo mieliśmy z nim problemy i remonty się skończyły.Cieszę się bo nasz pokój wygląda wspaniale i tylko czeka na naszą córunię :D Martynka - cieszę się że wyszłaś ze szpitala i że z małym wszystko w porządku,a to jest najważniejsze.Zazdroszczę Ci tego wcześniejszego terminu porodu heh bo ja pewnie będę czekać aż dostane buli ,czyli jeszcze calusieńki miesiąc przede mną... Ja ogólnie czuję się dobrze,chociaż coraz bardziej jest mi ciężko i upały są okropne ale jakoś daje radę .Mała tak sie wierci w tym brzuchu jakby już chciała normalnie z niego wyjść,najgorzej jest w nocy .Nie moge znaleźć żadnej pozycji do spania,Wy też tak macie?Jak śpie dłużej na jednym boku to zaraz mam wrażenie jakby mnie ktoś skopał po tym boku,potem się przekręcam i jest to samo ehh na plecach tez jakoś niewygodnie.No ale cóż,chyba takie uroki ciąży ;) Jutro mam wizyte także napewno się odezwe i pochwale jaka duża jest juz moja córcia.Boje się troche że urodze bardzo duże dziecko ale może mi sie tylko tak wydaje,ważne żeby wszystko było dobrze :) Ostatnio na wizycie 29 czerwca wazyła 2015 g, byłam wtedy w 32 tyg i 2 dniu ( wg obliczeń gina ) ciekawa jestem ile urosła od tamtego czasu,i juz sie nie moge doczekać aż ją znowu ,,zobacze,, :D Ja aktualnie jestem w 35 tyg i 2 dniu ciązy ! Masakra,nawet nie wiem kiedy te 8 mies tak szybko minęły . MARTYNKA - mam do Cb. jeszcze takie zapytanie ew.porade.Mam problem z wózkiem i nie wiem co robić :( Zamówiłam wózek na allegro http://allegro.pl/kerttu-foxi-fotelik-aluminium-i5530951182.html właśnie ten, i wszystko jest super,gondola duża,wózek leciutki,nosidełko też super tylko ta spacerówka nie daje mi spokoju... jest bardzo wąska,ma tylko 34 cm szer. i nie wiem czy to nie za mało.Nie mam pojęcia do jakiego czasu moje dziecko bedzie jeździło w spacerówce ale chce żeby ona była wygodna a nie taki badziew co 2 letnie dziecko miałoby się do niej nie zmieścić.Jak Ty myślisz,szer spacerówki jest ważna czy po prostu mi już odbija.Wózek przyszedł w piątek i moge go jeszcze zwrócić i nie wiem co robić !! :( Pomocy. I jeszcze ta buda w spacer.jakaś krótka,u mojej siostry buda naciąga się aż do barierki a ta nie.Czy myślisz że to ma jakieś znaczenie??I pasy bezpiecz.też są jakies lipne,takie cienkie.Proszę doradz mi coś bo już nie wiem co robić i od piątku nie śpie.Siostra wysłała formularz że chcemy zwrócić wózek ale ja dalej nie wiem co robić ... :( I cm szer. maja wsze spacerówki??napiszcie prosze dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
hej Marcelka :) witamy ponownie :) Wedlug mnie na zdjeciach spacerowka wyglada ok, dach tez jest w pozadku, pamietaj, ze jak mala juz bedzie w spacerowce to bedzie chciala ogladac i podziwiac swiat i nie da ci go przyslonic daszkiem wozka :P a jak pada i tak sie zaklada folie przeciw deszczowa ;) i tak szczerze to dziecko uzywa wozka do gora 2 lat, potem jak juz zacznie stabilnie biegac, nie da sie juz uwiezic w wozku hehe przynajmniej moje dzieci takie byly :) al jezeli mazs obawy to go wymien, musisz by ty zadowolona, bo jednak wozrk zo spory wydatek i lepiej potem nie zalowac kochana :) takie jest moje zdanie. Daj nam jutro znac jak ma sie twoj malenstwo i jakie juz jest duze :) moj synek wlasnie maltretuje mamy brzuszek hehe trzeba sie tym nacieszac bo juz niedlugo beda z nami :) i kopniaczkow nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wam zazdroszcze! Ja dopiero pare dni temu zobaczylam dwie wyrazne krechy! I od tego czasu milion obaw, czy wszystko bedzie ok, czy ciaza sie rozwija,czy sie utrzyma, zrezygnowalam z uzywek, niezdrowego jedzenia, lykam kwas foliowy. Tylko nie mam zadnych objawow poza bolacymi przy lekkim scisnieciu sutkami, ciagnieciem w pachwinach. Ginekolog powiedziala ze wyglada jej to na wczesna ciaze ( 3tygodnue od zaplodnienia) i w piatek ide na usg. strasznie to przezywam. Na innych forach naczytalam sie o poronieniach, ciazach biochemicznych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
Martyna, faktycznie duże dzieciątko. Trochę Wam zazdroszczę dziewczyny tych szybszych porodów. Też już bym chciała urodzić, bo ledwo oddychać mogę, takie duszności mnie łapią. Ale ja pewnie będę musiała czekać do tego września, tym bardziej, że to moje pierwsze dziecko. Marcelka, powiem Ci, że ja o dziwo, przesypiam prawie całą noc, nawet na siku nie wstaję. Jedyne co potrafi mnie obudzić to ból w biodrze, jak za długo leżę na jednym boku. Moje dzieciątko jest dość spokojne, ale taka jego uroda. Rzadko mnie kopie tak, żebym się obudziła. W ciągu dnia też najczęściej wieczorem. Taki leniuszek mały :) Na szczęście póki co też wszystko z nim w porządku. Jutro mam kolejną wizytę, to może dowiem się czegoś więcej. Też bym chciała wiedzieć, ile mały urósł i ile przytył. Gość 07:42 spokojnie, ciąża jest jeszcze zbyt wczesna, żebyś miała już jakieś objawy. Zresztą jeszcze będziesz miała ich dosyć :) I nie czytaj tyle, bo osiwieć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie się rozpoczął 35tc kurcze jak to szybko mineło :) Tak niedawno zakładałam ten watek i tak jak kolezanka ,ktora zobaczyla niedawno 2 kreseczki mialam wiele obaw .U mnie troche ciężej z używkami bo kawe pije i niestety popalam papierosy..;/ wiem, wiem jest to straszne, no ale trudno :( Moja mała tak się wierci, że moje żebra dostają niezle w kosc :P w pt mam wizyte u ginekologa ciekawa jestem jak jest ulozona , jak szyjka czy sie skraca itd .W nocy nie mam wiekszych problemów, chociaz w tę noc czułam ,że niunia niezłą impreze sobie urządzała ;) Własnie wstawiłam ciuszki do prania i niedlugo bede prasowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Eliza, za te papierosy to po łapkach :) ja też tak całkiem zdrowo się nie odżywiam, bo mam napady na chipsy i colę od czasu do czasu. Ale to tyle na szczęście. Ja już ciuszki poprałam i poprasowałam. W sumie to już chyba wszystko mam gotowe, tylko czekać na maluszka pozostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×