Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kostkarubikaa

Sposoby na orgazm

Polecane posty

Gość gość
Kostka To zmień pozycję, a facet niech zmądrzeje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka go
masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostkarubikaa
Masz problem z tym, ze mam problem? gosciu...ta, wiem:(Myslalam, ze moze jednak jest jakis sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale odczuwasz jakąkolwiek przyjemność podczas penetracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostkarubikaa
Tak, odczuwam. Juz pisalam, ze jestem mokra i podniecona. Mam bardzo duzy temperament i wieczna chcice. Szybko sie podniecam, lubie kazdy rodzaj seksu, nic mnie nigdy nie bolalo, nie mam zadnej traumy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostkarubikaa
Oszalalas/es?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migggotka
Kostka.... witaj w klubie. Tez tak mam... Jeden jedyny raz mialam orgazm pochwowy... Ujezdzajac mojego faceta... Widocznie pocieral przednia scianke pochwy. Ale nigdy wiecej to sie nie powtorzylo niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka go
problemu nie mam ale zal mi ciebie . moze zmien orientacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostkarubikaa
Miggotka...no w koncu:) Ty chociaz raz:)Jest jakas roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukasz sposobu to masz !!! resztę wytłumaczy wujek google !!! :P :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostkarubikaa
Olka, a zmienic orientacje mam bo?? gosc...nawet nie bede go pytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj o tym z twim partnerem niech sie bardziej postara :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migggotka
Ale naprawde chcialabym zeby facet umial mnie doprowadzic. Zenujace jest ze musze pomagac sobie palcami zeby dojsc .. Jego tez to nie tyle ze irytuje co smuci... Czuje sie mniej wartosciowy... I tez odczuwam przyjemnosc z jego penetracji ale extazy na koncu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja sprawa to przyznaj się że chcesz tylko podyskutować bo sposób jest pewny i sprawdzony przez tysiące kobiet !!! :D :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka go
bo moze tylko wtedy bedziesz przezywac orgazmy . nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migggotka
I rady typu "porozmawiaj z partnerem" wogole odstaw bo tylko go do siebie zrazisz... Poki co ja tez albo udaje albo pomagam palcem. Jedyne co moge poradzic to podczas seksu nie nastawiaj sie na orgazm,nie mysl o tym bo tylko sie sfrustrujesz. Sprobuj pozycji na jezdzca,twarza w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostkarubikaa
Chyba nie czytalas. Ja mam orgazmy, tylko nie pochwowy. poza tym uwielbiam mezczyzn i penisy:D podyskutowac, bo nie mam ochoty na ostrzykiwanie sie kwasem?yyyy....ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostkarubikaa
Dzieki Miggotka ale ja wlasnie na jezdzca jakos chyba najmniej cenie:/ Tak, rozmowa moze ale jestem w takim okresie zycia, ze nie mam partnera, a ...kolege, nazwijmy to:( No i nie chce mu tlumaczyc, bo z doswiadczenia wiem, ze faceci i tak tlumacza to sobie po swojemu. Nie nastawiam sie na orgazm, jestem wyluzowana ale zaczynam sie frustrowac no:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migggotka
Wydaje mi sie ze wlasnie w tych luznych ukladach latwiej o orgazm :) Nie ma dodatkowych "zaklocen" Ja wlasnie przezylam pochwowy z "kolega". I tez jak i Ty nie lubie pozycji na jezdzca to wielkim zaskoczeniem byl orgazm w tej pozycji. Balam sie poruszyc kiedy wiedzialam ze nadchodzi zeby go nie "popsuc" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostkarubikaa
Kurcze, to moze warto jeszcze sprobowac:)Chociaz nie unikam jej zupelnie, bo mezczyzni ja lubia, a nie chodzi tylko o moja przyjemnosc:) Napisz mi czy jest roznica w odczuwaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostkarubikaa
Dziewczyno...sa kobiety, ktore bardzo dlugo nie maja, a potem nagle niespodzianka. Dlatego pytam o znane sposoby oraz ewentualna roznice w odczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tylko lechtaczkowy w pozycji na jezdzca i to tez nie zawsze , pochwowy mialam tylko raz ale z innym facetem i to kilka lat temu , tez musze popracowac nad tym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezuu ka ja bym strasznie chciała mieć...pochwowy albo chociaż podczas stosunku, ale chyba taka moja natura ze mi to nie dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam podobnie orgazmy podczas penetracji może był ich tylko 4 w życiu. ..z orgazmami lechtaczkiwymi nie mam problemu 3 min i dochodzę oczywiście jak sama sobie robię. ..bo partner musi trochę po machać; / Lubie seks jestem mokra juz po pocałunkach nie potrzebuje gry wstępnej , nigdy nie odmowilam partnerowi bo uwielbiam się kochać szkoda tylko że brak orgazmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ma 26 i to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co? ja mam taki jeden sposób, kiedyś przypadkiem na to wpadłam i znalazłam się w siódmym niebie otóż kochając się w pozycji klasycznej nagle wyprostowałam nogi i położyłam je zupełnie na płasko, zaciskając penisa między udami, partner miał trudność, by się poruszać, ale te niepozorne pchnięcia doprowadziły mnie do orgazmu nadal mam problem, bo dochodzę tylko w tej pozycji, ale przynajmniej wiem co to orgazm podczas normalnego stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×