Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dżabar

Pytanie do dziewczyn

Polecane posty

Mam problem ze sprzętem a mianowicie ciagle mam zaczerwieniony napletek. Jest to rodzaj bakterii. Długo próbowałem to wyleczyć ale na próżno. Podczas wzwodu nie rzuca sie specjalnie to w oczy ale jednak jest. Poza tym wszystko ok, moge normalnie uprawiać sex. I tu moje pytanie do dziewczyn: Czy mając takiego chłopaka zrezygnowałybyście ze współżycia? Bo boje sie że będę skazany na sex w ciemnicy do końca życia hahaha :) Ale potraktujcie ten temat poważnie i prosze o szczere odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to rodzaj bakterii to się wylecz. Chyba nie jesteś skazany na czerwonego pitola do końca życia. Nie możesz po prostu iść do lekarza jak normalny człowiek. Nie współżyłabym z kimś chorym. Jeśli byłby to obcy facet, przerwałabym i ubrała się. Jeśli byłby to mój chłopak/mąż to kazałabym mu iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Popieram^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wstydzisz sie ku/tasa pokazac lekazowi,a lasce nie wstydzisz sie czerwona pale do buzi dawac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez uwazam,ze wszystko takie da sie wyleczyc. Przypuszczam,zekupowalesjedyniejakies specyfiki w aptece,a nie byles u lekarza- poprostu. i Tu nie chodzi o sam sex, a o to, ze skoro nie chcesz dobrze zadbac o siebie, jak kiedys chjcesz dbac o kogos?? Kazda normalna kobieta od razu mysli tymi kategoriami, a sprawa jest dosc prosta, tylko trzeba isc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu właśnie sie mylicie. Latam ze swom interesem po wszystkich lekarzach w mieście nic to nie daje :( nie mam pięciu lat żeby sie wstydzić. Już mi brakuje na to kasy i nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem już chyba wszystkie możliwe strony w internecie na ten temat kolesie mają to samo i też nie mogą sie wyleczyć, przeraża mnie to jak ktoś pisze ze walczy z tym pare lat i nadal jest w ciemnej d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieseksmirdzoncy
Jak rzem cos od curki soltysa zlapal to rzem sie wyleczyl tak: tsza wzionsc 3 kilo kartofli 6 litruf serwatki i 3 sfinskie nurzki to fszysko ugotowac w parniku i w tym moczyc peniza gwarantuje rze pomirze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×