Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość gość
Ej co sie dzieje ???? Przed chwila czytalam o stłuczonym lusterku a teraz nie widze tych postów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Anabella nie przejmuj sie tym lusterkiem:) ja tam w takie rzeczy nie wierze;) a jak cos to juz lepiej wierzyć w te słowa tej babci co Inka o niej pisze bo to fajny przesąd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ola za odp i zdjęcia. Fajne to tylko zastanawiam sie jak działa w takiej mieścinie jak moja, bo pewnie musiałabym do lekarzy i na badania jeździc do Krakowa (ok 100km). Ale zorientuje sie w temacie bo nie wiedziałam że w ogóle cos takiego jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
Cześć dziewczyny :) dziękuję wszystkim za miłe słowa :) jeszcze tylko jeden egzamin, ale nie wiem dokładnie kiedy, jedna duża praca i semestr zaliczony :) przynajmniej taką mam nadzieję :) Anka mam nadzieję, że czujesz się lepiej, ale jeśli wciąż męczy Cię gardło polecam PRENALEN - mają pastylki do ssania, syrop i spray na katar, wszystko dedykowane kobietom w ciąży lub karmiącym piersią... Ostatnio kiedy się źle czułam, a spózniała się @, lekarz kazał mi to brać i wspomagać się apapem (nie więcej niż 6 tabletek apapu na dobę)... Nie szalej raczej z aspiryną, z tego co pamiętam z zajęć z biomedyki to w połączeniu z jakimiś składnikami spożywczymi może mieć działanie teratogenne... Choć teraz nie pamiętam dokładnie, z którymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
Ech... Temat znów wisi :/ a ja właśnie wróciłam od Pana dr... Wg usg najprawdopodobniej w prawym jajniku mam pęcherzyk dominujący (1,6), trochę się zdziwiłam, bo zawsze wydawało mi się, że jajniki wypuszczają pęcherzyki na zmianę, a dwa cykle temu miałam torbiel na lewym... Z drugiej strony faktycznie prawy jajnik od wczoraj, kiedy skończyła się @, dosyć mocno kłuje. Zobaczymy co będzie, w piątek kolejne usg... Dalej mam brać metformax, no i M. dostał skierowanie na badanie nasienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Co sie nic nie odzywacie dziewczyny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u Was Kafe też tak ciężko chodzi??? Bo u mnie jakaś tragedia, nie może mi postu dodać i wyświetla mi ostatnie Wasze wypowiedzi z godz 16:00 a jest 22:45. ;( Inne strony chodzą mi bez zarzutu, tylko jak zwykle Kafeteria nawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie a ja według testu miałam się wczoraj starać o dzidzię.Więc z pracy biegiem,obiadek prasowanie i sprzątanie.Szybciutko wszystko.Dzieci położyłam spać koło 8-smej-wyczyn normalnie,no i dziś się dowiedziałam że zasnęłam jak suseł razem z nimi:)) Wkurzyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No takich cudów to jeszcze tu nie było zeby cale forum sie zawiesiło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u Was ale ja mam tu ciagle zawieszke a jak juz sie uda to strone odswieza mi do połowy postów...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaja z nas robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepycham zawieszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćs
jeszcze raz przepycham wwrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak bez konca przepycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej nic zwariowac mozna. Nic trzeba bedzie sie z wami pozegnac:( Jak forum przetrwa to sie z wami podziele jak mi sie uda a narazie wynosze sie gdzie indziej bo muse z kims gadac o moich staraczkowych rozterkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×