Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

ciekawe jak długo i czy wskoczy nowa strona:)) kurcze wczoraj dzien bez forum i jakoś tak dziwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde bo od południa boli mnie jak na okres, kilka razy ciągneło mnie w pachwinach i pms straszny!!! mąż dostał opr, pies dostał opr!!! Tylko żeby sie nie nakrecać bo to jeszcze za wczesnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate4 cos szczerze to na kafe nie mozna normalnie pogadac, na kazdym temacie zawiecha albo przycina strony, albo błędy strony itp. no masakra, moze skusicie sie jednak na FM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem GośćInka mnie też wkurza to kafe:/ ale tam na fm dziewczyny się już zżyły ze soba i chyba nie bede im wchodzic z butami:) może jakoś tu pociągnę dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja już jestem ;) Dostałam cynk na FM że się odblokowało. U mnie lipa troszkę, dzisiaj mierzyłam temperaturkę rano i robiłam test. Temperatura 36,9(spadła) a test negatywny. Chyba nic z tego w tym cyklu. Poczekam jeszcze do jutra. Jutro powinnam dostać @. Czuję , że dostanę. Ale w ogole nie bola mnie piersi a zawsze mnie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate4 no weź przestań ciagle ktos nowy dochodzi i jest ok, kazdy traktowany jak swój, nikt nie ma zalu, w ostatnich dniach nawet nowe laski doszły fajne, jest z kim pisac na bierzaco, dzisiaj ja publikowałam 40zdjec, no fajnie tam jest, nie czaj sie tylko dołącz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćInka jak jeszcze raz będzie się tak zacinać jak ostatnio to chyba się przepisze i może reszta dziewczyn też narazie zobaczymy jak długo da się tu pociągnąć:) Ola nie ma @ więc wszystko się może wydarzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie :D Ja teraz jadę na dwa fora :D Dwie karty otworzone i tylko odświeżam co jakiś czas i sprawdzam czy któraś coś napisała :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna już działa:) jak dobrze:P bo myślałam ze sie wszystko zkicha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to że temka dziś spadła to jeszcze nic nie znaczy:) poki nie ma @ zawsze jest nadzieja;) skoro jutro masz termin @ to jeszcze wzystko możliwe:) Mi zawsze tempka spadała drastycznie zazwyczaj do poziomu z pierwszych dni cyklu, a u ciebie jak było ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku cyklu miewam temperaturę 36,7, trochę mnie pocieszyłaś ale i tak czuję, że chyba dostanę. Aczkolwiek zastanawia mnie nadmiar śluzu. Byłam dzisiaj na zakupach z moim Kacprem. I wyszliśmy wcześniej niż przewidziałam bo bardzo mnie bolał brzuch, źle się czułam ogólnie i czułam, że (za przeproszeniem) mi mokro -.- Wystraszyłam się że mi się @ zaczęła i wróciliśmy do dom a tu nic, tylko dużo śluzu. Było go mnóstwo, teraz już troszkę mniej jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze najgorsze jest czekanie:O ale do jutra już nie zostało dużo czasu;) wiec trzymam kciuki ze to dzisiaj to tylko zbyt mało czuły test był;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Dokładnie, to tylko jeden dzień niecały na dodatek, a nie tydzień ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
Dziewczyny, jak dobrze wiedzieć, że znów działa... Jakoś mnie uspokaja fakt, że mogę z Wami znów pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ja mam 4 kart otwarte i odswiezam, bo a nóż na któryms temacie ktos sie pojawi i cos napisze fajnego, zreszta czasem tak jest, kate4 jest niezawodna z info, nawet na pierwszym temacie dała mi znac co i jak z kolejnym tematem, dzieki temu wiem co i jak kiedy mam te stronki otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosćInka bo jakoś brakowało mi Ciebie na tamtym forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że za jakiś czas okaże się że któraś z nas jest w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam taką nadzieję, nawet jak nie będę to ja to i tak będę się cieszyła ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , ktora z was stosowala olej z wiesiolka i moze go polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie narazie cisza i spokoj;) dopiero 6 dc wiec nie szalejemy:P spokojnie pije sobie ziólka i czekam najpierw na wizyte u gina a potem na owulke. Ciekawa jestem czy tym razem wyprodukuje jakies jajeczko bo ostatni cykl znowu był bezowulacjny a przynajmniej tak wynika z temperatury:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze prywatnie bo u nas w gabinecie NFZ najbardziej mnie wkurza to że trzeba sie najpierw wyspowiadać pielęgniarce/recepcjonistce z jakim problemem sie przyszło do gina a dopiero potem wpuszcza do gabinetu:O Normalnie beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
Zalogowałam się też na fm, jakoś bezpieczniej się tak czuję, szczególnie przy tych wariacjach kafe ;) a z wieści staraczkowych to dziś pojawił się śluz... Według Pana dr coś najpewniej dojrzewa w prawym jajniku, w piątek sprawdzimy czy pękło na usg... M. już sprawdził co i jak z tym badaniem nasienia, ale zdecydowaliśmy, że skoro zapowiada się na owulację to chwile poczekamy z badaniem, bo niestety ale przed oddaniem próbki powinno się kilka dni wstrzymać od współżycia... W ogóle cieszę się, że tak normalnie do tego podchodzi... To chyba ja bardziej panikuję, mimo że wiem jak bardzo Mu zależy na dziecku powiem Wam, że świetny ten mój mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×