Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość pap86
Aleksandra mi sie pink test nie podoba. Jak zrobilam dwa to jeden ladne tluste krechy pokazal w pink pokazal cien.moze dlatego Ci wychodzi negatywny? Podniesiona temperatura moze sugerowac dzidzię ale pwmietaj, nie zalamuj sie jesli sie nie uda bo organizm musi wrocic do normy po tym,co Cie spotkalo pod koniec stycznia. Nadziejka gratulacje! Odczaruj nasze forum :) Tysia czekamy na Ciebie i tescik za kilka dni. Kate co u Ciebie? Anka_32 jestes z nami jeszcze? Jak sie czujesz? Dziewczynki kafeteria działa fatalnie!!!! Ja bym proponowala przeniesienie sie np. Na ovufriend(my dziewczynki po poronieniach juz tam jestesmy) i jakbyscie zalozyly tam konta to mozna by zalozyc nowy temat w temacie staran bo Tysia podala Wam adres do tematu staraczek po poronieniu a przeciez nie wszystkie chcialybyscie przeniesc sie akurat na ten temat. Mozna by tam zalozyc nowy "stary" stad. Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. :) Ale dzisiaj ładnie było, a wczoraj, to śnieg z deszczem i zimno.. Mój K. był zaskoczony i szczęśliwy. :D Wszystko powiedzmy poszło tak jak chciałam, oprócz małej kłótni z mojej strony, ale mój od razu załagodził. :) Chyba hormony szaleją.. Cały weekend lenia mieliśmy, a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść:)juz kiedys pytałam czy założyć nowy wątek ale praktycznie nikt się nie wypowiedział:)jak bedzie 5 dziewczyn za tak to zakładam:P Ola u mnie nic ciekawego, pęcherzyk pękł, przytulania były a efekty zależą od Boga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Witam w nowym tygodniu:) Ja postanowiłam że w weekend robię odwyk od neta:P:) Ale już jestem:) Widzę że nie tylko ja tak pomyślałam bo taka cisza zapanowała:O Aaaa... no i zawieszki dokuczają:P Kate ponawiam prośbę:) Załóż III cześć wątku:) Przynajmniej na początku spokojnie da się porozmawiać:) A u mnie wszystko wskazuje że owulacja była:D Temperatura poszybowała w okolice 37 stopni pierwszy raz od pół roku:P Ja stawiam na 16 dc chociaż ovufriend wyznaczyło mi owu na 17dc. Ale kiedy dokładnie była to już jest mało ważne, ważne że była i że przytulanka były:D no i najważniejsze żeby były owocne:P No ale to okaże sie za dwa tygodnie:) A co u was? Nadziejka jaka reakcja męża? Prosimy o relacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, znowu zawieszka, strasznie to denerwujące, u mnie temp. wysoko, ale ja w sumie nic nie kumam z tego mojego cyklu, bo miałam te kila dni niższych, wiec sie nie nastrajam jakoś specjalnie... aleksandra jak tam? Doti poszłas na bete? Kate i Jussio co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś przepiękna pogoda więc zabieram się za okna bo już świata przez nie nie widzę:P Między oknami zajrzę czy coś ruszyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w weekend malo kto ma czas zeby zagladac na forum, bo jak jest wolne to sa obowiazki domowe, rodzinne i inne sprawy do pozalatwiania. Siedze na poczekalni do laboratorium i jestm mega zestreaowana. Mam nadzieje ze dzisiaj badania juz beda. Spodziewam sie negatywnego wyniku i martwi mniw ro ze wmawiam sobie ze to co czuje w podbrzuszu to ciąża. Boje się, że już sie zafiksowalam i nie jestem obiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshka moze poprzestan na obserwacji dni plodny a reszte odpusc. Nie poddawaj się. Moze jak wyluzujesz a nóż sie odblokujesz? Aleksandra jak test? Doti kiedy bedzies miala wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, chyba jednak założenie nowego wątku jest konieczne :( Te zawieszki dobijają nasz temat :( Hashija jak tylko będziesz znała wynik to daj od razu znać :D Ja już po @ :D Jeszcze poczekamy kilka dni i bierzemy się do działania. Nie nastawiam się na nic, bo coś ostatnio chodzi mi po głowie, czy to w ogóle najlepszy czas na drugiego bąbelka :( Tylko, że z drugiej strony, jeżeli nie teraz to kiedy? Przecież zawsze będzie coś co będzie sugerowało na niewłaściwy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejkoo gratulację! widzę że udało Ci się w 6-tym cyklu starań? :) A ja właśnie rozpoczełam 6 cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala - dokladnie, zawsze bedzie cos nie tak, a pozniej coraz trudniej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam pytanie test bhcg 20 dni po stosunku pokazało 865mIU/ml. od razu po odebraniu wyników udałam się do giną który wykrył niby ciaze na usg i powiedział ze jest to tylko mała kropka na chwile obecna. nie wiem co mam myśleć o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu ktoś skasował III cześć tematu:( Dobrze ze chociaż ten wątek został:) i jest gdzie wrócić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej :( Kate znowu musisz chyba nowy założyć ? Może to przez zgłaszanie tego gościa ? No kicha na tym forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi się też wydaje że to przez to zgłaszanie tego gościa bo coś za szybko poszło im to kasowanie tych jego wypowiedzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ktoś założy temat na zupelnie innym portalu. Skoro kafeteria jest tak posrana, że kasuje tematy to ja dziękuję i przestaję się tu udzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×