Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

noworodek nie chce ssac piersi. co robic pomocy

Polecane posty

Gość gość
A mi się wydaje że twoja córcia ma kolki i u niej pojawiają się w dzień jak u mojego dziecka a w nocy ładnie śpi,kup kropelki w aptece z symeticonem,np espumisan 100i daj jej iobserwu czy jest poprawa przepajaj herbatką koperkową,mi neanatolog powiedziała że dziecko kp ma jak najbardziej kolki i karm piersią ile sie da bo twój pokarm jest lekkostrawny,moze ogranicz nabiał i bserwuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosć ma rację,wyeliminuj białko może miec alergie i bóle brzuszka i podawaj krople u nas pomógł sab simplex ale niestety w Niemczech go można nabyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka ma 4,5m i tez zdaza sie jej:obrazic: na cycusia. wiem jak to jest meczace, jak ma te swoje dni to czasem sciagam mleko i podaje w butelce ale i tak czasami nawet z butli nie chce jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściąga to sie mleko,ale od krowy! Kobiety,miejcie godność!! Takie co KP,to bym na łąke do tych krów wystawiła. Mamy 21 wiek,kto teraz piersią karmi? Od tego jest mleko w proszku. Litości dziewczyny! To są wasze piersi,a nie wymiona jak u krów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mamy XXI w. a niektóre tak niedouczone jakby żyły z średniowieczu, bo jak można sądzić że mleko krowie ze sztucznymi witaminami jest równie dobre a nawet lepsze od mleka ludzkiego. Jest XXI w. a niektóre kobiety nie potrafią czytać ze zrozumieniem, kojarzyć faktów. Wstyd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.51 Wstyd? Wstyd jest wtedy jak kobieta podaje pierś. Jest wtedy jak ta krowa z pastwiska. Czemu kobiety traktujecie swoje piersi jak krowíe wymiona?? Chcecie być jak te zwierzęta?! No litości! Mamy MM w dzisiejszych czasach. Po co robicie z siebie 'piersiowe' niewolnice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziala ty kiedy krowe na lace? Jak stoi, pod siebie sra. I ta kupa jej leci na ogon a porem po wymionach sie rozmazuje. A potem taka krowe doja i ty to mleko pijesz i podajesz dziecku. Mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kp jest piękne to kwintesencja macierzyństwa i kobiecości. Łatwiej jest dać butelke jasne tylko nie zapominajmy ze jest to MLEKO ZASTĘPCZE gdy matka naprawdę nie może karmić. Powinno się je na receptę dostawać to może kolejne pokolenie byłoby bardziej inteligentne Autorko odstaw produktu mleczne i obserwuj dziecko. Często przystawiaj i cierpliwości:) Kp moje 4 dziecko i ani na męczennice nie wyglądam ani moje piersi nie przypominają wymion. Współczuję biednym zakompleksionym mamom od mm co błędnie sądzily ze karmienie butelka ocalić ich biust Nic bardziej mylnego bo za stan biustu odpowiedzialne są hormony w czasie ciąży . I co wy na to madralinskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.13 i 12.18 Nie pije mleka to raz. Dwa MM nie jest z mleka krowiego. Wygląd jest dla mnie warzny. Po ciąży nie mam ani 1 rozstępu i nie mam zamiaru zrobić ze swoich piersi,długich i ochydnych wymion jak u krów. Ja już swoje odcierpiałam w ciąży,dużo wyrzeczeń,potem poród. Moja rola sie już skończyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty karm sobie czym chcesz. Nikt nie zmusza do kp. A w mm jest serwarka mleka krowiego czyli przetwozone mleko krowie. Bo niby skad bialko do mm biora? Dla zainteresowanych pieresza z brzego strona www na ktorej jest dokladnie rozpisant sklad mm i mleka kobiecego. Wpiszcie w google www.bliskodziecka.com.pl mleko matki vs mleko modyfikowane porownanie skladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie pije mleka to raz. Dwa MM nie jest z mleka krowiego. :D :D proszę oświeć mnie :D z czego w takim bądź razie jest przygotowywane mleko modyfikowane :D :) może jednak nie szukaj bo Mleko Modyfikowane to nic innego jak MLEKO KROWIE, podane obróbce :D zmienione, aby jak najbardziej swym składem przypominało pokarm naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az zal jak sie czyta niektore matki. Naprawde nie wiedzialas, ze mm to przetworzone mleko krowie? Jak mozesz tak wyzywac matki kp sama bedac taka ignorantka? Mm to nie trucizna, kazdy ma wybor czym karmic dziecko ale przydalby sie podjac swiadoma decyzje. Jak nie wiesz co w mm jest to nie podejmujesz SWIADOMEJ decyzji. Mm nigdy nie bedzie tak dobre jak mleko matki. Karmiac mm nie jestes gorsza matka ale dajesz dziecku gorszy pokarm. Wyzywanie innych matek kp nic w kwestii jakosci mm nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewarzne z czego jest mm, ortografia tez nie jest warzna. PS. mm jest od zaWODOWYCH mamek TAK TAK MAMEK!, co ściągają mleko, potem to jest suszone i pakowane do puszek i t d. I jest lepsze od tego waszego z piersi bo ma wszystkie witaminy świata, z utwardzonym olejem palmowym na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.51 Ty chyba zartujesz? Ja karmie mm ale przynajmniej wiem skad sie ono bierze. A Twoje teorie powalaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczucia humoru i wyobrazni nie mozna ci odmowic. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia poleciłabym wam butelkę podgrzewaną. Wiadomo jak jest w nocy. Musisz wstać, zagotować wodę wsypać proszek, wystudzić do odpowiedniej temperatury, a dziecko płacze bo jest głodne.. Z podgrzewaczem jest prościej, szybciej i mniej stresująco =) Chwila i możesz karmić bobasa.Ja kupiłam butelkę Yoomi - http://gumowakaczuszka.pl/ Rewelacja.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,mam ten sam problem,synka 6 tyg.wnocy je pięknie,w dzień tragedia.zauwazylam ze czasami płacze przy cycku bo chce spać a mu leci,wtedy daje smoczka.a czasaminnie wiem czemu płacze.czasami wyje tak ze się zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probuj dawaj jej strzykawka czy lyzeczka, zmieniaj piersi itp, mysle ze powinnas dac jej troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam to samo zakładałam kapturki silikonowe i dopiero wtedy uchwycił piers na 6 czy 7 dobe życia! Wczesniej dałam butelke bo nie miałam wyjscia a sama odciagałam pokarm laktatorem i dobrze ze go zabrałam do szpitala bo to uratowało mi laktacje a na brodawki kup sobie maśc MALTAN i smaruj po karmieniu to nie bedziesz miała bolacych brodawek i popękanych super masc i tania a dobra, polecam a karmie juz 5 miesiecy a na poczatku ciezko było 4 tygodnie na kapturkach trzeba było, bo miała żle chwytne brodawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×