Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PYTANIE DO NATURALNYCH BLONDYNEK

Polecane posty

Gość gość

Jaki macie kolor włosów łonowych i czy wasze owłosienie jest obfite tzn. czy dużo włosów wystaje wam z boku majtek a wzgórze się zawęża do wąskiego paska i sięga aż po pępek. Ja mam fajnie bo mam tam jasne włosy takie koloru cielistego więc bardzo się nie wyróżniają, są dosyć krótkie około 4-5cm i nie ma ich za dużo, nic poza majtki nie wychodzi. Ja jestem naturalną blondynką i jestem ciekawa jak jest u innych blondynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeważnie jest tak że blondynki mają tam jaśniejsze włosy i nie są tak obficie owłosione. U mnie w rodzinie ten fakt można potwierdzić, moja mama też ma wszędzie blond włosy i niema ich aż tak dużo, dokładnie tak jak u ciebie autorko. A ja to już co innego włosy mam po tacie czarne na głowie i czarne na dole, jeśli chodzi o ilość i długość tych włosów na dole to szkoda mówić i pisać. Pełno ich wystaje poza majtki i tak jak napisałaś wąski pasek do pępka, kilka rośnie mi nawet na brodawkach. Golić nie chcę bo potem swędzi jak cholera, a faceci i tak podobno wolą naturalne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosyć ciemne mam tam włosy na dole i trochę wystaję poza majtki, pod pępkiem nie mam żadnych włosów, a wokół sutka mam kilka czarnych włosów. Na nogach mam jasne włosy i niedużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie ma naturalnej blondynki która by miała tam czarne włosy, ja mam jasno brązowe, siostra pracuje i mieszka w Szwecji, chodzi często do sauny tylko że tam saunuje się zupełnie nago i mówiła mi że jeszcze nigdy nie spotkała tam szwedki z czarnymi włosami łonowymi tylko brązowe albo bląd. Tak samo wydaje mi się że w takich krajach jak Chiny czy Japonia tam kobiety mają tylko czarne włosy łonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem blondynką a owłosienie na pozostałych częściach ciała mam czarne i gęste, latem depiluję nogi codziennie, okolice bikini raz na 3-4 dni ,nawet ręce mam widocznie owłosione i chodzę na wosk do kosmetyczki, zimą trochę odpuszczam sobie te wszystkie zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na głowie czarne naturalne, na dole jasny blond farbowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma na to reguły. Na głowie mam czarne, brwi czarne na wzgórzu brązowe a na wargach sromowych mam proste w ogóle nie kręcone blondyny, tak odstają na 5-6cm i zasłaniają mi mojego wielkiego motyla. Zimą nie gole pach i tam mam brązowe. A moja mama jest naturalną blondynką i całe włosy łonowe ma brązowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na głowie naturalny blond, na wzgórku brązowe na wargach sromowych blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem blond a włosy tam na dole mam rudawe . Mogę podesłać zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam ciemne owłosienie. Podobnie jak brwi i rzęsy mam ciemne i mocne. Czarny to to nie jest, ale ciemny brąz. Pod pępkiem też mam parę kłaczków, nogi też dość mocne. Ale generalnie nie kolor jest problemem a to, że skubane rosną szybko i długie potrafią być - mam na rękach efekt. Niby kolor nieco ciemny, ale w normie - jednak długie :D Jednak no nie razi mnie to ;) Na głowie też mam gęste, mocne i szybko rosnące włosy to nie marudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem blondynka, na dole mam kruczo czarne, brwi tez. Na dole mam dość gęsto, ale nie ciągnie sie pod pępek - ogólnie plecy, brzuch, ręce i nogi mam skąpo owłosione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymienimy się zdjęciami ?bo nie ukrywam ciekawi mnie jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do blondynek dlaczego wy jesteście takie zawsze w****ione i złe i agresywne? Jak widzę blondynkę to mi staje na jej widok a to takie złe chodzi. Denerwują was koleżanki z zazdrości czy często molestują faceci. Dlaczego tak atrakcyjne kobiety są złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem blondynką a mam tam ciemne na wzgórzu i jaśniejsze im bardziej na dół. Trochę wystają po za majtki, ale tylko w okolicach bikini, nie wystają po za linię podbrzusza. Rosną na długość dwóch centymetrów. Na nogach mam mało na reszcie ciała niewidoczny meszek. brwi i rzęsy mam ciemne i gęste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam pytanie do blondynek dlaczego wy jesteście takie zawsze w****ione i złe i agresywne? Jak widzę blondynkę to mi staje na jej widok a to takie złe chodzi. Denerwują was koleżanki z zazdrości czy często molestują faceci. Dlaczego tak atrakcyjne kobiety są złe? xx bo ty mylisz chyba farbowane brunetki z naturalnymi blondynkami:) Ja jestem blondynką i jestem osobą bardzo wesołą, otwartą i pozytywnie nastawioną do życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze kobietom z jasnym owlosieniem, moj facet lubi naturalny zarost i gdybym miala jasne wlosy moglabym taki nosic. Nie jestem blondynka, moze najwyzej ciemna (moj facet ma takie wlosy jak ja i wszyscy uwazaja go za blondyna, ale moje wlosy uchodza za brazowe :) ), wlosy na ciele mam dosc jasno brazowe i cienkie, co moim zdaniem zawdzieczam uzywaniu depilatora i wosku zamiast golenia, a intymne czarne i grube. Gdybym miala wybierac, chcialabym rude :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham blondynki a to takie w****ine zawsze!!!! Macie ciężkie okresy czy co? Blondynki są z******te!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondynki są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam rude włosy lonowe, jestem facetem. Co wy kobiety o tym sądzicie. Mam depilowac czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie depiluj, jak bedziesz mial kobiete ktorej sie podoba wydepilowany facet to zawsze zdazysz. Depilacja intymna to wymysl i moim zdaniem powinna byc traktowana jako urozmaicenie zycia, a nie koniecznosc. Za co wiekszosc kafeterian uwaza mnie za brudaske, ale coz, zycie, geniusze nigdy nie sa doceniani w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche ciemniejsze niz na głowie, niezbyt bujne, miekkie, nie wyłaza poza majtki, dokladnie taki trójkacik , wiec nic z nimi nie robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazecie zdjęcia swojego owłosienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumem ze ty też nie golisz dlatego mi tak radzisz ? Mogę ci wysłać zdjęcia na maila. Zobaczysz jak to naprawę wygląda i ocenisz . Ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilujecie wloski
pod pepkiem, czy zostawiacie? a ktora z was nie rusza wlosow lonowych wychodzacych poza majtki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem naturalna blondynką, ale pozostale wlosy mam ciemne... brwi, rzesy i łonowe... pod pachami rosną mi jasne i taki bardziej meszek:D moja mama i babcia mialy tak samo, cirmna oprawa oczu, ciemne łoniaki i wlosy jasny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż bym sobie konia zwalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 07 11
a pachy golisz regularnie, czy od czasu do czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię włoski
pod pępkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię ciut
włosków pod pępkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blond na głowie. Ciemny blond na dole. Tylko że ich strasznie dużo i 8 cm długości. Jestem przed trzydziestką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×