Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oxe

Czy mam szansę na tą jedną wartościową, czy zbyt wysoko postawiłem poprzeczkę?

Polecane posty

Znalazłem idealną kandydatkę na partnerkę, wizualnie i mentalnie. Lubi dzieci, nie bluzga, jest dość inteligentna i z dobrego domu. Taki typ księżniczki. Ja natomiast ciągle się uczę, mam nieco toksycznych rodziców, i nie mam prawa jazdy. Jakoś nie mam śmiałośc***isać jej o swoich uczuciach, a z drugiej strony czuję, że ręka Najwyższego mi ją wskazuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz prawka ? znaczy masz 15 lat? :D :D :D he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxe dziś -Jakie to ma znaczenie, przecież twoja mama i tak ci nie pozwoli mieć dziewczyny, da ci szlaban na cukierki i postawi w koncie, więc po co ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA -Jesteś w błędzie. Już z moją matką obgadałem tę kwestię i powoli przyjmuje to do wiadomości... Jak pojechałem na zwiady we wrześniu, też na początku protestowała, a potem była zadowolona, że zrobiłem sobie wycieczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty piszesz te zberezne temacki (...) stand ten monotemamtyzm, coz sie spodziewac po 30 latnim dziewicu bez prawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież twoja mama i tak ci nie pozwoli mieć dziewczyny, da ci szlaban na cukierki i postawi w koncie W koncie? Jejku, jak ja bym chciała żeby moja mama mnie tam postawiła. Albo ojciec bo ona ma więcej w koncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zakłądam zbereźnych tematów. Piszę tylko, że chcę jechać na podbój, na bitwę z samym sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję, że będzie dobrze i idę do przodu. Wierzę w przeznaczenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×