Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chce zaczac biegac

Polecane posty

Gość Filtr Antyspamowy
taaaaa .... yhyyyyyy.... jaaaasneee. NIE STAĆ WAS NA REKLAMĘ TYLKO SPAMUJECIE FORUM! ZA ROBOTĘ SIĘ WZIĄĆ A NIE PODSZYWAĆ SIĘ POD INNYCH! won spamerzy z free-run.pl !!! won spamerzy !!! won spamerzy !!!won spamerzy !!!won spamerzy !!! FREE-RUN TO SPAMERSKA firma global traders ltd z siedzibą w hong kongu ulica 905 workingberg 4147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o sąsiadów to może warto zaczynać bieg gdzieś poza zabudowaną okolicą. Wtedy stres opadnie i bieganie będzie przyjemniejsze. Poza tym dobrym rozwiązaniem jest bieganie wczesnym rankiem, gdy uniknie się spojrzeń wścibskim sąsiadów. Ja wprawdzie biega w mieście, ale też krępuje mnie zbyt wielu gapiów. I właśnie odkryłam, że rano naprawdę jest wszędzie mniej ludzi, a poza tym więcej osób w tych godzinach też biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też na początku krępowało bieganie przy "świadkach" :P ale kiedy już trochę się wkręciłam i poczułam się pewniej, zaczęłam biegać wśród ludzi. A jeszcze teraz dostałam w prezencie nowe buty Nike (w kwiatki!: http://www.forpro.pl/nike-air-zoom-pegasus-32-photosynthesis,p1557377971), więc z dumą wybiegnę na ulice:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz wytrwała, to zdobędziesz szacunek, może kogoś przekonasz żeby też się ruszył- takie "biegowe dzieci" to zawsze powód do domy poza tym- chcesz biegać dla tych ludzi czy dla siebie?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMamrot
@gość - nadal jesteście na myśliwieckiej? bardzo intensywnie się reklamujecie tutaj na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi287
Też mam te Nike w kwiatki i też mam je z ForPro, bo była fajna promocja. Przesyłka przyszła bardzo szybko i mogłam wyruszyć na testowe bieganie, sprawdzają się świetnie! Polecam, tym bardziej, że cena jest teraz bardzo atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, nie rozumiem Was - jak można wstydzić się sąsiadów na wsi? Ja na swojej byłam chyba pierwszą osobą, która zaczęła pomykać po polach (3-4 lata temu). Teraz wiele ludzi biega, starsi wychodzą z kijkami. Co to za wstyd? A nie większy jest jak się siedzi w domu na d***e i tylko liczy nowe fałdy tłuszczu? Co do stroju, to na pewno polecam luźne dresy i buty do biegania (ja swoje kupiłam za ok. 100 zł, pewnie nie są najlepsze na świecie, ale lepsze niż trampy, w których zaczynałam;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czego wstydzić!Pamiętaj, że wstyd to kraść!Przecież bardzo dużo biega. Jeśli jeszcze nie masz stroju do biegania to polecam ci zamówić z rough radical.Mega wygodne i dobre jakościowe ciuchy mają.Mam kilka koszulek i getry od nich i super się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×