Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neurotycznapanienka

Ludzie po 40 na facebooku

Polecane posty

"Dziękuje za zaproszenie, pozdrawiam rodzine" "Piękne zdjęcie, pozdrawiam". Czy tylko ja nie mogę na to patrzec? :D Nie dyskryminuje ludzi po 40, nie uwazam tez, ze to osoby starsze, ale zauwazylam, ze tylko oni pisza takie dziwne rzeczy. Jedna moja ciotka rozmawiała z mężem który był za granicą na tablicy, to juz w ogole był szczyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a oni patrza co wypisuje mlodziez i tez sie za głowy łąpią... kazdy ma swój styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeróbki zdjeć w kwiatach najlepsze. Albo wiersze. Ostatnio teściowa mojej ciotki która mam w znajomcyh, dodała zdjecie czekolady z wedla i wiersz o słodkosciach które umilają nam dzien. Wszyscy jej psiali "pięknie halinko, smacznego, mielgo dnia i pozdrawiam". oczywiscie zdjęcie czekolady w kiczowatej ramce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest zlego akurat w komentarzu "piekne zdjecie, pozdrawiam" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gariela
Nie uważam tego za jakieś obciachowe. Czas pędzi , modlmy się by nasze pokrecone pokolenie dorastało obecnemu przynajmniej do pięt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, lepiej pisać "yolo, swag, KoFfaM MoNię" i zamieszczać samojebki z kibla z dzióbkiem i dupą na wierzchu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, neuroza wiele tłumaczy.... będziesz zdrowsza jak wyluzujesz, nabierzesz dystansu do rzeczy błahych i od ciebie niezależnych i zrozumiesz, że uogólnianie jest domeną głupców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może dlatego, że ludzie dobrze wychowani używają takich dziwnych zwrotów jak proszę, dziękuję, przepraszam, miło mi , pozdrawiam. Wiem, że dla niektórych to może być szokujące zwłaszcza jak posługuje się slangiem na co dzień, ale cóż.... życie jest pełne niespodzianek. Mnie brzydzi kofam i lofciam, ale jakoś z tym żyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o to chodzi, po prostu rozwalają mnie takie rzeczy i nie rozumiem czemu osoby po 40 pozdrawiają na każdym kroku :) nigdy nie robilam zadnej z tcyh rzecyz, nie pisałam traffką ani nie robiłam sobie wulgarnych zdjęć, raczej jestem obserwatorem na portalach społecznosciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem czemu osoby po 40 pozdrawiają na każdym kroku bo to wyraz sympatii, pamięci i pewnego szacunku. co maja pisać... spier...., wal się,mam ciebie w d... czy co sobie panna życzy dla urozmaicenia? Zresztą mam znajomych po 40 i nie zauważyłam takiej tendencji, może to twoja rodzina ma takie odchyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprzedzam nie jestem czterdziestolatką :) Ja nie mogę jak widzę 5 razy w miesiącu zmian statusu w związku i najlepsze teksty jakie widzę u gowniarzy to " wytrwałości " to jest nagminne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skarbie ty też kiedyś będziesz miała 40tke i twoje dzieci będą ciebie uważały za totalnego dziwoląga, który nie wiedzieć czemu używa papieru toaletowego ponieważ oni już będę wycierać doopę laserem być może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×