Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Dzień dobry :) o Witajcie ja jak zwykle opóźniona😭 ale nic nie poradzę, jestem kobieta pracująca ;) telefon mi wyłączono bo zapomniałam wczoraj zasilić, mimo ostrzeżeń więc nawet nie mogłam Was podglądać w pracy :P Za to w pracy załapałam się na kwiatki i czekoladki. o Ferdzi :) dzięki za życzenia, w sumie to panowie dzisiaj składają ale Twoje też są miłe ;)👄 Saam :) dziękuję pięknie!👄 trafiona piękna piosenka, śliczne życzenia:) saam widzisz jakim jesteś czarującym i miłym mężczyzną ;) przy Tobie to nawet Szarik poczuł się kobietą ;):D o U mnie to normalnie lato, cudny dzień :) Daa :) pięknie i romantycznie to wyjaśniłaś nie ma co :) zastanawiało mnie dlaczego tak Cię urzekła ta piosenka,, Znamy się,, i dlatego spytałam :P o Zuzia :) słowo "dogodzić" brzmi dwuznacznie ;) co miałaś na myśli ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet ...;)🌼🌼🌼 Samych szczęśliwości i radości, a przede wszystkim zdrowia ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca - nie mialam na mysli nic zlego. Jak Wam mija dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Oliver - dzieki za zyczenia. Cudownie ze wpadles. Sam nie bedzie sie czul osamotniony. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier :) trzeba było Dnia Kobiet by Ciebie wreszcie zobaczyć ? ;) :D co to się działo z Tobą? chyba nie poległeś z grypą, co ? dziękuje za życzenia z bukietem :) o Zuzia :) wiem, tylko myślałam, że coś więcej powiesz na temat dogodzeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Zuza :) cała przyjemność po mojej stronie ...;) Musiałem choć na moment wpaść chociaż z życzeniami ...;) Niestety Liness ...od wczoraj w łożku leżę i pocę i telepie się z gorączki ...;( Coś mnie jakieś choróbsko dopadło ... Może to i z przemęczenia ...ostatnio bardzo dużo i długo pracowałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier :) no to miałam przeczucie, że coś Cie męczy :(, i pewnie dlatego do życzeń nie dołączyłeś buziaczka by nie zarażać. To leż sobie, wygrzewaj się i szybko zdrowiej, robota nie zając! o a Ty Gościu materacem Oliviera jesteś ?że tak wszystko wiesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Dziękuje Liness :) no to miałaś przeczucie, faktycznie ...:) Gorączka osłabiła mnie strasznie ...;( ale jutro do lekarza idę i zobaczymy ci mi jest ...:) Tak buziak będzie innym razem ...z tego wlasnie powodu ...;) Dziękuje za troskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawil sie drugi mezczyzna z zyczeniami za ktore i ja dziekuje . Cal ,piosenka 'Znamy sie tylko z widzenia'rozczulala mnie ,a nawet "rozwalala"wczesniej ,zanim poznalam mojego M."podkochiwalam sie platoniczne w chlopaku o imieniu Marcin :-).Trwalo to bardzo dlugo ,czesto go widywalam ,byl pilkarzem ,gral w mojej miejscowosci i w kosciele go widywalam i nawet bylismy na tej samej prywatce i tanczylismy razem :-) Dzis zalatwilabym sprawe inaczej :D .Nie ,nie ,nie smialabym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l hej Celinko 🌻 powinnaś tak jak ja zawsze w portfelu mieć papierowe doładowanie. Nigdy nie wiadomo kiedy i czym operator Cie zaskoczy. l Ja po obiedzie dogodziłem sobie. Pojechałem mianowicie na spacer. Ale nie rowerem, cztery koła bardziej pod ręką były. U mnie w cieniu było siedemnascie stopni. Nawet wiaterek był ciepły. A w lesie pomimo niedzieli pracowały intensywnie mrówki. Być może naprawialy zewnętrzną warstwę kopca bo była w nim dziura. A w lesie oprócz krukowego głośnego kra kra kra było już słychać delikatny ptasi trel. Gatunku nie udało mi się rozpoznać po głosie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m agdaa
Cześć cześć:) Danusiu jak miło zobaczyć Cię na topiku, sprawiasz wrażenie odnowionej, radosnej i romantycznej, a to chyba oznaka zdrowia:) Przyznam się że i mnie jakieś choróbsko zmogło, od kilku dni próbuję je zwalczyć ale nijak rady nie daję, bez lekarza i u mnie się nie obejdzie. Chłopakom dziękuję podwójnie za piękne życzenia:), pozdrawiam i życzę zdrowia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Daa :) coś mi nie pasowało w tym wszystkim :D tam z widzenia, tu od pierwszego widzenia...;) oj było tych platonicznych miłości, było... Wstawiłam pierwszy chlebek w moim urządzeniu do pieczenia, zobaczę jaki gniotek się upiecze ?;) na razie z tych mniejszych wagowo w razie by się nie udał bo jeszcze nie mam wyczucia. Wprawdzie według przepisu ale elektroniczny program jeszcze nie jest mi całkowicie jasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Madziu :) teraz grypa szaleje więc powinnaś razem z Olivierem się wygrzać porządnie :P ;) oby to nic poważnego się okazało :) Saam :) a u mnie o świcie już śpiewają podobnie do słowików jakieś ptaszki ale to pewnie kosy lub szpaki. Fajnie, że sobie dogodziłeś relaksując się w lesie ;) w sumie mogłam sobie kupić doładowanie do tel. u siebie ale jakoś wolę zasilać z konta bankowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Madziu 🌻 to dla Ciebie dodatkowe życzenia zdrowia abyś jak najszybciej sie wyleczyła i uśmiechnięta była l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) ja wiem czemu wolisz elektroniczne bankowe doladowania :p częściej są na nie promocje i gratisy. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się wyrabiać co bym nie musiał iść tak późno spać jak wczoraj. Weekend mija a ja nie nadrobilem zaległości sennych. Jednak trzeba chodzić systematyczni spać najpóźniej o 23. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :) nie zgadłeś!, nic nie wiem o promocjach i gratisach. po prostu opcja doładowania jest tam wygodniejsza bo już zdefiniowana niż wklepywanie długiego ciągu znaków z krzyżykami itd. 3 x klik i gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka tam wygodniejsza ? Trzeba odpalić komputer, zalogować się do banku, wejść w odpowiednią opcję, podać numer telefonu i kwotę doladowania, zatwierdzić. A czasem jeszcze wpisać kod który smsem przysle bank. Z papierka prościej raz dwa trzy .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo..matko! miał być mały chlebek a on rośnie i rośnie !!! dobrze, że jest szyba to już nie ma gdzie rosnąć i może się jakoś upiecze :D wystarczy dla wszystkich, orkiszowy z żurawiną. o no właśnie, dobrze, że o tym mówimy bo przecież ja mogę sobie w moim koncie bankowym ustawić doładowanie cykliczne i saamo będzie się ładowało co miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzisiaj koniec dogadzania sobie ;) wazony pełne kwiatów, róże, tulipany, nawet krokusa dostałam:classic_cool: miło dzień minął... chlebek już stygnie, smak poznam jutro na śniadanie a że już późno to czas na spanie dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja przyjdę już przed szóstą na ten chlebek, zwłaszcza na pietkę. Do kawy to raczej z dżemikiem albo z masą orzechową. I powąchać kwiaty, i sprawdzić czy dobrze się o nie dba. l tymczasem *D*O*B*R*A*N*O*C* l kolorowych kwiatowych .... l do juterka l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim weszłam na Filtrownię i od progu zapachniało mi chlebkiem:D Calinessa, nie bądź taka, pokrój i poczęstuj, ślinka cieknie na myśl o takim chlebku:D A tak serio to ciekawa jestem Twojej opinii, jak ten chlebek wychodzi w smaku i czy rzeczywiście nic nie trzeba robić a on zrobi się tam sam? Widzę że wczoraj gwarno było, co mnie niezmiernie cieszy, oby tak zawsze. Mnie wczoraj nie było, bo jak zwykle miałam gości, a najpierw wypróbowałam czy rowerek jeszcze jeździ :D Zrobiłam jakieś 20 km, a jak wróciłam to goście już czekali :D i.... tak do wieczora. W nocy spać nie mogłam, nie wiem, czy z za dużego zmęczenia, czy z nadmiaru wrażeń, w każdym razie, chcąc zapełnić jakoś tą noc, poszukałam filmu do oglądnięcia. Wybrałam tym razem film Bogowie. Wiele o nim wcześniej słyszałam i muszę przyznać że warto było go zobaczyć. Tomasz Kot, w roli doktora Religi, był bardzo wiarygodny. Naprawdę, bardzo dobrze oceniam cały film, polecam bo warto oglądnąć, jeśli nie widzieliście. U mnie zapowiada się piękny dzień, jest słonecznie i podobno ma być też piękny cały tydzień. Daa, cieszę się, że czujesz się już znacznie lepiej👄 Olivier i Magda, chyba razem załapali bakcyla i teraz oboje chorują. Życzę im szybkiego powrotu do zdrowia. Przypominam o cudownych właściwościach imbiru i czosnku. Saam, zapraszam na kawusię, jak zawsze czarna i mocna. Herbatka zielona, soczek jabłkowy, woda z cytryną, wszystko czeka na naszym topikowym stoliku. By ładnie się dziś prezentował, stawiam na nim też wazonik z frezjami, które ślicznie pachną i są cudownie kolorowe. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, życząc pięknego dnia i bardzo dobrego całego tygodnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Ferdzi :) jest Twój wpis, to taka chwilowa czapka niewidka przy zmianie strony. Chleba jest dużo, piętek też. Saam już swoją zjadł przed 6, nawet specjalnie się przebudziłam by mu posmarować nutellą :D Chlebek można zaprogramować 750g lub 1 kg. Tutaj moge się przyznać ale zrobiłam mały cfancyś :D by chleb się napewno udał bo wówczas mam lepszą pozycję w układach z M ;) Otóż pomieszałam mąkę orkiszową pełnoziarnistą z gotową mieszanką również orkiszowego chleba. I tam jednak wyczytałam, że jest kilka dodatków, których chcę unikać piekąc sama chleb. Ale czego się nie robi by był spokój :D Dodałam też suszonej żurawiny bo miałam akurat pod ręką. Tak Ferdzi, umieszczasz po kolei składniki(w instrukcji zalecają najpierw płyny potem reszta), zamykasz pokrywę, włączasz wybrany program i możesz przez okienko patrzeć jak mieszadełko na dnie miesza i rzuca kulą ciasta :D Potem jest czas na chyba przegryzanie się składników, znów miesza, potem rośnie, miesza i rośnie, rośnie a pod koniec piecze. Można ustawić jaką chcesz skórkę: jasną, średnią lub bardzo rumianą. Wczorajszy mój program na chleb pełnoziarnisty trwał 3 h i 40 minut . Ciekawe bo w tym urządzeniu jest też program na robienie marmolady z owoców. Tak więc jedzcie proszę, chlebek pyszny, ma ładną strukturę, nie kruszy się, dobrze sie kroi nożem z maleńkimi ząbkami bo inne mam tępe :-O z kształtu nie jest okrągły lecz coś takiego jak na fotce http://agdlab.pl/i/a/p/83e5561a-4/Panasonic.SD-ZB2502.BXE-automat.do.wypiekania.chleba.jpg o uciekam się już bo na 12 jazda..... miłego dnia :) a jest znowu piękny :) do późnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo dopisać "do wielu sposobów bo " :D l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 z kawki skorzystam za pół godzinki l hej Celinko 🌻 to pranie w pralce ma krótszy program. Chyba że z suszeniem to wtedy nie wiem. l Ja jestem z poślizgiem bo dzisiaj dużo roboty. I na dodatek dzisiaj długo w pracy. A wieczory najbliższe mam zajęte bo bede się naprawiał duchowo. W tym tygodniu w ogóle duże zmiany mnie czekają. Mam nadzieję że na lepsze. l udanego poniedziałku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) wydaje mi się że przesadziłaś z tymi dwudziestoma kilometrami. Pierwszy raz po zimie taki dystans to dużo. Chyba że korzystalaś z łagodności zimy i regularnie jeździłaś. Pewnie całą prawdę teraz powiedziałyby Twoje nogi i kręgosłup. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×