Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość tata szarika
W podlewaniu nie ma żadnej filozofiiiii...Sik! Nie umiecie podlewać więc chwasty...potem mówicie że,z waszej kasty!? Gdzie krowa nasrała ,tam rosły pieczarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znow pojawil sie obsraniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik na 502
Lubię pieczarki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) rośliny lubią wilgoć ale nie znoszą moczenia. Jeśli jest zbyt mokro to trzeba wykopać dość gęsto głębokie bruzdy. Ale w kamienistym terenie nie będzie to łatwe. W kamieniach też trudno coś wyhodować. Skalniaki nie potrzebują dużo wilgoci. Ze szkoły pamietam że ryż lubi rosnąć na mokrym ale w naszym klimacie raczej się nie udaje. W sumie to nie wiem jakie rośliny doradzić bo teren rzeczywiście dziwny. Myślę że trzeba spróbować ze wszystkim, zobaczysz jakie bedą plony i na drugi rok ukierunkujesz dzialania. Trochę późno na zasiewy więc to co mozliwe najlepiej kupić gotowe roslinki : por, seler, sałata, kapusta, pomidory a nawet ogórki są w sprzedaży. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik na 502
Szkoła pełna ryżu,potem to was łupie w krzyżu... Pieczarki są w ofercie cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o A ja posadziłam moją miętkę pieprzową i podlałam wszystko co trzeba było podlać. Coś mi kiepsko truskawki rosną, te wiszące doniczkowe z zeszłego roku, muszę zasięgnąć wiedzy na ten temat na jakimś ogrodniczym forum :) o Zuzia :)trochę już za późno, ewentualnie może fasolkę szparagową można jeszcze posadzić. Szybko kiełkuje i wypija wodę z gleby:D A kamyki jeśli ładne to pozbieraj bo mogą się przydać do dekoracji obrzeży grządek kwiatowych. o Saam :) kury już dawno śpią a Ty jeszcze się plątasz po domu😭 a sioooo...do spania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier :) heh...no to zajeżdżaj, dobrze gdybyś jeszcze Ferdzi zgarnął po drodze bo ona też lubi okazyjne zakupy :D hmm... z Warszawy przez moje City jechałeś ? pewnie z pracy do pracy bo do domu to zbyt wielki nakład drogi... dobrze, że już wiem co wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Gosc - swietny link. Dzieki. Na pewno poczytam.Juz widze cos co bede chciala miec - porzeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Agrest,dla ciebie tylko agrest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci porzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dlaczego dla mnie agrest ? Agrest tez. Ale i porzeczki. Porzeczki sa bardzo zdrowe. Zawieraja duzo vitaminy C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik na 502
Jeśli zadajesz takie pytania to nie dorosłaś do agrestu. Porzeczka to zawsze dylemat...czarna,czy czerwona... pieczarka zawsze prawde powie...Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety porzeczki i agrest dopiero na jesień można posadzić bo teraz już są po kwitnieniu i owocują. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Gosc - a masz cos o warzywach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki moja kura nie na grzędzie dopóty mnie tam też nie będzie. Nie godzi się przyznacie sami wpychać się przed damami. A jesli damie nie w głowie spanie trzeba podążać za tym wyzwaniem. l dobrej nocy :) l kolorowych ulgowych ..... l do jutra l l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
Dobrze prawisz,dać ci dropsa...? Miętowego,kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Gosc - dzieki. Na pewno przejrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapomnij podzielić się wynikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten d**ek co tu robi ,napil sie i zbłądził ,spadaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu duszno :-o ,szybciutko otworze okienko :-) Dzien Dobry 🖐️ Nie wiem w co rece wlozyc ,tzn.mam tak duzo przygotowan na wyjazd ,a jak zwykle nic mi sie nie chce . Ide zrobic kawe ,moze mnie kopnie . Kukul od wczesnego rana za oknem kuka ,lubie to jego kukanie :-) Czy Ferdzi pisala ,ze dzis ma wolne ,chyba nie :-) Dobrego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,pije kawe ,ale watpie aby dala mi kopa .Jestem cala rozdygotana ,a musze zaraz sie przygotowac ,bo maz zaraz po mnie podjedzie i chce podskoczyc do sklepow rozejrzec sie za spodniami i jeszcze raz za butami .Poplamlam moje najlepsze czarne spodnie czyms i chyba farba se wywabila 😭 ,probowalam zatuszowac ja czarna kredka ,ale wychodzi siwo . Musze tez kupic jakis alkohol zamiast kwiatow na slub bo mlodzi tak sobie zycza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :)ojejej, no to masz problemik ze spodniami bo się nachodzisz zanim jakieś Ci przypasują. Ja zamiast kawy zieloną herbatkę z dodatkiem takiej przeciwcholesterelowej bo wczoraj z tłuszczami przesadziłam😭. Na niskie ciśnienie z rana stosuję(tylko się nie śmiejcie:D)krem do stóp z cynamonem, mam taki. Pobudza krążenie od dołu, kiedyś gdy wykremowałam nim pierwszy raz stopy to pół nocy nie mogłam zasnąć :D więc doszłam do wniosku, że lepiej rano;) oczywiście nie codziennie stosuję bo bym się uzależniła he he...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. :) I Cześć dziewczyny Daa 😘 Liness 😘 Oj, dawno słyszałam kukułkę, chyba w dzieciństwie. Liness, ruda nie jestem, tzn. nie przemalowałam się, jeszcze bo kto wie, może spróbuję tego kolorku. :D Danusiu, martwiłam się o Ciebie, dobrze, że jesteś. Będzie dobrze, zobaczysz, zdiagnozują lepszą aparaturą i będzie wszystko jasne. Życzę Ci rzetelnych, dobrych wyników. :) I Liness, jeśli to możliwe zarezerwuj proszę dla mnie któryś dzień od 11tego, da się to zrobić? :) I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak impreza Liness w gronie bliskich? Dużo Was było? Komary nie dokuczały? ;) I Danusiu, spróbuj sobie wyobrazić siebie ładnie ubraną, staraj się utrzymać ten obraz wyobraźni na dłużej, delektuj się nim a potem dąż do tego obrazu. ;) Będzie OK, zobaczysz, będziesz się świetnie bawić, życzę Ci tego. :) I Miłego, spokojnego dnia. :) I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×