Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

l Z górki to ja dzisiaj będę miał tylko ostatni fragment drogi do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj muszę się szybciej wyrobić bo wczorajposzedłem zdecydowanie za późno spać. Ale plan wykonałem :classic_cool: U mnie miały być pierogi z truskawkami. Ciekawe czy dobre wyszły. Jadę sprawdzić. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdi
Daa, głowa do góry, żadne płacze, tylko pozytywne myślenie👄 Olivier , miło że się pokazałeś, tym razem chyba z Wrocka, dzięki za pozdrowienia, dla Ciebie ode mnie także płyną 👄 Saam, co się dzieje dziś z Twoim netem ? czyżbyś przekroczył limity? Ja się na tym nie znam, nigdy nie miałam netu w telefonie, ale wiem że jakieś limity są i się boję że je wykorzystam w ciągu 5 dni :D a później co ? Ciekawe jak duży masz limit i na ile tak naprawdę to wystarcza ? Pierogi z truskawkami ? jak czy będą dobre, muszą być dobre, tylko czy miał je kto ulepić? Życzę szybkiego i bezpiecznego powrotu do domku i pierogowej uczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opiszę jaką miałam fajną przygodę. Pojechałam na skład węgla, zobaczyć co mają na stanie i jaki węgiel zakupić. Byłam pewna że skład czynny do 18, dochodziła 16 więc spokojnie wjechałam na plac. Nie wysiadałam z samochodu, tylko objechałam stanowiska na około, patrząc co i jak. Co prawda jak wjeżdżałam, usłyszałam za sobą klakson, no ale nie uznałam że to o mnie chodzi. Podjechałam pod biuro, wysiadam, i dopiero teraz dojrzałam że w bramie stoi gostek i na mnie czeka:D Nie rozumiem o co mu chodzi a on woła że już skład zamknięty :P Ło matko, podjechałam do bramy a pan mi mówi ,że miałam szczęście, że mnie zauważył w ostatniej chwili, przed zamknięciem bramy :D .I zostałabym na placu do rana :D:P:P:D oboje się pośmialiśmy, no ale węgla nie kupiłam. Mam zadzwonić jutro, podać dane, przywiozą na miejsce w ciągu godziny :D super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza jak zwykle podsyla nam mnostwo kalorii :-) Ferdzi ,no mialas szczescie :-) ,a co bys zrobila gdyby gostek jednak Cie zamknal ? :-) Przeszlabys gora przez brame ? :-) .Ja bym sie skichala bez srodkow rozwalniajacych ,jestem panikara . Popros aby ten ktory przywiezie od razu wrzucil Ci ten wegiel do piwnicy ,abys przypadkiem saama sie nie szarpala .Uzyj swojego czaru ,poprzewracaj oczkami i pan nie osmieli sie odmowic :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Daa - bez kalorii trudno zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ,to co dobre ,to niestety bardzo kaloryczne :-) Jesli nam zdrowie pozwala ,jedzmy to na co mamy ochote ,bo zycie jest trudne i nigdy nie wiemy co po drodze nas spotka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanno dzięki za słodkości👄 Palę węglem, bo gazem jeszcze drożej, może kiedyś założe słoneczne panele, wtedy będzie dużo taniej ale ta inwestycja tania nie jest:( Daa, wiesz, pomyślałam o tym samym:D czyli zapytać czy można by zamówić dostawę z wrzuceniem:D Oczywiście nie omieszkam się zapytać :D ale i tak wiem że to nie jest możliwe :D Nie ma szans by 1 człowiek zrzucił 4 tony węgla w krótkim czasie, a przecież przyjeżdża tylko kierowca, który pewnie zbyt dużo przestojów nie ma. Nie martw się, nie będę dotykać nawet łopaty:D Tym razem odpuszczę, bo nie jestem w dobrej kondycji, a poza tym te żebra wciąż mnie bolą:( Jutro idę do wracza, może się zdarzyć że jednak zapisze zastrzyki, bo te tabsy jakoś słabo działają, choć podwoiłam zalecaną przez niego dawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zauważyliście że po 200 stronie, jakoś szybko nam stronki przybywają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,tez tak mysle ,ze i nawet mini by nie pomogla do zachecenia pana od wegla :-) Cos mnie teraz wzielo na cos slodkiego ,ale moze polize lyzeczke masla orzechowego i sie zadowole :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, hehee mamy dziś wszystko podobnie :D Mamcia właśnie dostała kołacz przedweselny i oczywiście musiałam się skusić na słodkości:D Ty masło orzechowe a ja makowca pysznego zjadałam kawałek4x4 ..mniam ale pyszota, ale kurcze słodki bardzo... Mini w moim wydaniu :D:P:D ale strzeliłaś Daa, toż ja tylko w spodniach chodzę :D nawet w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ miałam dziś strasznie głupkowaty dzień, pewnie czas go już zakończyć :D Na szczęście jutro nie muszę wcześnie wstawać, ale jeśli tylko pogoda dopisze, to mam sporo pracy w ogródku, poza tym muszę czekać na kuriera z krzewami i oczywiście przyjąć dostawę węgla a popołudniu do wracza. Jednym słowem łatwo nie będzie, ale najważniejsze by zdrowie dopisało to wszystko się uda załatwić. Pożegnam się więc, życząc wszystkim miłego wieczoru, spokojnej nocy i uroczych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Ty nasza Ferdzi :-) ,ja tez tylko w sodniach ,oprocz nocy .Znalazlam tez jeszcze kawalek makowca od Wielkanocy w zamrazarce ,ale go zostawie dla gosci ,bo tez jest bardzo slodki :-) Nie lizalam masla orzechowego ,zaraz zjem moja waflowa kolacje . Czeresnie mi nie smakuja ,bo sa nieslodkie .Acha ,wczesniej wzielam gryza chalwy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej Nocy Ferdzi ,snij moze o wraczu ,jesli jest tego wart ,zamiast o przechodzeniu przez brame z placu weglowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wiem ,ze na poludniu Polski daje sie kolacze ,a niektorzy mowia kolocze ,znajomym ,sasiadom informujac w ten sposob o slubie . Obdarowani daja jakis drobny upominek . Tu gdzie mieszkam i w moich rodzinnych stronach nie ma takiego zwyczaju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Tak niedawni zesmy sie spotkali , a juz pozegnania nadszedl czas' :-) Dobrej Nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Ja dopiero z pracy, dziewczyny sobie miło pogadały, nawet Olivier się znalazł :)ciekawe z którego City pozdrawiałeś Olivier bo masz ich pewnie kilka ;) Saam objadł się pysznych pierogów i pewnie już śpi...ja jeśli już to wolę robić pierogi z jagodami bo truskawki robią się takie wodniste i wyciekają :-O no ale jak ktoś często lepi to pewnie ma sposoby by truskawka nie uciekała z pierogowej kieszonki ;) o dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra noc l Z truskawkowych pierogów nic nie wyciekało. Wiadomo że nadgryzionym trzeba trzymać do góry :p Zresztą ewenrualna plama zdecydowanie latwiej się spierze niż ta po jagodach :D Pierogi były dobre, musiałem dać buziaka gospodyni w podziekowaniu 😭 a przecież to ja jestem szefem kuchni i powinienem skrytykować :D l Ferdzi :) zwyczajnie nie było netu, w komputerach też to się zdarza. Odkąd nie mam youtube pakietu mi nie brakuje . l dobrej nocy :) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim wyspałam się dobrze, więc wcześnie obudziłam, choć mogłabym jeszcze pospać chociaż z godzinkę. Za oknem pochmurno i chłodno, dobra pogoda na prace ogródkowe, bo nie lubię pracować w pełnym słońcu. Dziś 17 czerwca Imieniny obchodzą: Adolf, Laura oraz Adolfa, Agnieszka, Albert , Awit, Awita, Drogomysł, Franciszek, Gundolf, Herweusz, Hipacy, Izaur, Izaura, Marcjan, Nikander , Nikandra, Radomił, Waleriana Przysłowie: „Grzmoty czerwca rozweselają rolnikom serca” Nie wiem czy to prawda, bo mnie tam grzmoty nie cieszą, wolę spokojny deszczyk. Dzień Walki z Pustynnieniem i Suszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim 🖐️👄 Liness :) w Twoim city, w Twoim...jak narazie wygrywa z innymi ...;) Od południa wczoraj już się po nim włóczyłem...i tym razem zakupowo po galeriach (2 pary spodni i koszulka) , ale lody też były oczywiście...;) i Rynek! :) Ferdżi :) ciekawa sytuacja na tym składzie ...;) :D ja też ostatnio na takim jednym dużym (ciekawe czy tym samym) byłem po to samo co Ty, lecz rano...;) Pozdrowionka dla wszystkich zostawiam :) 🌼 ...i zaraz rozpędzam sie na A4... Pogodnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za bardzo się nie rozpędzaj pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×