Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Dziękuję Daa :) ale w tym roku już nie zdążę wakacyjnie zajechać do Ciebie ;):D czeka mnie jeszcze egzamin państwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak mi przykro 😭,mialam nadzieje ,ze znow spotkamy sie w autobusie ,albo zajedziesz do mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow mi posty z trudem przechodza . Koncze juz na dzis ,trzeba sie powoli zbierac ,aby ok. 24 :00 przylozyc glowe na pusie ,cala noc nie spalam . Dobrej Nocy ,do jutra ,pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ,o to Ci chodzilo :-) To jednak jest nadzieja ,fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Daa :) ja chyba nie zasnę szybko z wrażenia egzaminowego ale też się pożegnam spokojnej nocy z twardym...snem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam na kilka chwil aby pogratulować Celince :) l Również aby pozdrowić zaglądającą Agnieszke 🌻 l A wszystkim życzę dobrej nocy :) l kolorowych kiss-owych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze chcesz pogadac ,to emocje opadna :-) Juz sie wymylam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim widzę że Wy nocne Marki jesteście, piszecie, kiedy ja już dawno śpię:D ale dobrze, ktoś musi przecież wcześnie wstać, by dłużej ktoś inny mógł spać :D Calinessa gratulacje !!! :D masz rację, coś czułam że ten moment się zbliża, bo nawet słówka nie pisnęłaś na temat jazdy, czy egzaminu:D Żal mi tylko było, że w taki upał, no ale jak widać zdałaś celująco, brawo, brawissimo !!! Jesteś Wielka!!! Może choć trochę w koncentracji pomogła czekolada? jak myślisz? Jeszcze troszkę i prawko będzie Twoje 👄 U mnie dziś znów zapowiada się gorący dzień. Wczoraj nie chciałam popełnić błędu Saama i nie podlałam ogródka, wierząc że w nocy przyjdzie burza i co ? burza ominęła mnie szerokim łukiem:( Moje roślinki stoją na zwiędłych nóżkach:( Chyba jak skończę spisanie to polecę podlać chociaż ogórki. Już kilka malutkich ogóreczków znalazłam, czyli mają się dobrze, no, ale co wieczór podlewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, fajna ta bluza, a jeśli nie potrzebujesz tego kaptura, to może wystarczy go wyciąć ? może szkoda odsyłać, jak całość Ci pasuje. Jeśli sama się boisz, to w punkcie pewnie zrobią to za parę groszy. No, ale decyzja należy do Ciebie, bo jednak to już ciuch poprawiony, a skoro płaci się kasę, to chce się mieć rzecz w 100 % pasującą. Saam, widzę że moje przypomnienia omijasz szerokim łukiem:P:P ale ja niezmiennie, uparcie będę prosić i przypominać o fotkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mamy 7 lipiec Imieniny obchodzą: Benedykt, Odo oraz Antonin, Edelburga, German Gościwit, Hezychiusz, Ilidiusz, Ilidia, Józef, Lucjan, Metoda, Metody, Papiasz, Peregryn, Piotr, Pompejusz, Saturnin, Sędzisław, Sędzisława, Wilibald Przysłowie: „Kwiat lipcowy , napój zdrowy” Nie uważacie że dziwne niektóre te imiona? Nawet nie wiedziałam że takie istnieją :O Dziś także Dzień Spółdzielczości. spodobał mi się dzisiejszy cytat Cytat dnia: „Gdzie jest małżeństwo bez miłości, tam jest miłość bez małżeństwa.” - Benjamin Franklin wychodzi na to, że jednak zawsze kogoś kochamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ferdzi 🖐️ Musze szybko pisac ,bo uciekiesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Daa, no jeszcze sprawdzałam co wyżej napisałam, czy nie trzeba poprawiać i widzę że jesteś :D O tak wczesnej godzinie ? fajnie że jesteś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge spac 😭 Snilo i sie nad ranem gdy udalo mi sie zdrzemnac ,ze sasiad prosil zone aby obciela mu paznokcie i w tym momencie ja wchodze do nich i slysze jak ona marudzi ,ze nie bedzie tego robic,niech sobie sa obcina (a on jest grubiutki jak kuleczka ).Wiec ja sie zlitowalam i zaczelam obcinac te paznokie u nog :-) .On lezal przepasany tyko recznikiem .Nie wiem jak to sie skonczylo bo sie obudzilam przy pierwszym paznokciu :D Dzeki za popitki ,zaraz skorzystam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,tez wczoraj sie zastanawialam czy dalob sie ten kaptur szmatkowaty obciac lub przerobic na a'la kolnierzyk lub stojke no nie wiem ,jeszcze pomysle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow gubie literki . Ta milosc bez malzenstwa to chyba zdrada ,co ,nie (jak niektorzy mowia )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze napisze ,ze bedac w Gdansku ,pilam przez 3 dni kawe Sate Vaniliie i mi bardi smakowala ,sypana ,nie rozpuszczalna .Wczoraj bylam w Piotrze i Pawle nie bylo ,dzis zajrze do Tesco . Widze bledy ,ale zle widze od niewyspania :-) Gdy 'dojde 'musze odkurzac ,i umyc kuchenke bo zalalam wczoraj .tzn.wykipial mi sos i nalecial nawet do szuflady pod kuchenka .Z grubsza wczoraj wytarlam,ale dzis musze porzadnie wymyc . Dobrego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, fajny sen miałaś :D Miłość bez małżeństwa to nie koniecznie zdrada :D Moja miłość do wnusi jest największa na świecie i chyba zdradą nie jest :D teraz już lecę do pracy, dziś dalszy ciąg pracy przy ogrodzeniu i takie tam... Trzymaj się Daa👄 chłodnego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o A co to? jakaś epidemia niespania?:D Ferdzi to normalne bo z kurami chodzi :)ale ja i Daa pokazujemy się później. Dzięki Daa, że chciałaś pogadać wczoraj, też chciałam ale M też chciał i trzeba było klapnąć laptopa :( w sumie dużo emocji a nic konkretnego nie ustaliliśmy na najbliższą przyszłość :D M chce bym teraz odpoczęła i jechała na wakacje a ja się zastanawiam czy nie iść za ciosem z tym prawkiem :) o Dzięki Ferdzi:) za gratulacje, Saamowi też dziękuję za wczorajsze :) Plac manewrowy mam w jednym palcu ale jazdę to zdałam troszkę naciąganie, się przyznam ;), bo ze zbytnią prędkością skręciłam na skrzyżowaniu i musnęłam obszar zakreskowany:-o więc tak celująco nie było :D Wszystko z radości, że zdążyłam na zielonym :D a nie znałam wcześniej układu pasów na tym skrzyżowaniu. o Moje dwa pomidorki i ogórki też wczoraj nie dostały pić bo wieczorem jeździłam. Ale już z rana po siódmej wysłałam do nich M z konewkami :D i jest ok. bo u mnie też znów upał się zapowiada. o Fajnego dnia Wam życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Rozczytalam sie w temacie kaw :-) Wiesz ,chodzilo mi o milosc fizyczna :-p Dzis chyba bedzie troszke lzej jesli idzie o upal ,bo widze ,ze jest wiatr . Tez ide wziac sie za robote .Obiad mam na 2 dni tzn kurczakowe uda .Wczoraj kupilam i zrobilam w sosie az 4,5 kg.Syn dojezdny ,ten ktor byl z nami w Gdansku ,odjezdzal do swojej Bydgoszczy i dalam mu aby sobie zamrozil porcje na obiad. Pisze jak potluczona (wlasciwie tak sie czuje) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cal 👄 No popatrz ,wszyscy wczoraj chcieli z Toba gadac :D Jaki M troskliwy ,musisz korzystac ile wlezie :-) Musze juz uciekac ,do milego,pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy wszyscy z którymi bym chciała?😭 :D i co tu gotować przed pracą? najszybszy będzie makaron z gulaszem ze słoikowego mięska z łopatki i sałata ze śmietaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj Calinessa nie przejmuj się za bardzo że jazda wyszła troszkę naciągana, przecież to było nie duże naciągnięcie, ważne że zaliczyłaś za pierwszym podejściem. Moim zdaniem idź za ciosem, póki jesteś rozjeżdżona i nabyłaś pewności siebie. Jak zrobisz przerwę, to znów będziesz mniej pewna siebie i znów będziesz kupować dodatkowe jazdy. Takie jest moje zdanie, a Ty zrób co dla Ciebie lepsze. Daa, dziś też jestem jakaś potrzaskana:O Owszem popracowałam przy jednym przęśle ogrodzenia. Zrobione, gotowe. Niestety nie zabezpieczyłam skóry i opaliło mi tak mocno dekolt że mnie aż piecze:O Poza tym, musiałam przerwać wszelkie prace, bo tam praca w pełnym słońcu a już miałam zawroty głowy i mdłości. W związku z tym zapowiedziałam, że dopóki się nie schłodzi, dalszych prac nie będzie, przynajmniej z mojej strony. Dziś już do wieczora nie wychodzę z domu. Może znajdę siłę, by poodkurzać i trochę przygotować dom, dla wnusi, która będzie już u mnie od czwartku. Wciąż nic nie postanowiłam w sprawie uroczystego obiadu:O Nie mam pojęcia co zrobić. Czy bawić się w to sama, czy zamówić catering, czy może całkiem przełożyć to na chłodniejszy czas, bo wierzcie mi, że nawet myślenie mi ostatnio nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od jutra będę miał z kim gadać. Przyjeżdżają goście, na dłużej A jeżeli się gada to pisać nie wypada. l dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Danusiu 🌻 l witaj Celinko 🌻 l Ja nie omijam tematów. Ale czasem trzeba na skróty i wtedy zostawiam na później.. Za to Ferdzi omija chyba moje tłumaczenia :D Dopóki nie będzie zakończenia to nie będą robione fotki. A jak już będą mogły być robione to wcale nie znaczy że będą nadawały się do pokazania albo czy da się w jakiś sposób pokazać. A tak w ogóle to nie jest salon tylko klatka schodowa, nie ma co pokazywać. Do zakończenia jeszcze daleko. Wczoraj właśnie oddałem do sklepu panele bo się nie podobały. Co teraz położę jak przyjdzie pora nie wiem. Saam raczej drugi raz nie kupię. Meble .... to znaczy szafki i wieszak nawet jeszcze nie zamówione u stolarza, brak decyzji o kolorze płyty. O poręczach nie wspomnę, pewnie gdzieś leżą w sklepie. Teraz z powodu gości prace jeszcze zwolnią. Pewnie dopiero w sobotę będę kładł następne pole płytek l l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saam Oj tam, przecież nie musi to być pokazówka:D bardzo chciałabym zobaczyć Twoje rozwiązania dotyczące sufitu, tz to podwieszenie i połączenie koloru ścian z płytkami...a jeszcze mają tam być panele??? Super, im więcej do oglądania tym lepiej. Rozumiem że będziesz mieć gości, pora taka że trudno się dziwić, jakoś to może przeżyję :D Jeszcze poczekam, nie będę Cię nagabywać. Poczekam aż Saam uznasz, że kilka fotek możesz rzucić na otarcie łez :D Kiedy będzie gotowe, to już musowo pokazać całość, tego nam chyba nie zrobisz, żeby nie pokazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, muszę chyba wyłączyć laptopa, wentylator idzie na pełnym ciągu, a nie mam podkładki chłodzącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi:) no nie dobrze, że sobie spiekłaś skórę:-o nie stosujesz nic z filtrami? teraz musisz coś kojącego wmasowywać w skórę albo póki sprawa świeża to na to miejsce zrobić okład z kwaśnego mleka. no nic, lecę do pracki, dobrze, że tam klima działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×