Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Saam wymieia zakupiony towar jak ja odziez :D Wlasnie pakuje bluze i odesle ,nie bede przerabiac nowych rzeczy ,poki co mam inne . To co mialam w planie to zrobilam ,a nawet wiecej :-) Ferdzi ,jesl dobrze pamietam ,odnosnie uroczystego obiadu ,to wspominalas ,ze moze zaprosisz gosci do restauracji .Jesli juz zrezygnowalas z tego pomyslu to ja np. nie zdecydowalabym sie na catering .No chyba ,ze nie bylabym w stanie nic zrobic z powodu np.choroby czy innych przeciwnosci losu .Chyba ,ze masz takie miejsce gdzie wiesz ,ze sa czysci i gotuja dobrze ,po domowemu .Ale znajac Twoj talent kulinarny wiem ,ze sama wszystko przygotujesz najlepiej .Zrobisz np. roladki z nadzieniem pieczarkowym i innym ,schabowe lub karkowke zapiekana w kapuscie kiszonej ,udka pieczone lub poledwiczke w sosie smietanowo-musztardowym :-).Upieczesz np.sernik z mlekiem w tubce i moze fale dunaju :D.Ot napisalam Ci łatwe menu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laptop się wychłodził, więc znów włączyłam. Dużo odpoczywam, bo niestety, to był prawie udar:( Wychładzałam się pod prysznicem, letnią wodą, inaczej byłoby bardzo źle, bo przegrzałam organizm. Nie dość że spiekłam, to jeszcze przegrzałam:( Teraz już jest dobrze, nudności ustąpiły, zawroty głowy też, więc myślę że przeżyję :D Calinessa, życzę Ci mało klientów i dobrej klimy w pracy. Niestety nie posiadam żadnych kremów ani z filtrem ani bez. jedyny krem jaki mam w domu to Nivea Soft i tylko tego kremu używam. Jednak mogłam założyć inną bluzkę a nie wystawiać na słońce gołą skórę. Sama jestem zła na siebie Daa, oj ale mi dałaś do wiwatu z tym menu :D Aż tak kulinarnie to się rozwijać nie chcę ,tz nie musi być aż tak urozmaicone menu :D Jakieś 3 rodzaje mięsa wystarczy. Mnie chodzi o to że na dzień dzisiejszy to nie mam ochoty na jakiekolwiek świętowanie. Jest mi za gorąco i nie mam ochoty stać przy garach:( Poza tym w głowie mam tylko jedną myśl. " Mała dziś w nocy wraca a mają w nocy być gwałtowne burze" i już jestem cała p...o...s..rana 😭 bo się boje czy szczęśliwie przejadą. Nie wiem, może w piątek pomyślę, podobno ma być chłodniej. Żonkil odrzucił mój pomysł z restauracją, bo na kilka osób to jaki to ma sens. Gdyby to miała być feta na 20 osób to jeszcze ale tak to nie. Teraz muszę przetrwać noc i dowiedzieć się rano, że mała jest w domu a później to mogę gotować nawet dziesięć rodzajów mięsa i piec dziesięć placków:D A tak serio, to nie chciałam piec ciasta, tylko zrobić Pavlową ale z gotowych blatów bezowych, i kupić tort lodowy. Kurcze, jak widzisz w głowie mam mętlik, muszę przeczekać ten czas, później samo się w głowie poukłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ,zle sie czuje ,boli mnie 'opatrunek'i w ogole wszystko mi dokucza 😭,a musze jeszcze dzis jechac odebrac wynik z przeswietlenia i podejsc do szpitala do pulmonologa z tym wynikiem i leki wykupic i mam interes w Tesco i trzeba podjechac do poczty nadac paczke z ta bluza 😭. Wchodzi Zonkil ,ide nastawic ziemniaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,jesli ten obiad ma byc na kilka osob ,to faktycznie nie zawracalabym sobie glowy robota w taka pogode i zaprosilabym do restauracji ,zawsze to inaczej niz zwykle i nie musisz potem zmywac :-).Zonkila chyba potrafisz przekonac ,jesli bedzie sie upieral to powiedz ,ze bedzie musial Ci pomoc w przygotowaniach i szczegolnie w zmywaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wymieniłem towaru, ja go po prostu oddałem. Mówię Wam fajna sprawa tak iść sobie do sklepu i wyjść z pieniędzmi :D l Ja zapewne dzisiaj już nie zdążę się spalić bo o tej godzinie to słońce słabiej operuje. Poza tym zbyt długo na powietrzu nie pobędę bo trzeba dom odgruzować i obiad na jutro ugotować. Nie przepadam za gośćmi gdy jestem saam. Zawsze wybiorą najgorszy termin :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
To Wy juz od rana na topiku ? A ja dopiero teraz. Czy ktos zrobil obiad ? Bo jesli nie to bedzie opoznienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj z tymi klopsami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zuziu 🌻 mnie też nie udało się zrobić dzisiaj obiadu. Ale miałem dyżurną kaszankę i jest smaczna na gorąco. Na jutro będzie pomidorowa na żeberkach z makaronem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jajka :D ,wychodzi na to ,ze dzis nie bedziemy jesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jak w temacie flirtowanie wstępne ogólnodostępne to wskakuję na flirta. Cześć kobietki - poflirtujemy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak jemy :D Przed chwila wrocilam do domu ,wszystko pozalatwialam ,bedac w Celinkowej firmie puscilam jej smsa ,ona mi odpisala :-) Saam ,wyslij swoich gosci na obiad do Slupska ,do baru mlecznego ,ostatnio spopularyzowanego dzieki tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale my tu nie flirtujemy :-),prosze dokladnie przeczytac temat topiku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) panele będą na podłodze ... kiedyś. Na ścianach będą tylko płytki i kamienne i kamienista plaża. Myślę jeszcze o dużym widoczku na szkle ale póki co to nie znalazłem zrozumienia. Aha ... jeszcze będzie lustro które najpierw muszę wkuć trochę w ścianę. jest z podwójnego szkła i za bardzo odstaje od ściany aby przycisnąć go płytkami. Zamieścilem tyle dokladnych opisów że fotki pewnie będą zbędne :D ll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,he,he ,to dopiero pobudziles ciekawosc Ferdzi ,teraz to juz w ogole sie nie wiwiniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) co Ci szkodziło poflirtować ? Może mielibyśmy świeże kwiaty w topikowym wazonie albo górę czekoladek w barku :p :D Dziękuję za kotleta :) w końcu udało się coś wysmażyć. To już lepiej zaprosić gości na smażoną rybkę. W poranku to tylko pierogi i kopytka :D zresztą dawno nie byłem, nie wiem co serwują. Ale sprawę sądową wygrali i nie muszą oddawać za niedozwolone przyprawy :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,nie mam talentu do flirtowania ,a to trzeba miec we krwi :-) W Poranku jest szersze menu np. jajecznica ,zapiekany ryz z jablkami i cynamonem ,polany smietanka imarmolada wisniowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam ,ze czynny od poniedzialku do piatku w gozinach od 6:oo do 19:00,a w soboty i niedziele od 9:00 do 17:oo :-).Glodny po pracy mozesz podjechac i sie wzmocnic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest ,ja nie wstawialam tych emotikonek ,oprocz tej na koncu zdania :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Daa :)ja jeszcze po pracy na zakupy wskoczyłam. Głównie po arbuza i teraz wcinam ;)ale oczywiście po drodze całą reklamówkę zapełniłam :D Saam :) najlepiej wystaw na allegro coś na sprzedaż, może jakieś starocie ze strychu a my jako klientki podjedziemy i obejrzymy Twoje dzieło na żywo :D o Ale spać mi się chce okrutnie :-o dobrej nocy życzę filtrującym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,a ja bedac u Ciebie :-)skusilam sie pod wplywem Twojej sugestii na czekolade gorzka z malinami ,jest dobra :-) Zbieram sie juz tez . Dobrej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Za mną ciężka nic, było bardzo gorąco, nie było czym oddychać. Nad ranem przyszła burza, na szczęście u mnie szkód nie porobiła, a nie wiem jak w świecie, bo jeszcze nie czytałam wiadomości. Najważniejsze że podlało i mam nadzieję, że moja 250 litrowa beczka jest teraz pełna:D Będzie na zapasowe podlewanie. Daa, masz rację:D Saam opisując tylko pobudza wyobraźnię, może celowo :P, pomóż mi i przyłącz się do prośby o fotki 👄 Calinessa, wpadła na doskonały pomysł :D Podjedziemy i na żywca zobaczymy :D tylko Saam wystawi jakiś antyk ze strychu :D będzie pretekst by zaprosił na kawusię:D to może i inne miejsca w domku nam pokaże :D myślę tu o łazience ale sypialnią też nie pogardzę :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko o czym ja piszę :P:P Widać że humor mi się poprawia, pewnie dlatego że się schłodziło i mózg inaczej pracuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×