Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Ło mamcia ,jeszcze mam lepetyne obolala i chyba dlatego zamiast wziac telefon do reki ,zalozylam sobie cisnieniomierz na reke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście wiem już co jest przyczyną moich słabości. Dziś padał deszcz, miałam małą, miałam czas też obserwować siebie i badałam od rana ciśnienie. Okazało się że już przed zażyciem leków, mam niskie ciśnienie, nie zażyłam więc wcale a ciśnienie kontrolowałam praktycznie co dwie godziny i okazało się że przez cały dzień miałam na granicy 115/ 65 :O jak do tego użyłabym leków na obniżenie ciśnienia to znów byłoby to co wczoraj :O Muszę to ciśnienie codziennie kontrolować, bo nie wiem czy zażywać leki czy jednak już nie muszę, fajnie by było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Daa, możesz napisać ale też możesz zadzwonić jeśli masz ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Daa - w fajnym miejscu ? Moze mi polecisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Daa👄 ja tak nie myślę, sądzę, że wszystko jest do zrobienia, no ale mogę się mylić :D życiu różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ,polecam Wyspe Sobieszewska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A nad otwartym morzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o No i co tu się wyrabia ? :-O chciałam z pracy machnąć kilka słów ale gdy przeczytałam co pomarańcza wypisuje to mnie zatkało :D Kurcze, gdybym nie pracowała to pewnie już bym zrobiła ten kurs. Ale gdy się żyje od wolnego do wolnego, ma się rodzinę, zero wcześniejszych umiejetności z jazdy, wiek też już swój mam to tak może to trwać :D A poza tym samochodu jeszcze nie ma to nie ma się co spieszyć ;)ityle. A w innych sprawach, że jesteśmy zgraną grupką dyskusyjną to trzymamy sztamę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasza naiwnosc jest powalajaca :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cal ,my swoje wiemy ,a incognito sie nie liczy :-) Pora na poduszki 😴 Dobranoc Mili ,do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz .... albo już na poduszce. Dobrze że nie muszę odpalać kompa aby życzyć przemiłym topikowy koleżankom fajnych snów l *D*O*B*R*A*N*O*C* l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie wolno odpalać kompa to się mówi że się nie musi ale co tam poudawać zawsze można :P ferdźi ty zapomnij o fotach bo remont to się odbywa ale chyba w głowie sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz sie Ferdi pokazałaś drugą swoją twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiesz to gosciu pod swoim nickiem ?Pewnie nie bo jestes tchorzem .Ja tez nie bo nie bede kalac mojego dla tak nedznej osoby ,jaka jestes Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyzby samus zalazl komus za skore :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starość nie radość! 😭 Kiedyś wystarczył mi urok osobisty. Teraz aby podrywać dziewczyny muszę się podpierać remontem. Tanie to nie jest ale cóż robić kiedy saama róża juź nie wystarcza. Fura,skóra i komóra w obecnych czasach przestały mieć duże znaczenie. Tylko się zastanawiam co będzie gdy zbraknie mi już pomieszczeń wymagających remontu. Zwykłe odświeżenie wystarczy zaledwie na kilkudniowe wsparcie moich zabiegów :D l dzień dobry! :) l Wczoraj wiatr robił u mnie szkody. Marnie teraz wygladaja podwórkowe kwiaty. Pozbawił mnie też na kilka godzin prądu co zmusiło mnie do przerwania rozpoczętych prac. Żeby rozrobiony klej się nie zmarnował wspomagałem się nawet latarką. Dzisiaj dmucha już słabiej ale pada i jest zimno. l Udanego dnia filtrującym życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8;40 powalające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Kilka minut temu w telewizji mowili ,ze smieci wpadaja do sieci .No i sie zgadza ,wpadly i do nas :-). Zimno dzisiaj na dworze ,zaledwie 13 stopni .Ci ,ktorzy maja teraz urlop i wypoczywaja nad morzem nie moga byc zadowoleni :-) W moim kalendarzu nie widnieja zadne swieta ,ale Saam zapewne poszuka wnikliwiej :-) U mnie likwiduja pewien sklep ,a mam do zrealizowania tam bon za punkty za 50 zl. i chcac nie chcac musze tam podjechac . Zycze dobrego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry o Witajcie Daa :), Saam :) i AgnieszkaDB :) Ferdzi pewnie dogadza wnusi a w ogóle z tego wszystkiego zapomniałam jej podziękować, że wczoraj tłumaczyła pomarańczy w temacie mojej nauki jazdy. Dziekuję Ferdzi:) to prawda, że wolę skończyć kurs nauczona do perfektu niż zaliczyć byle jak i szybko. I jak na razie teorię wewnętrzną zdałam za pierwszym podejściem końcem kwietnia a jazdę wewnętrzną 4 dni temu też za pierwszym :D Chwila prawdy będzie dopiero na państwowym :P o Przeleciałam kilka kamer nadmorskich i rzeczywiście nie ma czego zazdrościć, zimno i wieje. Jedynie w Ustroniu i Sopocie trafiłam na przebłyski słońca. Ale u mnie też są chwilami takie okienka słoneczne a w większości chmurska i wieje(17 stopni) o Musze się pochwalić, że wczoraj wieczorem sprawdziłam kupon ze środy Ekstra Pensji i okazało się, że wygrałam 80 zł:classic_cool: trafiłam trzy cyfry+dodatkowa. Tak więc to taka malutka zapomoga :D i co by tu kupić za to ? może nowy portfel bo obecny wciąż mi się sam otwiera😭 i pieniadze uciekają. Jakoś przestał działać zatrzask który trzymał wszystko do kupy :D Ostatnio mi karta płatnicza wyleciała i widzący to pan mi ją oddał bo ja nawet nie zauważyłam będąc w kiosku. Teraz już bardziej go ściskam :D o miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam ze sklepu ,gdzie za ten kupon wzielam karkowke i schab ,teraz sie glowie co z tym zrobic ,upchac juz nie ma gdzie .Nie bralabym miecha ,ale praktycznie tam nic innego co by mi bylo potrzebne teraz nie bylo . Cal ,przypomnialas mi o lotku ktory lezy nie sprawdzony od wtorku ,zaraz zajrze :-) Fajnie ,ze wygralas i faktycznie kup sobie portmonetke zanim wszystko Ci z niej niezauwazenie wyleci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ,nie wygralam nic ,choc wyslalam pod namowa trzy zaklady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłaniam się paniom nisko :classic_cool: l cześć Danusiu 🌻 l hej Agnieszko 🌻 l witaj Celinko 🌻 l Ja też nic nie wygrałem ..... bo nie grałem. Dlatego uśmiecham się do Celinki, może coś postawi. Z pewnością wszystko na portfel nie pojdzie. Chyba że będzie w komplecie z torebką. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, szkoda, że nawet trójczyny nie było :( ale patrzyłaś chyba na liczby z wtorku a nie z wczoraj, co? Moja wygrana jeszcze w kolekturze, jak odbiorę to postawię ;) i pewnie będzie to jutro bo mam wolne. tymczasem muszę wyskoczyć do sklepiku kupić ...tytoń bo M zostawił rano kartkę z zapotrzebowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,mialam 'dwojke ':-) Saam ,no nie wiem czy 80 zl. wystarczy na portfel i torebke :-) Cal moze bedzie chciala portfel z tej najwyzszej półki :-) Uciekam obierac ziemniaki na placki ziemniaczane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka razy odkladałem na później ale już minęło południe więc Wam powiem że dzisiaj Dzień Prokrastynacji. Oczywiście nie należy mylić z prokreacją :p Tak więc jeżeli jakaś robota czeka od kilku dni to nic się nie stanie jeżeli jeszcze poczeka. Wiem że to trudne bo tutaj sami pracusie ale czasem zwyczajnie się nie chce. Ja w pracy co tylko mogę to odkładam na poniedziałek. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prokrastynacja lub zwlekanie -patologiczna tendencja do nieustannego przekladania pewnych czynnosci na pozniej ,ujawnijaca sie w roznych dziedzinach zycia .Prokrastynacje niedawno uznano ze jest ona zaburzeniem psychicznym :-o .Osoby nia dotkniete - prokrastynatorzy -odczuwaja trudnosci z zabraniem sie do pracy i dlatego odkladaja jej wykonanie :classic_cool: :-)itd. Czyli podsumowujac ja jestem prokrastynatorką :-).Np.dzis ,zaczelam wycierac kaloryfer ,a nie mam na to checi i stwierdzilam ,ze jezeli nie chce mi sie tego robic i mam zrobic po lepkach ,to zostawie te robote na kiedy indziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×