Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Saam ,nie dosc ,ze migales sie caly dzien ,to jeszcze nic nam nie postawisz (oprocz oczu :-))z okazji tych urodzin ? :D --Teraz Saam powie 'a czy ja mowilem ,ze to moje urodziny ' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory, odpadłam, ale jak to u mnie bywa, goście mnie nawiedzili i mała też dojechała. Powiem więc tylko dobranoc, miły snów, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,do jutra 🖐️ Ja tez sie odmeldowuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja mowiłem że to moje urodziny ??? Tydzień temu wspominałem że idę do kogoś na urodziny. Niemniej bardzo dziękuję za życzenia Danusi i Agnieszce., Za kilka dni będę miał comiesięczne urodziny więc pod nie je podpinam :D. l Mykam do łóżka bo weekend byl wyjątkowo męczący. l dobrej nocy wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie się rozpadało i przyjechałam do domu dosłownie z mokrym tyłkiem:D . O głowie nie wspomnę. Nie miałam nic z kapturem, rower stał pod chmurką i zamokło siodełko😭. Dobrze, że że jest ciepło i bez wiatru. Odmeldowuję się wiec i ja ;) spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf przeszło :D Witaj Calinessa, Ty ranny ptaszku👄 Wczoraj wróciłaś późno a już od świtu na nogach ? Pewnie coś bardzo pilnego zerwało Cię z mięciutkiej podusi. Życzę by wszystkie plany dzisiejsze się powiodły. Dziś 13 lipiec dwa kalendarze świętować nie chcą a trzeci podpowiada że dziś Święto Narodowe Czarnogóry Imieniny obchodzą: Małgorzata, Sara oraz Andrzej, Benedykt, Ernest, Eugeniusz, Ezdrasz, Henryk, Joel, Justyna, Mildreda, Radomiła, Serapion, Sylas, Świerad, Trofima Przysłowie: „W lipcu się kłosek korzy, że niesie dar boży, a najpierwsza Małgorzata, sierp w zboże założy” Ciekawe kto wie jeszcze co to sierp? a może ktoś pracował takim narzędziem ? U mnie jeszcze jest i czasem go używałam, ale dawniej teraz praktycznie wisi sobie jako relikt przeszłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała już się obudziła, więc się pożegnam życząc Wam wspaniałego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj każda żonkila powinna być szczególnie miła i uczynna dla swojego małżowinka. Może mu zrobić coś fajnego, .... na ten przykład frytki. Małżowin dla żonkili również powinien być dzisiaj szczególnie ciepły i przydatny. Może przygotować patelnię i rozgrzać tłuszcz ;) l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Celinko 🌻 l Trzynastkowy poniedziałek szczególnie nie różni się od innych. Roboty tyle co zawsze i póki co nic pechowego się mi nie przytrafiło. Dzień pochmurny z deszczową chmurą prawie nad głową. l Dzisiaj Dzień Żony i Męża. Także Dzień Frytek l Udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby była Danusia to może by ze swojej płytoteki zagrała "Żono moja" :p Ja tylko zagrać mogę na nerwach. Oczywiście na własnych bo na cudzychsię nie powinno. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Jestem dzis bardzo zajeta soba :-)i na nic innego nie zwracam uwagi :-) Saam ,akurat ta piosenka wymieniona przez Ciebie nie znajduje sie w mojej plytotece ,ale na Twoja prosbe ja zagram :-) Moze od razu z okazji Dnia meza i zony ,piosenka bedzie o nich obojgu ; https://www.youtube.com/watch?v=KaLEnvBjh_Y Mezu moj ,zono moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saam, mam chwilkę więc zaglądam. Nie wiem w jaki cudownym kalendarzu znalazłeś takie święto, ale mnie pasuje i jestem jak najbardziej w temacie:D Już chyba kiedyś pisałam że mój ślub podzielony był na dwie raty. 5 lipca braliśmy ślub cywilny i dla mnie ta data jest najważniejsza, bo od tego dnia zamieszkaliśmy razem. Ślub kościelny czyli weselisko było 12 lipca, czyli tydzień później. Tak że świętuję rocznicę cały tydzień miedzy 5 lipca a 12 :D a dziś jest tylko dzień po , czyli poprawiny :D Mąż i żona, para małżeńska, niech się im święci dzisiejszy dzień, bo dla mnie to kolejny dzień świętowania:D Dzień frytki też uczciłam, bo wnusia smakoszka frytek, zażyczyła sobie na obiad frytki i właśnie skończyła je konsumować :D Popracowałam dziś trochę w kuchni, bo jutro się wybieramy w teren, więc zabezpieczyłam jutrzejszy obiad :D Upiekłam też całkiem fajny chlebuś, bo wczoraj Zuzanna narobiła mi smaku:D Wycisnęłam też sok z zasypanych cukrem wiśni i ...zrobiłam 1,5 l wiśnióweczki :D Wiśnie przegotowałam i nałożyłam do słoiczków, będą do ciasta jak znalazł. Po małej przerwie i odpoczynku pójdę jeszcze na malinki, bo wczorajsi goście zerwali tyle ile im się do buzi zmieściło a raszta na krzewach :D Aaaa zapomniałabym napisać, że dziś zerwałam trochę więcej ogóreczków i założyłam w słoju na mało solne. Jednym słowem sezon w pełni a ja mam pełne ręce roboty:D Daa, nie mów, że moja poranna kawusia nie postawiła Cię do pionu:( Jeśli chodzi o cięcie drzew, to ja raczej bym się po nich nie wspinała:D aż tak odważna to nie jestem:D Raczej chodziło o to drzewo które już leży na ziemi :D Wczoraj synio oglądnął pilarkę i stwierdził że jest super i że się wreszcie zajmie naszym ogrodem :D Fajnie, będzie drewno do wędzenia, bo już mi się skończyło. Obiecał że będzie przyjeżdżał cały tydzień, popołudniu, bo pracuje na pierwszą zmianę, ale ja za bardzo w to nie wierzę, no może mu się uda jakiś raz wpaść :D Kurcze, znów piszę i piszę, zanudzam Was...sory Koniec mojej przerwy, więc zasuwam do ogrodu zrywać malinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, tak długo pisałam że Daa się pokazała👄 i nawet zapodała fajne pioseneczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie , teraz sprawdziłam że Daa, była już ponad godzinę temu, przecież tak długo nie pisałam:O Głowę dam sobie uciąć że miałam odświeżoną stronę i wpisu Daa nie było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'pojawiam sie i znikam i znikam ...... ':D,mam dzis czapke niewidke ,ja widze i obserwuje wszystkich ,a Wy mnie nie widzicie :D Ferdzi Droga ,Twoja kawa podana w plenerze byla przecudnej urody :-)i jeszcze do tego murzynek ze smietanka ,mmmmm,pycha ,opylilam wszystko :-) Towarzyszylam dzis Cal ,jezdzilam dwoma tramwajami do pewnego biura ,potem z powrotem jechalam z Cal dwoma tramwajami i weszlam z nia nawet do jej firmy :D.Na siusiu juz z nia nie poszlam ,pozegnałysmy sie :D Gdy slubny :-)odpocznie po obiedzie ,pojedziemy na poczte i musze wejsc do jakiegos sklepu po moje jogurty ,w sobote ich nie bylo . Ferdzi ,zjadloby sie troche wisni wlasnie z nalewki wisniowej na spirytusie ,mmmmm,rarytas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam i mi nie chce wyjsc post ,probuje z nowej karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nowej karty wyszlo ,a poprzednia sie zaparla .Leje u mnie jak z cebra ale musimy jechac na poczte ,o czym miedzy innymi tam pisalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe,tak naprawdę nie muszę wchodzić na topik bo mam sprawozdawczynię :D dzięki Daa, że mi towarzyszyłaś bo trochę błądziłam i jednak za daleko zajechałam tym tramwajem. I długie dystanse podczas rozmowy jakoś szybko mijały ;) No i będąc w drodze wiedziałam co na topiku :D Tak więc za tydzień we wtorek umówiłam egzamin teoretyczny. Mogłam już zdawać jutro teoretyczny i jazde ale się wystraszyłam :-O wolę trochę jeszcze pomaglować testy i przygotować się psychicznie do tego wszystkiego. o Ferdzi :) miałam o tym nie pisać bo to Twoja domena :D ale dzisiaj do południa kupowałam pilarkę :D z synem w Cast....mie. To w ramach prezentu urodzinowego dla niego. A wybraliśmy spalinową bo na działce teścia nie ma jak się podłączyć do prądu a trzeba tam wyciąć co nieco. No i z bezpańskiej posesji za moim płotem atakują już nas dzikie drzewa i krzaczory a mój M nie ruszy tego bo mu się podoba, że jest jak w dżungli :-o Musimy z synem zaprowadzić porządek :D o Saam :) nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;) tak myślę, że wymyśliłeś te święto bo może teraz tęsknisz za żonkilą ?;) Zawsze to przyjemniej na gotowy obiadek przyjechać do wysprzątanego domku ;) o u mnie po gorących przebłyskach naszły chmury i grzmi gdzieś niedaleko. Daa dawali darmowe puszeczki cydra w T ale zapomniałam podejść na alkohole.Teraz mi się przypomniało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam jakas podminowana z miasta .Placac na poczcie ZUS polozylam odliczone pieniadze ,a sie okazalo ,ze musze doplacic jeszcze 4,50 .Pytam ile kosztuje oplata jednego przelewu ,pani mowi 5 zl.,a ja przyzwyczailam sie do 3,50.Przelewy sa 3 . W ubieglym miesiacu M dal mi okrojona wyplate i dzis rowniez 😭,jak zyc ? :-).Dobrze ,ze mam zapasy w szafkach i w zamrazarce ,takze przez jakis czas z glodu nie umrzemy :-) Cal ,durna ja nie bylam w T tylko w Netto .Myslalam ,ze tam tez beda moje jogurty i nie bylo .Juz nie chcialo mi sie wchodzic do T,bo deszcz caly czas padal .Podjechalismy na parking domowy ,przestal padac Nawet darmowego cydru nie chce ,bo choc on mocny nie jest ,mnie by zwalil z nog :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A,pytalam pania z okienka od kiedy sa wyzsze oplaty za przelewy ,ona mowi ,od roku :-) Znow leje jak z cebra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) przypomniałaś mi, że trzeba zrobić opłaty😭kilka już zrobiłam wcześniej bo miały wymagalne terminy do 8 lipca ale teraz czas na resztę. Ja przelewam ze swojego konta bankowego i nie płacę takiego haraczu jak Ty na poczcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ,ale byloby nonsensem zakladanie przez Zonkilkaswojego prywatnego konta ,a ze sluzbowego nie moze . Teraz po odliczenia ZUS-u mam tyle co Ty ,a nawet troche mniej 😭.To znaczy tak jak ogolem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę założyć fartuchy robocze a na głowę chustki lub berety. Jeśli trzeba to okulary ochronne i rękawice. Nie wolno pracować bez osłon i na nie w pełni sprawnych urządzeniach. Mam nadzieję że wszyscy wiedzą jak się zachować w przypadku pojawienia się ognia na filtrowni. Gasnice wszystkie sprawne i hydranty ? Jestem świeżo po popołudniowym szkoleniu BHP :classic_cool: A że siedziałem w pierwszej ławce to mogłem tylko czytać topik. l Przedwieczorne hej l witaj Danusiu 🌻 l cześć Zuziu 🌻 l Celinko :) ja nie wymyśliłem święta żon i mężów. Dzisiaj jest rocznica (dokładnie nie pamiętam, chyba ślubu) małżeństwa które wkrótce zostanie swiętymi. Mieli pięć córek, wszystkie były zakonnicami, s tym jedna jest już świętą. Tak więc święto raczej trzeba obchodzić ze złożonymi rękoma wewnętrzną stroną do siebie. Ja będę dzisiaj miał tylko telefoniczny kontakt z małżowinką więc będzie pełne umartwienie cielesne i zadatki na świętego. Oczywiście o ile później utrzymam w ryzach to co trzymać należy :p l Natomiast jeżeli chodzi o Dzień Frytek to zamierzam je zrobic na obiadokolację do kompletu do wczorajszych udek z piekarnika. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ,innych oplat mam sporo ,za mieszkanie z woda mam ok 550zl.,kablowka + internet = 90zl.,prad ok 170 zl ,telefon domowy stacjonarny i za 2 garaze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×