Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Wszystkich Was bardzo cieplutko pozdrawiam i życzę udanego startu w nowy tydzień🌼 Uciekam do zajęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://gurbacka.pl/wp-content/uploads/2015/05/herbatka-z-pokrzywy.png?c24256 Ferdzi Droga ,o ja dostawie sobie herbatke z pokrzywy bo juz o mnie nie dbasz :D Dzien Dobry 🖐️ Jestem od rana przybita ,przejmuje sie cudzymi problemami ,ale tak mam .Ojciec narzeczonej syna lezy w Poznaniu w szpitalu ,mial wszczepiane bajpasy i po operacji zaparl sie i odmawia leczenia tzn nie wstaje z lozka ,odmawia przyjmowania kroplowek i czegokolwiek .Facet ma ok.80-atki ,jest dokuczliwy i jego zona sobie z nim nie poradzi ,a jest sama bo narzeczona syna pracuje w Szwajcarii i ta kobieta wydzwania do syna i sie radzi .Przeciez jak on odmawia leczenia to go dzis albo jutro wypisza i co ona biedna zrobi,zal mi jej ,a juz tez nie taka najmlodsza ,ok 70. Dobrego Dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! o Witaj Ferdzi :) zrobiłam już obchód po posesji i żadnych szkód po burzy nie zauważyłam. Jedynie moja plastikowa konewka przemieściła się o kilka metrów. U siostry przed domem spadła odłamana spora gałęź z sosny. Dzięki za herbatkę :) i docenienie mojego wysiłku jazdy w wielkim mieście :) Faktycznie tam najwięcej się napociłam by ogarnąć co niektóre rozwiązania komunikacyjne. Reszte życie mnie nauczy :D Moje City to dość trudne miasto i pewnie Olivier coś wie więcej na ten temat bo jednak woli piechotą kursować po centrum :D gdy już tu zawita :) o Daa :) prawdą jest, że nawet gdy Ferdzi podstawiała Ci pod nos herbatkę Ty jej nie piłaś więc skapitulowała :D Starsi ludzie są kapryśni, wiem bo mam teścia trochę dziwaka. Odpukać jeszcze sobie radzi sam mimo 90-tki. Psioczy na wszystko i na wszystkich nawet na nas. Jak mam zadzwonić do niego to czuję, że biegunka mnie bierze :D ostatnio stawiam M piwo za to, że zadzwoni i pogada. Gdy pytamy czy przyjechać coś pomóc to mówi ,,nie potrzeba bo mi tylko rachunki zawyżacie,, :D chodzi o gaz i wode przy goszczeniu się ... ciekawe jacy my będziemy he he :D o miłego i ciekawego poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,ty malpiszonie jeden ,Ty przeciwko mnie ? :D:D.Nie chcialam aby Ferdzi sie trudzila skoro sobie kuplam pokrzywe ,tylko kupilam :D No dobra ,mniejsza z tym ,wole kawe :-) Siadlam i mysle ,a mam o czym ,ale to temat zbyt osobisty i musialabym tez jechac z tym tematem do Poznania 😭 Ciekawe czy Saam przespal spokojnie noc po tym arbuzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało czasu ale chyba przywitać się zdążę l klaniam się zgrabnie :classic_cool: l cześć Ferdzi 🌻 l hej Danusiu 🌻 l witaj Celinko 🌻 l Poniedziałek chłodny i z opadami. Mnie to wsio rawno bo do wieczora w pracy. Od środy ma być poprawa w pogodzie. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) a jakie miałem wyjście? Ręce na kolderkę i grzecznie spać :p Gdybym jak radziła Celinka zjadł arbuza ze skórą to może chociaż by mi przysniła jakaś ..... strona z Kamasutry ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Rence na kołdrze ale prześcieradło w tyłku...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć Saam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ...Daa:) to u kobiety. U mężczyzny zresztą podobnie :P Muszę przetestować tego arbuza u M :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli lubi ,to zrob eksperyment i powiesz nam o skutkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wróciłam do domu z moich wojaży po swoim City. Pojechałam autobusem, bo miałam dużo czasu i myślałam że taka odskocznia mi potrzebna. Oczywiście nic nie załatwiłam Moja fryzjerka zajęta, czekałam półtora godziny i wciąż była zajęta. W Tepsie też nic nie załatwiłam, jedynie dostałam instrukcje. Folii bąbelkowej też nie kupiłam, bo bo nie było w sklepie Po prostu durny dzień. Jedynym pozytywem było moje całkiem przypadkowe spotkanie z psispsiółką. Czekając na fryzjerkę, poszłyśmy do przemiłej nowej restauracji włoskiej. Siedziałyśmy w pięknym ogrodzie pod wielkim parasolem, i popijały Latte Macchiato, prawie takie jak podałam rano. Tyle więc miałam przyjemności z dzisiejszego dnia. Gdybym pojechała autem, to nie czekałabym tyle czasu, tylko od razu umówiła się na jutro i wróciła do domu a tak to zmarnowałam czas i jeszcze musiałam czekać na opóźniony autobus, bo straszne korki dziś w moim City. Daa, ja pamiętam o Twojej pokrzywce, ale sama mówiłaś że rano wolisz kawę, więc podałam kawę a o pokrzywie chciałam Ci przypomnieć wieczorkiem:D Calinessa, to dobrze, że tylko takie szkody w ogrodzie. Teraz wychodzi na to, że wszystkie wysokie drzewa powinny być mocno przycięte, przynajmniej te przy budynkach, bo stwarzają niebezpieczeństwo. Saam, mówisz że rączki na kołderce były???? Może i ręce były na kołderce ale gdzie biegały Twoje myśli ????:P A już więcej nic nie napiszę, bo znów zejdę na manowce i już całkiem uznacie że zboczona jestem :D :P Idę do kuchni coś przygotować, choć za dużo przygotowań nie ma, wystarczy odgrzać. Muszę też włączyć pralkę. Właśnie, napiszę, może coś poradzicie. Niestety mam problem z pralką. Kiedy wyjeżdżałam na dłużej, żonkilowi się zdarzało włączać pralkę i niestety zdarzało się też nasypać proszku tam gdzie wlewa się płyn do płukania. No nie ważne, jakaś przyczyna jednak jest, że od jakiegoś czasu pralka gorzej pierze, a raczej nie dopłukuje. Śmierdzi z niej ohydnie. Wyciągnęłam filtr, wyczyściłam, puściłam puste pranie na 90st z niewielką ilością proszku i ...więcej nie prałam. Dziś zamierzam, ale boję się tam włożyć cokolwiek, czy wypierze, czy tylko ubrudzi. Nie wiem co mogłoby pomóc, doradźcie coś proszę. teraz już zmykam, na- ra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tipy.interia.pl/artykul_12369,jak-czyscic-pralke.html Ferdzi ,powyzej wkleilam link odnosnie czyszczenia pralki ,moze pomoze .Ja nie mam takiego problemu ,nigdy mi nie cuchlo z pralki ale czytalam wiele wypowiedzi na ten temat .Kiedys uzywalam tych drozszych proszkow ,a nawet kupowalam w sklepie z Niemiecka chemia i czesto zdarzalo sie ,ze byl osad na ciuchach .Potem zobaczylam u kogos kto ma naprawde czyscutkie rzeczy w jakim proszku pierze i odtad tez piore w takim proszku ,nie bede tu reklamowac tego proszku i osadu nie zostawia ,no chyba ,ze nasypaloby sie go zbyt duzo . Od pewnego czasu proszek wsypuje bezposrednio do bebna i jest lepiej bo nie zapycha pojemnika .Od czasu do czasu razem z proszkiem wsypuje paczke proszku do pieczenia ,a to juz raczej z bialymi rzeczami .Bedziesz chciala to napisze Ci smsem o jakim proszku mowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po kazdym praniu wyciagam szuflade na proszek i tak pozostawiam do nastepnego dnia .Oczywiscie trzeba tez dobrze wytrzec fartuch w pralce tzn .pod nim bo tam zostaje sporo wody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,niose Ci doskonala wiadomosc :-),otrzymasz podwyzke :-) Co Ty dziewcze z taka kasa zrobisz ,chyba wytapetujesz cale mieszkanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w ubiegłym tygodniu zawnioskowałem ustnie o podwyżkę. Na razie nie ma odzewu Ale wiadomo, droga służbowa jest długa. l Na temat takich objawów pralki niewiele mogę powiedzieć bo nie zetknąłem się z takim problemem. Ciekawe czy jest możliwość aby pod bęben dostały się skarpety albo stringi. Po wielotygodniowym leżakowaniu w wilgoci mogłyby robić dziwne zjawiska w czasie prania. Że myszka weszła do środka przez wąż spustowy jest już mniej prawdopodobne :D Zapytaj Ferdzi małżowina czy pod Twoją nieobecność nie mieszał w pralce ziarna dla ptactwa domowego :D coś mogło z tego zostać w środku :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) I love you ;) za taką wiadomość, a ile ? :D Myślę, że Daa swoimi podpowiedziami dobrze doradziłaś Ferdzi, która już pewnie rozwiesza pachnące pranko :) U mnie pod bębenem zostały znalezione fiszbiny :D bęben zgrzytał i z trudem się kręcił...ide właśnie rozwiesić pranie bo skończył się program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,Twoja firma planuje podwyzki dla osob na stanowiskach niekierowniczych 2 oraz 3,5 procent dla osob najmniej zarabiajacych .Oznacza to ,ze najnizsze wynagrodzenie na pelny etat wyniesie 2110 zl. brutto .Dodatkowo firma wdraza system premiowy 42zl.brutto .:-) Cal ,suma sumarum chyba nie zarobisz wiecej ,poniewaz odliczajac ZUS,wyjdzie na to co otrzymujesz teraz ,przykro mi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedza sobie w trojke - marchewka ,ogorek i penis i narzekaja . Marchewka - moje zycie jest do bani .Jak tylko urosne ,biora mnie ,kroja na kawalki i wrzucaja do salatki . Ogorek - Ty masz do bani ?Wyobraz sobie ,ze mnie jak tylko urosne ,biora ,przyprawiaja i wrzucaja na jakis czas do sloika pelnego octu w ktorym czekam az ktos mnie wyjmie i wrzuci do salatki . Odzywa sie penis - Wy narzekacie ? Za kazdym razem jak ja urosne zakladaja mi na glowe plastikowy worek ,wciskaja do ciemnego i ciasnego pomieszczenia i uderzaja moja glowa o sciane az sie porzygam i strace przytomnosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Daa - bardzo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He ,he ,Zuza ,moze nie takie ladne ,ot taka glupawka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowo witam l hej Zuziu 🌻 fajną kolacje przygotowałaś, zwłaszcza napoje mi się podobają ;) l Ja dopiero dotarłem do domu. Byłem dłużej w pracy a potem zaliczyłem dwa markety: budowlany i spożywczy. Niewiele kupiłema 70 złotych wydałem. Jedyna pożyteczna rzecz to wylacznik schodowy. Reszta to okazyjne promocje, na przykład lampki solarne na podwórko i urządzenie niewiadomego przeznaczenia 😭 podobno wyrywa chwasty :D Chyba muszę zostawiać kartę płatniczą w domu :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również witam z dobrym wieczorkiem :) o Daa :) chyba za dużo w sieci buszujesz :P :P może coś mi skapnie z tej podwyżki:D bo moje brutto jest o 50 zł mniejsze no i gdy premia dojdzie to będzie w sam raz na kupienie samochodu :D:D o Zuzia :) miałaś wyczucie z tą kolacją bo Saam po długiej pracy wrócił do domu głodny jak wilk :) o Saam :) wyłącznik schodowy się napewno przyda ale tamte kupiłeś też przydatne przedmioty, nie umniejszaj sobie :) lampki oświetlą podwórko lub drogę do wejścia domowego a ,,wyrywacz,, pewnie coś powyrywa, dobrze kombinowałeś :D trzeba sobie ułatwiać życie. Ferdzi by się przydało coś takiego więc może napisz dokładną nazwe tego urządzenia wyrywającego to sobie wygooglamy :) o koniec przerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×