Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Nie wiem dokładnie na ile bo jest w szpitalu, moży być nawet do 3 miesięcy. Ojciec jego który juz nie zyje prawdopodobnie zafundował mu chorobę na która i ja mogę chorować Ma już prawie 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ,bardzo Ci wspolczuje :-( Jestem ciekawa co to za choroba ale nie smiem zapytac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruźlica, dopiero nicaly miesiąc temu o tym fakcie mojemu synowi ciotka tzn. siostra od byłego męża powiedziała że jego ojciec miał równiez to oprócz raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie nie za dobrze ,taki mlody chlopiec i juz bedzie musial przyjmowac mnostwo lekow .Kiedys ,dawno temu wiele ludzi chorowalo na gruzlice ,ale czytalam ,ze i dzisiaj to tez sie zdarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mnie najbardziej wkurza w tej sprawie? to że dlaczego mnie o tym nie poinformowali wtedy jsk wiedzieli że na to choruje, a juz rok nie zyje. Jakby syn źle sie nie poczuł i nie poszedłby do lekarza to nie wiadomo co by było dalej. Ja się teraz równiez martwię o moich rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam nowotwor i z jego powodu mialam 2 poeracje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Ex nie dbał o siebie w ogóle, palił papierosy, pił alkohol, wolał wypić niź coś porządnego zjeść, w zimę jak jeszcze ze sobą bylismy to nawet w samym swetrze do sklepu szedł żeby piwska się napić pod nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz ,sa ludzie i ludziska ,w mojej rodzinie byloby to nie do pomyslenia ,nierozsadni z nich ludzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Jesli wczesnie wykryta to moze nie bedzie tak zle. Ale na pewno wszyscy musicie sie dokladnie przebadac. Wazne bedzie tez odzywianie. Leczenie na gruzlice trwa bardzo dlugo i bardzo obciaza organizm. Bedziesz musiala dbac o to zeby dostawal zdrowe jedzenie i odpowiednio duzo witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety zle trafilas ,to nie mialas latwego zycia i jesze teraz masz zmartwienie z synem .Nie wiem ,moze dzis ta choroba jest calkowicie wyleczalna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zuzka:) Sorry że wcześniej Ciebie niezauwazyłam 👄 Wiem o tym , teraz tylko czekam czy ma ją prątkująca czy nie , bo lezy narazie w izolatce , w poniedzialek mu zrobią badania pod tym względem dokładne w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nawet dluzej niz pol roku jesli bedzie taka potrzeba. 9 miesiecy albo rok. Kilka ciezkich antybiotykow jednoczesnie. Masz tylko jedno dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycie niestety jest okrutne .Moja mama zmarla na raka i potem sie okazalo ,ze ja mam tez tego samego ,raka jelita grubego . Na dokladke teraz w styczniu zostalam przebita podczas kolonoskopii i wszystko mi zaropialo w srodku i musialam byc znow operowana (w srodku jestem pusta ):-).O malo nie umarlam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadzac po wieku syna ,mloda jeszcze jestes Agnieszo :-) Pisze Agnieszka bo tak Cie tu ktos (Saam )nazwal ,a moze wolalabys inaczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
No to napisz do niego zeby koniecznie tez sie przebadal. Jesli mial przez wiele lat kontakt z chorym na gruzlice to powinien sie skontrolowac. Moze nawet lepiej gdyby przyjechal w tym celu do Polski. U nas maja wiecej doswiadczenia z ta choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa to co za konowały robili ci za kolonoskopię , znam to badanie bo mialam je juz trzy razy robione , a sama tez choruję od 16 lat na przewlekłą chorobę której nie da się wyleczyc tylko powstrzymac na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz ,niektorych lekarzy zżera rutyna ,jestem po prostu wsciekla .Kolonoskopii przez 15 lat mialam mnostwo ,bo praktycznie co roku ,no i do tej pory nigdy nikt mnie tak nie urzadzil ,az do stycznia .Raz mnie nie przypilnowano i zaraz po wybudzeniu z narkozy spadlam ze stolu i rozcielam warge tak mocno ,ze za chwile mialam druga narkoze i szycie warg . Przeszlam i przechodze nadal trudne sytuacje ,choroby mnie pokochaly ,niestety .Czesto mam zal do losu za to wszystko . Meza mam na szczescie bardzo dobrego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj 'Agnieszka ' :-) ,jestem starsza od Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa wspólczuję Ci bardzo i życzę Ci dużo zdrówka. Sama przy mojej chorobie tezmogę na to zachorować, nawetn nie chcę mysleć i dlatego jak idę do szpitala to mam wszystkie badania robione nawet pod tym względem co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Agnieszka ,moze cierpisz na IBS ,albo wrzodziejace itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×