Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Sakura :) dobrze Ci się wydaje :) Ja też staram się lubić na kredyt. Ale kredyty jak wiadomo trzeba spłacać. Są tacy którzy nie chcą, nie potrafią lub nie mogą oddać. Myślę że tym drugim i trzecim można pożyczki udzielić jeszcze raz. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarza mi się wybaczać, ale nigdy nie zapominam, więc nic nie jest już takie jak wcześniej saam:) ciekawi mnie z jakiego powodu np. można nie móc spłacić tego akurat kredytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiś Calinessy
CALINESSO ! nie możesz tak sobie wyjeżdżać z bramy bez zatrzymywania się i nie ze względu na oblanie egzaminu tylko na swoje własne bezpieczeństwo . Saam ma rację , zatrzymuj się przed włączaniem się do ruchu jeśli ci życie miłe , bo teraz zahamuje instruktor czy egzaminator a jak kiedyś będziesz jechać sama to może się to źle dla ciebie skończyć , bo nadjeżdżające auto może nie zdążyć wyhamować jak mu tak nagle wyskoczysz znienacka z jakiejś bramy czy parkingu. Nie ważne czy dobrze widać drogę czy gorzej, bezpieczniej jest się zatrzymać i wtedy na spokojnie ocenić drogę i odległość zbliżających się pojazdów. Pamiętaj o jednej ważnej rzeczy , niczego nie musisz robić szybko . Wydaje mi się że ten pośpiech to jest twój problem w zaliczeniu tego egzaminu . Spieszysz się i tym samym nie masz czasu na myślenie. Nie spiesz się , to nie jest jazda na czas. Następnym razem , przy wyjeżdżaniu z WORDU masz się zatrzymać nawet jak będziesz widziała pustą drogę , zatrzymaj się i upewnij czy na pewno możesz się włączyć do ruchu , nikt nie ma prawa cię poganiać , jak już stwierdzisz że możesz jechać spokojnie wrzucasz jedyneczkę i ruszasz . Obiecaj tu wszystkim , że następnym razem zatrzymasz się przed wjazdem na jezdnię !!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sakura :) nawet z najlepszego konia trzeba kiedyś zejść, prawda? ;) Może być wiele powodów które nie pozwalają okazywać uczuć, w tym także lubienia. Na przykład gdy nie chce się podpaść komuś trzeciemu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś zgadzam się z Tobą ale trzeba pamiętać że zatrzymanie auta ma jedną wadę: trzeba potem ruszyć. Dla początkujących to trudny zabieg. Ale wiadomo, bezpieczeństwo przede wszystkim. Poza tym chyba brane jest także pod uwagę tempo jazdy i manewrów w ruchu ulicznym a także zdecydowanie i pewność siebie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda saam i wielka szkoda:D Rozdzielmy lubienie koleżeńskie od lubienia-zauroczenia...w stopce zakładam to pierwsze i nadal nie widzę powodów do tego, żeby nie móc go okazać;) Co do egzaminu na prawko, to dla mnie koszmarem było parkowanie prostopadłe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) ta ostatnia żarówka nie była do łazienki. Kupiłem ją bo utkwiło mi w głowie narzekanie małżowinki że nie widzi co prasuje. Natomiast białe zimne w łazience będzie dlatego aby nie gryzło się ze światłem lustra. Piszę "będzie" bo sławetny żyrandol (wstyd się przyznać) jeszcze nie wisi. Być może stanie się to w tym tygodniu, oczywiście jeżeli najpierw pomaluje sufit. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sakura :) jeżeli się w kimś mocno zauroczysz to okazywania zwykłego lubienia przez zauroczającego będzie Ci przeszkadzać. Bo skoro zauroczył Ciebie to przecież może każdą. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że zeszliśmy z tematu trochę;) oczywiście, że najlepiej zauroczyć się z wzajemnością. W dalszej części swojej wypowiedzi sugerujesz, że tak myślą kobiety zauroczone bez wzajemności, czy że mnie tak trudno zauroczyć? Dodam...mi będzie przeszkadzać, ale dla Niego to nie będzie przeszkoda w okazywaniu lubienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pogawędkę i mile spędzonej dalszej części dnia życzę;) pewnie i tak zajrzę, ale na wszelki wypadek cześć i do miłego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sakura:) wiesz, ja na pewno wcisnęłam hamulec, ale egzaminator chyba też. Byłam już pierwszymi kołami na granicy zjazdu z jezdnią i było to dosyć gwałtowne hamowanie. Nic to ! już wiem jak wyjeżdżać z Worda i z innych podobnych obiektów z ograniczoną widocznością drogi ;)Przy pierwszym egzaminie gdy wyjeżdżałam to akurat inna L chciała wjeżdżać więc i moja i tamta się zatrzymała, ale ja musiałam wyjechać pierwsza by tamta mogła wjechać a na jezdni nie było nikogo. Ostatni instruktor kilka dni temu zapoznał mnie z techniką wjeżdżania prostopadle między samochody bo też robiłam to na wyczucie. Gdy prawe lusterko pokrywa się z bokiem auta za które wjedziemy wtedy skręcamy koła. o Mogę z ręką na sercu obiecać Lubisiowi i Wszystkim że to się już nie powtórzy !!!chociaz to już moje drugie wymuszenie podczas egzaminów :-o Dzięki Lubiś:) za mądre słowa :)dały mi do myślenia... obmyślam sobie nawet kare :D żeby lepiej zapamiętać ten błąd. o Ferdzi :) trzy tygodnie sobie dałam bo muszę też jednak łapać dni z renówkami w Wordzie. Trochę też niestety jestem uzależniona od sprzyjających mi okoliczności czyli wolnego dnia w grafiku pracy. Maszyna do soków imponująca i myślę, że w saam raz na Twoje ilości i możliwości przerobu :) a sokowar już masz? bo na dłuższe przechowywanie soków wygodniej jest w tym drugim. o Dowiedziałam się, że w naszej najbliższej casto/ jest klima. troche przykręcali w okresie gdy proszono o oszczędzanie energii ale teraz już hula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wszystkich. Generalne ocieplenie zaczyna sie dawac we znaki. Europe zalewaja setki tysiecy uchodzcow z panstw muzulmanskich. A gielda leci na pysk i zapowiada sie kolejny kryzys. Witam Was wszyskich bardzo cieplo. Stesknilam sie za Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Dobry wieczór :) Liness :) tak mi przykro ....:( najwłaściwsze, że przyjmujesz to z pokorą i wyciągasz z błędów wnioski ...:) nast. razem sie uda :) ...a mogliśmy dzis to świętować w Witamince ...;) tak pozdrawiam z Wrocławia z Rynku wszystkich :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakura_
Dobry wieczór;) calinessa1 wiesz ja też za pierwszym razem wymusiłam tylko na rondzie:o to za drugim dla odmiany tak długo i uparcie czekałam przy wyjeździe z drogi podporządkowanej, że zrobił się za mną ogromny korek a kierowcy nawet trąbili:D a ja za nic nie chciałam wymusić i nawet przez chwilę się zastanawiałam czy przez to mogę nie zdać ale na szczęście przepisy górują nad zdrowym rozsądkiem, bo o ile z jednej strony ktoś chciał mnie przepuścić to z drugiej już nie dawał jasnych sygnałów, więc stałam dalej:D trzeba mieć też trochę szczęścia. Pozdrawiam i popieram że najważniejsze iż wyciągasz wnioski:) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Cześć Olivier :) fajnie, że się znalazłeś i to jeszcze w moim City ;):D pewnie się schładzasz przy fontannie o ile działa(dawno tam nie byłam). Ciepły wieczór sprzyja spacerom a i noc się ciepła zapowiada. Na długo tym razem czy tylko przejazdem jesteś ? o Sakura :) każdy z kursantów obecnych i dawniejszych ma jakieś zabawne wrazenia z kursu :D będzie co wspominać wnukom :D już idziesz spać ? tak z kurami? dobrej nocy Sakura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Liness :) No najszybciej mnie chyba tu odnaleźć ...;):D Tak, siedzę jeszcze przy fontannie bo bryza od niej jak nad morzem ...;) są jeszcze kurtyny wodne ...jeszcze lepsze ... Hmm...choć po namyśle stwierdzam, że tam jednak lepiej ...;) (byłem w piątek :D nad Bałtykiem ) zresztą ...gdzie ja nie byłem ostatnio ..:D Wiesz, że tu o 18 jak przyjechałem było jeszcze 39 stopni! Szok ... teraz wiaterek sie lekki ruszył ...i dobrze ...:) Na jeden dzień przyjechałem i dlatego korzystam z czasu na maxa ...;) Jutro wyjeżdżam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier :) korzystaj, korzystaj...nawet nie wiedziałam, że gdzieś w moim City są kurtyny wodne. Ja miałam dzisiaj psikającą kurtyne wodną na ogródku bo gorąco i sucho było jak na Sacharze a i w łazience zaraz sobie zrobię kurtynę :D No cóż, to jutro z pracy Ci pomacham na pożegnanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje, postaram sie tu siedzieć jak najdłużej ...;):D a kurtyny na Rynku z dwóch stron ustawione ...miło, że pomyśleli aby i w ten sposób ułatwić przetrwanie w ten upał ...:) rewelacyjnie pod tym względem było w Sierpniu ...:) Będzie mi bardzo miło Ci rownież pomachać ...:) ze tez zawsze mi tam do Ciebie nie po drodze ...:( ale może kiedyś ...;) Dobrej i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest zwykły poniedziałek. Nie tylko ze względu na święto państwowe. Okazało się bowiem że miałem kolację przy świecach. Co więcej, kąpiel także w takim klimacie :classic_cool: ani deszczu ani wiatru a prąd wylączyli. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych solidarnych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olivier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olivier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×