Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Sakura:) kobieta też potrafi pchnąć a mężczyzna pociągnąć... kurcze ! w każdym tramwaju siedzi jakiś śmierdziel:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet szybko sie uporałam ze sprawami, jeszcze tylko salon operatora, zakupy i do domu Daa:) też kupię rybkę bo wcześniej myślałam o zupie jarzynowej gdy mi zapachniało obok baru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello all :) Dziewczyny jak u Was dzionek mija? U mnie wszystko po staremu jest, dopiero co przyszlam od rodziców i po obiedzie również jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam co tu słychać a tu aż miło poczytać ,taki piękny gwar :D Calinessa, nie mam pojęcia o jakim autoacie biletowym mówisz, u mnie widocznie daleka prowincja, jeszcze takowych nie wprowadzono. Zresztą o czym ja marzę :D przecież w moim city nie ma nawet tramwajów :D No, no widzę że po wczorajszym rozbudzeniu ciekawego tematu przez Daa, dalszy ciąg idzie, choć jakby bocznym, głębszym torem:D jakieś, muszelki słodkie, pchnięcia, ciągnięcia :D:P eh ..sama muszę się powściągnąć, bo moja wyobraźnia już zaczęła wariować :D a w dodatku uruchomiły mi się wspomnienia z takim całonocnycm dochodzeniem :D:P Oj, znowu piszę głupoty a jestem już strasznie zmęczona, wysprzątałamcały dom, wytworzyłam 3 sztuki krakowskiej parzonej, która się już parzy:D ugotowałam obiad i podałam...teraz marzę by się położyć.Popołudniu niestety muszę zawieźć żonkila na dyżur, bo ciśnienie wciąż skacze, a jego lekarza dziś nie ma. Szczerze mówiąc, to ja nie miałabym nic przeciwko temu by go wysłał do szpitala, tam na pewno by go unormowali a tak to cały czas 200 i ponad :O Jednym słowem nie wesoło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, właśnie pogotowie zabrało żonkila do szpitala. Stwierdziłam że nie będę go wozić od lekarza do lekarza a ciśnienie 230 , to nie są żarty:O więc mimo protestów , zadzwoniłam na pogotowie. Przyjechali, zbadali i zabrali, zaraz się zbieram i jadę do niego. Nie wiem kiedy się pokażę. Trzymajcie się zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
popołudniowe hej ! l cześć Agnieszko 🌻 pozdrowienia dla Ciebie :) l Ferdzi 🌻 współczuję Ci przeżyć związanych ze szpitalem. Z drugiej strony fachowa opieka trochę odciąży Ciebie Życz małżowinkowiod nas szybkiego ozdrowienia l l W pracy mam mnóstwo muszelek, z tym że są niewidoczne :p chociaż podobno szcześliwcom udało się kiedyś trafić na bezmajtkowca. Ale było to dawno temu i w innym zakładzie. Ja delektowałem się dzisiaj zbożowymi .... znaczy prawdopodobnie bo opakowanie wyrzucone a składu nie czytałem. l Teraz bedę musiał zadzierać głowę do góry bo mam sufit do pomalowania. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam przedweekendowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) o Ferdzi :) słusznie zrobiłaś przy takim cisnieniu to nie żarty, trzymam kciuki by wszystko wróciło do normy a Ty do nas👄 co do automatów biletowych to w moim City są takie z ekranem dotykowym w każdym tramwaju i autobusie. Ale tylko dla posiadaczy kart, na pieniądze są inne automaty na przystankach przy większych skrzyżowaniach. o Ja już ze wszystkim w domu się wyrobiłam, więc mogę przysiąść. Zdaje się, że dzisiaj będzie ciekawy mecz Polska -Niemcy, będziecie oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co byście nie zapomnieli o czekoladzie to wklejam http://z1.demoty.pl/f9a6d3fca269bebba12f92bcc1f38d51b07407e1/milosc-jest-jak-kostka-czekolady w moim markecie teraz jest promocja na czekolady z alpen gold dwie w cenie jednej. Wczoraj jeden klient wykupił wszystkie z półki, na szczęście w nocy dołożyli i dzisiaj też kupiłam(10 sztuk) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) ciekawe jaka książka Ciebie wciągnęła ? nie ma z kim gadać😭 więc zmykam już na mecz i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor Mili . Dobrze Ferdzi zrobila wzywajac pogotowie bo mogloby to sie zle skonczyc .Tez bylam kiedys w podobnej sytuacji jesli chodzi o nadcisnienie ,mialam zle dobrane leki . Po poludniu zwalil mnie bol glowy .Zaczelam przyjmowac Furagine przy ktorej zawsze boli mnie glowa ,a brat ma po niej skurcze w nogach . Cal ,czytam bestsellerowa serie liczaca 20 ksiazek autorki Virgini C Andrews ,jestem w trakcie czytania drugiej ,takze jeszcze sporo przede mna :-) Wreszcie padl gol z naszej strony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam nadzieje ,ze Ferdzi przywiezie jeszcze nam dobre wiesci odnosnie Zonkila ale pewnie jeszcze nie wrocila . Ferdzi ,zmiana lekow przyniesie zadany skutek ,tymczasem zycze zdrowia Twojemu Ulanowi ,Tobie oczywiscie tez ,tak i jak nam wszystkim :-) Dobrej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Ja rano nie zaczynam zbyt wcześnie dlatego mogłem później skonczyc, Ale długiego spania też nie będzie bo wiele zadań na sobotę wyznaczonych jest. Trzeba więc mykać na poduszki i nabierać sil. l DOBREJ NOCY l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Kto wcześnie wstaje temu Bozia daje .... pełne ręce roboty.Więc pośpiesznie przelatuję przez topik życząc wszystkim miłego dnia. l dzień dobry! :) l Na szybkiego znalazłem że dzisiaj Dzień Postaci z Bajek. Chciał nie chciał muszę się wcielić w rolę Smerfetnego Pracusia. Nawet to dobrze bo będę miał odskocznię od codziennego bycia Shrekiem czy Gargamelem :p l Słoneczny ale chłodny poranek u mnie. Ale z każdą minutą pewnie bedzie cieplej. Oby tylko wiaterek nie nabrał większej siły bo będzie mi przeszkadzał. l udanej soboty wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżi
Witajcie sobotnio Witaj Saam ubiegłeś mnie w otwarciu topiku:D tylko dlatego że zaczęłam pisać posta na starym kompie , ale okazało się że on też ma problemy, więc włączyłam swój, schowany do szuflady kilka dni temu. Chwilę trwało włączenie i uruchomienie systemu, no ale już działa. Jedyny pozytyw jego odpoczynku to to że teraz zauważył myszkę bezprzewodową i na szczęście mogę nią działać:D Zastawiam się Saam gdzie ten sufit malujesz ? W ogrodzie ? Coś nie wyjaśniasz ostatnio swoich poczynań remontowych i trochę się pogubiłam. A żebyś nie myślał czasem że zapomnę i przestanę prosić o fotki :D Nadal usilnie proszę, choćby tylko wybranych fragmentów. Choć pamiętam że najbardziej interesowało mnie wbudowane lustro w ścianę, ale chyba jednak odszedłeś od tego projektu, ale o niedźwiedzim suficie podwieszanym pamiętam i też by mi się marzyło go zobaczyć :D Wybaczcie proszę że wczoraj już się nie pokazałam. Wróciliśmy około 22 do domu:O Wybadali go na wszystkie sposoby i podali leki na obniżenie ciśnienia, wypisali receptę na jeszcze inne leki i z ciśnieniem ostatnio mierzonym 180 wypuścili go do domu:O Byłam zaskoczona , ale co miałam zrobić , bić się z nimi ? No w każdym razie teraz po tych badaniach , trochę się uspokoił, mam nadzieję że będzie dobrze. U mnie inaczej jak u Saama, zaczyna się pochmurny dzień. Dla mnie nawet dobrze, bo po wczorajszych przejściach to nawet słońce by mnie drażniło. Dziś jest 5 września, dzień moich urodzin. Jakoś szczególnie tego dnia świętować nie zamierzam, może upiekę jakieś ciasto, bo pewnie dzieci przyjadą popołudniu. Jaką postacią z bajki mogłabym być ? nie wiem, może jaką chciałabym być ? też nie wiem :O chyba moja wyobraźnia przestała działać, a może za mało bajek oglądałam :D To jest moje trzecie podejście do wysłania postu. Przy pierwszym razie, zmieniłam komputer, po zmianie komputera okazało się że postu wysłać nie mogę, bo nie mam internetu a to jest trzecie podejście, zobaczymy czy się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kur....czy nie mam pecha ? znów nie widać wpisów czyli nowa stronka, chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jakieś fatum ciąży nade mną :O Od rana mam zły humor i wszystko mnie wkurza, żeby tylko nie wyszło że dziś to ja będę się zmagać ze skokiem ciśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie jest źle, temp około 20 st i to by mi wystarczyło. Najważniejsze że wczoraj mocno popadało i rośliny dostały porządną dawkę wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×