Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość saam
Od rana było niewyraźnie a teraz się rozpadało. l cześć Danusiu 🌻 skoro już tak późno robisz wejście to mogło to być wejście smoka a nie wtuptanie myszki. l hej Seszelka 🌻 z perspektywy popołudnia być może wyglądamy jak tłumek ale wpisy są zawsze średnio co pól godziny. Co wcale nie znaczy że nikogo nie było w domu. Ja mam zawsze otwarte okno z kafeterią a dokładniej z filtrownią. l Celinko :) dziękuję za informacje. Muszę zaczekać na suchy dzień bo to będzie drewno, poręcze i listwy l Jolu :) pamiętamy nie tylko Twój topik muzyczny. Ale chyba tylko ten przetrwał, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w sumie niedaleko ode mnie,ja mieszkam trzy minuty od Rynku,w tzw."Dzielnicy Cudów" hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Różankę często z psem jeździłam,tam są wały,więc miał dużo miejsca na bieganie.Dla ludzi,którzy tutaj nie mieszkają,być może miasto wydaje się być ciekawe...."Stolica Kultury"...(psia mać...czyt. goowno prawda).Wolę Kraków...albo wieś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice pochodzą z północno-wschodniej strony polski, tam chciałabym kiedys się wynieść ze sląska. Najpiękniejszy skrawek polski, na tej Ziemi urodziła sie nawet Hanka Bielicka Pokaże Wam ławeczkę pomnik z nią na czele https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81om%C5%BCa#/media/File:Pomnik_Hanki_Bielickiej_w_%C5%81om%C5%BCy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są też te w Ratuszu,ale pominę milczeniem:):) Pomnik fajny,szkoda,że obecnie nie ma tak "Wysoko Formatowych Artystek"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to,za to mamy inne...teraz celebrytki .Piętno czasu i wszechobecnego infantylizmu.Ale co ja tam wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,z Twojej perspektywy zapewne dużo się zmieniło.Mnie zmęczyło już to miasto,albo się starzeję....obie te rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak ja Na sląsku mieszkam od urodzenia , a mnie ciągle ciągnie w tamte rejony gdzie moi rodzice się urodzili. Zeby troche bliżej mieszkala bym to raz w miesiącu pewnie byłabym tam. Pozostaja mi tylko zdjęcia i wspomnienia z wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche poczytalam ,a potem co jakis czas ktos sie napataczal :-),moze i dobrze ,nie mysle o glupotach :-) Ze ja mam glupie mysli ,to u mnie normalne ,ale niepokoje sie o Cal :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaha...no proszę,Ta to ma wymagania,do Gdańska. A ja mogłabym mieszkać w Tychach,darzę ten rejon szczególnym sentymentem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie M wrocil od klientki i przyniosl czekoladki :-) ,ugryzlam kawalek i mi nie podeszly ,sa z aromatem cytrynowym ,nie lubie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeszelka ,bo ja stamtad pochodze ,przyszlam tu gdzie teraz mieszkam za mezem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtarzam od lat ,ze gdy M przejdzie na emeryture to tam sie osiedlimy ,ale to jeszcze tyyyyyyyyyyyyle lat :-( Pomylilam sie odnosnie czekoladek ,sa to 'Choco Bananas :D ,a ja nie lubie nawet zapachu banana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×