Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alka2903

co myslicie o tym

Polecane posty

Gość alka2903

Sprawa wygląda tak, znamy się już ponad rok, ja chyba się w nim zakochałam, od dłuższego czasu całujemy się i robimy różne rzeczy, wiecie o co chodzi (nie seks) On nie chce ze mną być w związku, strasznie mnie to zabolało wiec postanowiłam zerwać z nim kontakt, olewałam go przez 3 miesiące i efekt był taki, że się kompletnie załamałam, płakałam ciągle bo za nim tęskniłam, to było strasznie, nigdy się tak nie czułam, postaniowiłam pózniej ze będe sie dalej z nim spotykać ale nic więcej, po prostu będziemy kumplami, jednak ja go dalej pragne, i zastanawiam się czy to będzie dobry pomysł jesli dalej bedziemy podtrzymywać naszą znajomość tak jak ona wyglądała wczesniej? co myślicie o tym? czy to byłby otwarty związek? Naprawdę nie wiem co mam zrobić bo tak i tak jest źle :((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz byc workiem na sperme to smialo, wroccie do poprzedniego modelu relacji. Bedziesz tylko cierpiec bo cos do niego czujesz a facet sobie za darmo za przeproszeniem p******** Miej do siebie troche szacunku. Wytrzymalas 3 miesiace to wytrzymaj kolejne 3 bez niego. Z dnia na dzien bedzie ci latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×