Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotna matka wychowująca kolorowe dzieci to wstyd w każdym zakątku świata

Polecane posty

Gość gość
Brytyjki i Irlandki uwielbiają czarnuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciałabym takiego murzyna w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie to jest w sumie przykre i prawda, rasisci są wszędzie, moja koleżanka ma męża murzyna i nie mają wogole przyjaciół, zaprosiła kiedyś na imprezę białe znajome z dziećmi i czarne i te białe siedziały jak na gwozdziach, straszne to było. Bardzo fajna rodzinka, smutno ze stereotypy żądza ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy obroncy ucisnionych nawet nie wiecie ze ta cholota to gorzej niz zwierzeta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza_ kobieta
Pomorzanka789 2015.01.06 Ojej wiadomo, że tak jest wszędzie. Taka kobieta jest traktowana po prostu jako odpad i na próżno szukać jelenia który wychowa ją i te małe kocmołuchy. Sama jestem kobietą ale z murzynem w życiu bym się nie związała, bo to nie moja bajka. Dla mnie oni są odpychający, jestem zainteresowana jedynie mężczyznami ze swojej rasy. I śmiać mi się chce gdy np. Polki mówią, że tylko u nas taki 'zaścianek', a prawda wygląda tak, że na całym świecie takie kobiety są wyśmiewane, otwórzcie oczy usmiech.gif x x żal, straszny żal że kobieta tak się wypowiada o dzieciach, jestem starszą kobietą mieszkającą na wsi, i wstyd mi za was młodych że w XXI wieku taka nietolerancja,rasizm i nie poszanowanie drugiego człowieka to nie prowadzi do niczego dobrego masz się za kogoś lepszego tylko dlatego że masz inny kolor skóry?? takie wypowiedzi świadczą o was moi drodzy młodzi ludzie każdy ma prawo do życia,bycia szczęśliwym te dzieciaczki na zdjęciu są śliczne, jak można je nazywać "kocmołuchy" jak trzeba nisko upaść żeby bronić ludziom prawa wyboru życia według własnych potrzeb,uczuć itd czy tobie ktoś dyktuje jak masz żyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
Starsza kobieto madre slowa. W dzisiejszych czasach, nie wiedziec czemu, Polacy uwazaja sie za lepszych od innych. Nie tylko od tych o innym kolorze skory, ale tez od innych bialych narodowosci. Nie wiem z czego to wynika, ale w wiekszosci przypadkow ego takich osobnikow jest odwrotnie proporcjonalne do iq. Na calym swiecie ludzie lacza sie w pary, jest mnostwo szczesliwych, mieszanych zwiazkow i ludziom to nie przeszkadza, a taki Polak zawsze ma jakies "ale". Sama jestem w zwiazku mieszanym i, kurcze, lepiej trafic nie moglam. Ale jestem ta gorsza bo mam meza "brudasa". Smieje sie z takich ograniczonych ludzi, bo sa to zakompleksieni, skrzywdzeni przez zycie, ich jedynym celem i srodkiem by poczuc sie lepiej jest jezyk nienawisci, ktorym operuja. Co wiecej tylko w internecie sa odwazni, w twarz nie powiedza co mysla. I to jest przyszlosc narodu polskiego, matki i ojcowir, ktorzy swoim dzieciom wpajaja rasizm, ksenofobie, homofobie itp. Biedne dzieci, juz mi ich zal. Ciezko beda mialy w zyciu, gdzie akceptacja ludzi o innym kolorze skory, wyznaniu, pogladach jest niezbedna do normalnego funkcjonowania. Mieszkalam przez kilka lat w UK i napatrzylam sie na tych polskich rodzicow. Sloma z butow, ale udaja wielkie panstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako kara powinni ci wszyscy rasisci w nastepnym wcieleniu byc wlasnie o takim kolorze skory jaki teraz ich razi najbardziej i powinni doswiadczyc takiego samego ponizenia i rasizmu ze strony innych...karma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam wsrod nigeramow(czarnuchow)12 lat wstretni parszywi zawistni ludzie albo raczej pseudo ludzie..lenie smierdzace na zasilkach bo im sie nalezy.ja mojemu dziecku w zyciu nie pozwole zadawac sie z tym marginesem i wstydem spoleczenstwa i ludzkosci.doswiadczylam z ich str.wiele zlego wiec zdania nie xmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to w jakim celu tam mieszkasz skoro ich tak nienawidzisz? Kto Ci broni przeprowadzic sie do typowo bialego regionu? Pewnie mieszkasz w jakims councilowskim mieszkaniu i dlatego ...Hipokrytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiekneSlowoTaTolerancjaAle
A powiedz nam, starsza kobieto, jaki masz lub mialas kiedykolwiek kontakt z "kolorowymi" ? Choc raz jednago na zywo poznalas czy tylko na filmach ich widzialas ? Bo widzisz, ja tez, dopoki nie mialam z nimi kontaktu, myslalam tak jak ty, tryskalam tolerancja i przepelniala milosc blizniego. 19 lat emigracji nauczylo mnie ze sa LUDZIE i ludzie. Nie potrafie sie zmusic do tego aby z szacunkiem traktowac kogos kto uwaza sie za pepek swiata i uwaza ze naleza mu sie specjalne wzgledy tylko i wylacznie ze wzgledu na to ze jest "inny"... a wlasnie tak uwazaja "kolorowi". Ich podejsie do swiata jest sprzeczne z ogolnie pojetymi normami spolecznymi, nie szanuja nikogo i niczego, sa zaklamani, obludni i falszywi, a w dodatku sa najwiekszymi rasistami jakich w zyciu spotkalam, a uwiez mi, troche po swiecie jedzilam i sporo widzialam. Mam na codzien kontakt z roznymi rasami i choc niektorzy na pozor zachowuja sie normalnie i wydawac by sie moglo ze sa zasymilowani to traktuje ich z wielka rezerwa i nie sadze abym kidykolwiek mogla jakiegokolwiek "kolorowego" nazwac przyjacielem czy chocby dobrym kolega/kolezanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutna racja!!!mieszkam w USA niestety tutaj nigerow pelno jest...zachowuja sie jak bydle...tak i to prawda im sie wszystko nalezy bo kiedys tam byli niewolnikami..to na litosc Boska ile mamy im jeszcze placic???!to mnozace sie jak wszy na potege...z kazdego miejsca gdzie mieszkaja robia syf.chodze na studia z niestety jakas czescia nich,notorycznie spoznieni.nie przygotowani,aroganccy itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza_ kobieta
poznałam trochę ludzi o innym kolorze skóry,też jeżdżę po świecie nie tak często jak wy młodzi,ale jednak wiem że czarni w UK uważani są za leni, rasistów i w ogóle ludzi konfliktowych ale skąd się to bierze, może to ich taka reakcja obronna bo wiedzą jak są postrzegani ze względu na kolor skóry rozumiem waszą rezerwę ,nikt nie musi się z nimi przyjaźnić jeżeli nie chce ale na litość boską,dlaczego wyzywa się kobietę że ma dzieci w innym kolorze niż wasze jeżeli społeczeństwo będzie je tak traktować to właśnie wyrosną na rasistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarni do gazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co to ma być za źródło, rasistowski blog, lol. to tylko niszowe poglądy brytyjskich przegrańców życiowych, którzy boją się konkurencji z imigrantami, to malenki promil społeczenstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest przyszlosc narodu polskiego, matki i ojcowir, ktorzy swoim dzieciom wpajaja rasizm, ksenofobie, homofobie itp. Biedne dzieci, juz mi ich zal. Ciezko beda mialy w zyciu, gdzie akceptacja ludzi o innym kolorze skory, wyznaniu, pogladach jest niezbedna do normalnego funkcjonowania. xx Niestety, ale mylisz sie.. Zgoda na akceptacje poczynań ludzi o innym kolorze skóry, wyznaniu i pogladach wcale nie jest potrzebna do normalnego funkcjonowania :) Nie mam zamiaru zgadzac sie na akceptacje traktowania przez muzułmanów ( inne wyznanie ) kobiet i dzieci, faktu jedzenia kotów i psów przez np. Chinczyków ( obyczaje )czy reżimu w Korei ( kultura )... Mozna TOLEROWAC czyjes przekonania, wiare i odmienne poglądy,a nie akceptować ! Nie manic gorszego niz poprawnośc polityczna :P A ty ja stosujesz .. Co znaczy naprawde "język nienawiści " ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie tez kiedys czarnych naskoczył w pracy,ze on biedny,pokrzywdzony , bo jego rasa była niewolnikami i teraz mu sie należy lepsze traktowanie i rekompensata.. Powiedziałąm mu , ze jestem z PL a mynie mielismy niewolników i nie do mnie z tymi pretensjami, bo nie mam zamiaru odpowiadac za decdyzje nie moich pradziadów :D A jakmu sie nie podoba praca z białasami, to moze wrócic do Afryki i zadawac sie wyłacznie z ziomalami :P A prace przeznaczona dla niego ma wykonac w takim samym czasie jak inni, chyba ze chce zeby traktowac go jak niepełnosprawnego intelektualnie, ale dla takich ludzi nie ma akurat stanowisk w tym dziale.. Wytrzeszczył na mnie oczy i zaczął nadawac o rasizmie, ale krótko mu przerwałam , ze niepodoba mi sie jego gadka i czuje sie napastowana , ja biała kobieta przez czarnego :D Był pracownikiem agencyjnym,nigdy wiecej nie pracował dla mojej firmy :) Fakt, kierownictwo oficjalnie nie było zadowolone z sytuacji, ale po cichu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze ze wywaliliscie to czarne s****wo za prog;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
Nie wiesz co oznacza jezyk nienawisci? No, wybacz, nie mam zamiaru uzupelniac twoich edukacyjnych brakow. Czy sie myle, czy nie przekonamy sie za kilka lat kiedy to polskie dzieci od malego uczone przez pseudo inteligentnych rodzicow, ze wszystko co inne jest gorsze, beda zepchniete na margines spoleczny przez rowiesnikow o innym kolorze skory czy wyznaniu, albo nawet przez bialyvh, ktorzy jednak zostali wychowani na ludzi otwartych. I wiesz dobrze, ze w mojej wypowiedzi nie chodzilo mi o akceptacje wymienionych przez ciebie pozycji, a o akceptacje koloru skory, tego, ze ktos moze byc wyznawca innej religii niz nasza (znasz jedynie islam????) I nie czyni go to w zadnym wypadku gorszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Brytyjka, która narobiłaby sobie dzieci z rudymi brytyjskimi leniami byłaby godna podziwu? Co za różnica kto był dawcą. Ona z dzieci sobie źródło utrzymania zrobiła. I to jest godne potępienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
desi pani Doskonale zrozumiałam twoja wypowiedz :) Mam akceptowac wszelkie odmienności, bo inaczej jestem rasistą,homofobem, i pewnie ciemnogrodem nie przystosowanym do zycia :D Nie pisałas jedynie o kolorze skóry :D Ja używamTOLERANCJI, nie AKCEPTACJI do wszystkiego co" nowe ",nie zachłystuje sie slepo wszystkim i nie pieje z zachwytu nad kazda " innością " :P Język nienawiści to lewacka bzdura , zbyt szerokie pojecie pod które mozna podciagnć wszystko, nawet konstruktywna krytke zachowan emigrantów niespotykanych w danym kraju. Te " zachowania ", które wymieniłam są niewygodne dla ciebie ? Nie o to ci chodziło ? :D Przeciez krytykowałas ludzi nie godzących sie na tolerancje takich zachowan, wszak POWINNISMY AKCEPTOWAĆ innośc innych ludzi :P Wiesz , nie mieszkam w PL ,kolorowi dla mnie są codziennością, znam małżenstwa mieszane(np. Polak z Kenijką ),ale to nie znaczy , ze mam akceptowac wszystko u innych kultur czy wyznań,moge jedynie tolerowac rzeczy ,które są zgodne z prawem kraju,w którym mieszkamy. To inne kultury maja sie dostoswac do kraju ,który wybrali sobie na nowy dom,nie nowy dom do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy muzułmanie akceptuja mnie i moja religie,odmienność ? :D Serio ? :D Jest ci to baardzo bliskie,słowo "brudas " i "język nienawiści ",są uzywane w stosunku do jednej, szczególnej nacji :D Nie mam problemu z kolorem skóry, studiowałam z czarnymi ,którzy byli katolikami, z zielonoswiątkowcami, greko-katolikami ,protestantami itp. Tu nie kolor skóry jest problemem :D Jak nie potrafisz zaakceptowac faktu,ze twoje zachowania i wierzenia ,nie sa powodem do zmiany stylu zycia ludzi kraju do którego przyjechałas.. wracaj do ojczyzny ,gdzie te zachowania nie beda jedynie akceptowane, one beda normalnoscią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
Brudas i jezyk nienawisci sa uzywane w stosunku do wielu nacji, bo dla przecietnego Polaka kazdy "bezowy" to muslim. I ty zapewne przyjelas, ze moj maz tez jest muslimem. A nim nie jest. I wybacz, nie zrozumialas mojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do desi pani wstydzilabys sie rasy NIE POWINNY SIE MIESZAC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
A czego mam sie niby wstydzic?? Smiesza mnie tacy ograniczeni ludzie jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego ze zwiazalas sie z czarnuchem !!!!!a mnie smiesza takie idiotki jak ty tepa debilko.zadna szanujaca sie BIALA KOBIETA nigdy nie zwiazalaby sie z tym dnem dna spoleczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno gdybym cie zobaczyla z nim to bym wam splunela w twarz..tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
A gdzie ja napisalam, ze jestem z czarnym?? I dalej dalej wylewaj ten swoj zalosny jad. Zal mi takich ludzi jak ty. Wlasnie o takich jak ty pisalam. Pluj sobie, reprezentujesz patologiczne niziny spoleczne co udowadniasz swoim jezykiem, wiec ten post jest moim ostatnim w twoim kierunku, bo do piet mi nie dorastasz miernoto. Szkoda czasu na takie jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miernota cie zrobila!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz sie poleczki pluja. desi pani popieram, nie przejmuj sie takimi kretynkami, co ani klasy ani kultury. Lepiej zeby takie cos nie otwieralo buzi, bo gorzej niz kibole na meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×