Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotna matka wychowująca kolorowe dzieci to wstyd w każdym zakątku świata

Polecane posty

Gość gość
Co za bzdury .Desi chyba to jest rasowy troll. A jak to naprawdę jest można sie przekonać czytając brytyjska prasę nt. operacji 'Koń Trojański" tj planu muzułmanów przejęcia oświaty w kilku większych miastach UK. Do czego to doprowadziło -włos sie jeży. Ostatnio muzułmańskie rady szkolne zażądały wypędzenia ze szkół publicznych (!) białych nieislamskich dzieci tudzież nauczycieli. Nauczycielom przeciwnym islamizacji podpala się samochody i grozi śmiercią !! Dzieci białe są bite i prześladowane . I to już na masowa skalę . W szkołach wprowadzono szariat i obowiązkowe modły koraniczne . To nie Tunis czy Mekka a Oldham , Birmingham itp. miasta Anglii...Władze UK są bezradne ,tyle że Cameron przyznał że społeczeństwo wielokulturowe "nie wypaliło". Dziesiątki tysięcy nieislamskich mieszkańców już musiało uciekać przed policja szariacką i prześladowaniami ze strony sąsiadów islamistów -tak tak to dalej "tolerancyjna' UK hahaha ...Nawet sądy tam sie uginają i de facto przymykają oczy na wprowadzanie szariatu w przestrzeń publiczną i rodzinną .Tak tak to w "oświeconym' UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
Dla ciebie moge byc trolem. I nie wiem co zescie sie tak uczepili tych muzulmanow. Aczoklwiek zgadzam sie, Europa sie stacza przez gowniane dyrektywy UE. I jak tak dalej pojdzie to niebawem staniecie sie kontynentem islamskim. Jak dobrze, ze juz nie mieszkam w tym syfie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Araby Paki czy czarnuchy te same g.o.w.n.o..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie wstyd, murzyn zrobil swoje - murzyn poszedl. A biala ma szanse wylacznie na nastepnego murzyna z takim dorobkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda! mieszkam w Gravesend i tu co druga młoda Polka ma czarne dziecko - polskim facetom to nie przeszkadza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym te polskie facety reprezentuja ? flaszke i ******ie, na dzieci olewaja, czy czarne czy brazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja matka jest dumna ze ma czarne wnuki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie prawda. u nas na osiedlu jest taka jedna samotna matka co ma dziewczynke z murzynem i zadne dziecko nie chce sie z nią bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to malpki, pozniej malpy - dziecko to czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z autorem w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, iż szykanowanie tych dzieci nic nie wniesie tylko wpłynie źle na ich psychikę. Ale ta kobieta jest nieodpowiedzialna jak można naplodzic aż tak dużo dzieci? Zapewne, nie ma ku temu perspektywy a dzieci męczą się w nędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam męża czarnego ale nie z Afryki ( Barbados, Jamajka , Antyle) kiedy jade sama z córka do Polski same komplementy słyszę a poruszamy sie tylko komunikacja miejska. Nie wiem czy to dlatego ze ona jest po prostu ładna czy mam takie szczęście. Watpie ze na moja obrączkę patrzą ( jest koloru srebrnego) wiec łatwo założyć ze jestem samotna matka a mimo to nigdy nie uslyszalam durnego komentarza. Moja mama również, wiec gdzie ci wszyscy plujacy jadem w necie ?? Dziecko to dziecko jakiego koloru by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjeżdżając do Polski poruszasz się tylko komunikacja miejska? Ja parę miesięcy temu widziałam otyła blondynkę z urocza Mulatka w wózku, może to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd zeby urodzic czarne... Powinno sie takie z czarnym potomstwem odgradzac od bialych dzieci!!!!u mojej ciotki na osuedlu byla taka kiedy bylam mala wiem ze przedstawiana byla jako zlo,wszyscy z niej kpili i byla na jezykach...miala co chciala..oczywiscie byla pozostawiona przez tego czarnucha na pastwe losu.. Oni lubia blonyny i w dodatku otyle z duzym zadem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ja bo ja ani blondynka ani otyla ( 52kg). Moja córka już bez wózka sie porusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×