Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Cezar je karmę royal canin. Karma jest bardzo droga. Kupuje co miesiąc trzy paczki po 0,5 kg na nerki, trawienie i sierść. Wszystko mieszam. Do tego jeszcze je różne jedzenia z puszek, najbardziej smakuje mu kurczak w sosie i nerki. Jest bardzo wybredny w jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pomacham i do jutra - dzisiaj miałam troszkę zamieszania. Jutro nie mam pracy więc postaram się odpowiedzieć na większość pytań :-). dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :)kawunie podaje (__)(___)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Terix.. a gdzie kupujesz tę karme ? u weta ...ja po raz pierwszy od lat kupiłam taniej o20 zeta zapłaciłam za 3,5 kg. dostałam kupon promocyjny ktory nalezy wydrukować i z nim do sklepu czy weta ..gdzie kto kupuje :) Dorix..wydaje się mi że wiem jakie masz problemy ze spadkiem ..pewnie przeszkodą jest chory brat ? a jak się ma brat nic nie piszesz :) Plotko..Daisy ...moje dziecko to wcale nie chce żadnego wesela ani też przyjęcia ..powiedziała że wpierw zamieszka razem a potem się zastanowi czy się cyt. "uwiąże się... czy też będzie w wolnym związku bedzie żyła ''...obecnie testuje :)na jego gruncie :) a zaręczała się raz i wiecej na takie imprezy się nie pisze :O kontrola mego Taty doprowadzila mnie do nerwa ...Pani dokt. przypomniała sobie że mozna by na tomograf a ja na to ża już miał i pól roku był prześwietlany 3razy +tomograf ..wiec ileż razy mozna ..powiedziała że ona leczyć nie bedzie ..więc ja na to to nie ..bardzo dziękuję za pomoc i poszłam se ...:P bede nadal jeżdzić do P..nia lub poszukam kogoś mądrego na miejscu ..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko... a na jakie studia idzie syn ? pewnie juz ma coś upatrzonego tak? pewnie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zulka ....tez mam skierowanie do ortopedy z biodrem ale cięzko jest się mi wybrać zapisać na termin :Ozwylke lenistwo :O Ja tam bym się chętnie pomasowała jak Terix .. a mnie nie wolno kregi rotacyjne mam ....:O ostatnio Teklo pytałaś mnie gdzie rowerki ano są ale ja zaliczyłam upadek z roweru na środku miasta bo się zle skręciłam .odchyliłam i kręgosłup odryzł się w sposob bardzo prosty zdrętwiały i łapy i nie czułam kierownicy padłam jak długa :O .prawdopodobnie moje biodro udawane jak to nazywam też ma zwiazek z rotacją kregow z zależności jak się ustawi kręg albo dobrze to nie zaboli albo coś nie tak to uciska boli itd.. dobra już uciekam ptaszki słysze pieknie spiewają ..musze O...go wykapać ide dzisiaj do weta na kontrole z okiem ..najgorsze jest to że zaczelo plakać coś drugie ..:O milusiego dnia kochane słonka wam posyłam bo u mnie jest :)i będzie bo niebo czyste gwieżdziste ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Orsejko,jestem ja na kawusi Orsejko to az dziwne ,ze lekarka chciała dac skierowanie ?Takie rzeczy rzadko się dzieja w słuzbie zdrowia.Musisz więc do poznania jechac z tatem.Tam gdzie wczesniej mu pomogli. Czyli jak zrozumiałam u Ciebie Orsejko tez zmiany,córki w domu na razie nie ma ? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko czyli mamy podobnie z kręgami,tez masaże nie dla mnie. A doszłas juz do siebie po upadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko ...też mnie zaskoczyła :O może jak zobaczyła że poznan to może coś ja tkneło trudno powiedzieć ale niech tam ..a co z twoim M ..wczroaj coś wspomniałaś że i ???? Tak mego upartego dziecka nie ma tzn raz jest raz nie ...ja tam już nic nie mowie dorosła jest już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko ..doszłam bo to było jesienią :) ale po takich przypadkach dochodzę jakos normalnie bez zadnego problemu na razie oczywiście w tym mom jest okropny bol ....ale za mom. kregi moje jakoś ustawiają szczęśliwie na miejsce .. albo ja umię prawidłowo wstać .. jedynie to obity bok czy zdarte łapy czy coś tam :O..ale wsiąde na rower powoli dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orsejko robimy wszystkie badania,zaczeło sie od zawrotów głowy troche leczenie u rodzinnego skierowania do innych specjalistów, miedzy innnymi neurolg,okulista kardiolog,normalna procedura,najgorzej ze u okulisty na fundusz kolejne badania co tydzien a nie ma czasu. W sobote ide z nim (nawet chce zebym z nim poszła) , prywatnie do okulisty co powie mądrego. i dalsze badania.Okulistka z przychodni sugeruje rezonans głowy.ale to chyba bedzie musowo polózyc sie na oddziale.Ale zobacze wskazówki w sobote, ta co idziemycale życie chodziłam do niej z córka,bardzo dobra okulistka.Najgorsze jest teraz jak to wszystko poukładac z praca.Nie moze odejśc nie zgodzili sie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu zakład pracy nie zgodził sie na jego odejście z pracy,innych zwalniaja namawiaja on dostal pismo odmowne ze go nie puszczą,a druga praca od kwietnia.Nie wiem teraz co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dobrze ..wszystko się ulozy będzie dobrze ..ale to dobrze że go chcą ..bo jest dobry w tym co robi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko było podejrzenie jaskry i do konca nie wiemy,mogło to byc nabyte (kiedys mu wpadł opiłek do oka,okulista wyjmował z pieca cos mu wypadło goracego tez był u okulisty a moze byc po prostu nabyte z wysokiego ciśnienia bo do kardiloga sie nie chodzilo,Musi ktos cos mądrego powiedziec bo sami nie wiemy.Jesli nie to to trzeba na neurolgie sie kłasc. Takze wiesz sama nerwówka w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecien już za pasem to rzeczywiście mało czasu ..na podjęcie decyzji ..a tu jeszcze coś się przyplątało :O jakos tak jest jak tu dobrze to tu żle zawsze coś pod gorkę mamy nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie drugiej pracy kasa niby ta sama ,dla mnie mogłoby byc nawet mniej byle nie był kierowca tak jak teraz. Od kwietnia ma byc zatrudniony na stanowisku na którym pracował jakies 20 lat tylko u prywaciarza w w wielkiej firmie,prywaciarz wynajął po prostu poprzednie busynki i rozpoczyna te sama działalnosc co małzyk wczesniej pracował,praca przy komputerze. A tutaj teraz twierdza ze ma za dobre prawo jazdy wiele kategorii i go nie zwolnia sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co doradzić ..ale najważniejsze jest to by dojśc co to jest ..nie martw się na zapas będzie dobrze ..👄 muszę juz uciekać przepraszam cię Ploteczko ..ale Orsi czeka na kapiel a ja na osmą jade zanim go wysusze ..pa do potem pogadamy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko zycie nie lubi pustki,jak juz było dobrze ,ja tez wyszłam z ych wszystkich chorób,jest ok ,to znowu sie cos zaczyna.czasem nie chce mu sie nawet tu pisac,oj sama wiesz.Dusze w sobie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Orsejko zajmij sie Orsim. ja tez zaraz zawoze syna na dworzec bo jedzie do L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wypijam kawkę razem z wami. Plotko Orsejko🖐️ Życze pozytywnie pozałatwianych spraw dziś wszystkim. Orsejko informatyka dalej na Politechnikę chcę się dostać. Milusiego dnia pogodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Orsejka dzięki za kawę👄 Kupuję karmę u weta, sprawdzałam w kilku przychodniach, cena prawie ta sama:( Plotka tomografię głowy doplera tętnic szyjnych mam robione bez leżenia w szpitalu. Po udarze mam coroczną kontrolę. A zawroty głowy mogą też być od zwyrodnień kręgów szyjnych. Dzisiaj wcześniej idę na masaż, bo muszę szukać nowego onko. Moja dotychczasowa doktor odeszła na emeryturę:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki👄👄 U mnie drugi dzień leje:( W powietrzu wprawdzie czuć wiosnę ale ten deszcz tak skutecznie psuje dobry nastrój.Deszcz także potrzebny bo sucho bardzo ale jakoś to mnie za bardzo nie weseli;) Orsejko Moja córka także marzyła sobie że zamieszkają razem i potem spokojnie będą planować ślub.No ale życie jak to życie zweryfikowało marzenia i młodzi musieli zmienić plany.Wszystko oczywiście rozbiło się na kasie.Życzę zdrówka O by drugie oczko nie zazdrościło choremu,by nie trzeba było kropić,leczyć. Przypominam sobie moje przejścia z wypadniętym oczkiem Buffy.Miałam 4 rodzaje kropli i co godzinkę zakrapianie innymi i tak przez cały dzień.Zrobiłam sobie listę w której zapisywałam rodzaj kropli i godzinę by przy innych zajęciach się nie pogubić,masakra.Kochamy te nasze pupile jak wariatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko No współczuję bardzo bo masz dwa problemy na raz.I u mnie kiedyś zdarzył się podobny przypadek.Mój m zmieniał pracę za porozumieniem stron zwolnił się z jednej a na badaniach do drugiej wykryli mu polipy w gardle.Nie dostał pozwolenia na pracę a my mieliśmy bardzo nerwowy czas.Bo raz operacja i nie wiadomo co dalej,dwa okres niepewności bo nie wiadomo czy go przyjmą na nowe stanowisko.Co z ciągłością zatrudnienia itp. No był strach nerwy i rwanie włosów z głowy ale wszystko skończyło się dobrze i nowy pracodawca zachował się potem bardzo fajnie.Mój M jak tylko wyszedł ze szpitala nie wziął ani dnia zwolnienia i taki biedny poharatany zaraz stawił się do pracy,gdzie go przyjęli.A już za dwa dni wysłali do kraju Bastylki na kursy i szkolenia.To był wariacki czas ale do dziś mój M pracuje w tej firmie . Po czasie nawet ciut awansował,co nieco przewróciło mu w dynce:p.I u Was Ploteczko będzie dobrze,jesteście fajni,kochacie się i wspieracie przy kłopotach.Najważniejsze to trzymać się blisko i nawzajem podnosić przy upadkach❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Jednym słowem miałaś bardzo lekarski dzień;).Takich wycieczek nie zazdroszczę więc wysyłam dobre fluidy byś wracała do zdrówka i formy.Życzę również byś trafiła do dobrego sanatorium gdzie Cię wymasują za wszystkie czasy i postawią na nogi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka A gdzie znowu wygoniłaś chłopa?!.Coś za bardzo spodobało Ci się to słomiane wdowieństwo;) Betulka Zabiegana jesteś mimo bólu kości.I mnie bolą gnaty:( A domek rośnie aż serce topnieje👄 Teeklo Zaspałaś dzisiaj hi,hi.Jakoś śniadanka nie widać.Za to Ploteczka z Orsejką nasze ranne ptaszki szczebioczą od rana aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilko Zatem i drugi Twój Mężczyzna zamierza opuścić dom.Za niedługo i córka wybierze jakieś studia poza miejscem zamieszkania.W takim wypadku pewnie i Ty powinnaś rozwinąć skrzydła i pofrunąć do Niedźwiadka na dłużej.Ja na Twoim miejscu już bym tam była:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix A jakie sprawy spadkowe załatwiasz?!.No jakie by nie były są to bardzo delikatne sprawy,czasem niełatwo dogadać się z najbliższymi. Życzę powodzenia bo jakoś ostatnio same smutki kłębią się nad Twoją głową.I nawet nie ma nikogo kto przytuli,tulu,tulu.My oczywiście wyciągamy ramiona do Ciebie ale takie babkie przytulaski to nie to,nie to:( Bastylko No właśnie teraz i my mamy problem sukienkowy.Córka w maju ma być na weselu koleżanki,mamy rozglądać się za jakąś kiecuszką.Znając moje dziecko nie będzie łatwo,może coś podpowiesz?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×