Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Dziękuję za życzenia w imieniu mamy. Ona nic nie wie o naszej wyspie. To znaczy wie niewiele. Powiedziałam jej o nas gdy dostałam torebki i paczkę od Terix, 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix ja nie partner, mój masaż na pewno by Cię nie przeraził;) nie wiesz co dobre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka smakoszką chleba nie jestem, wolę jasny niż ciemny i najważniejsze żeby był świeży chrupiący, na drugi dzień już mi nie smakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Betulko . Nie jestem tego pewna Zulko, zawsze kwiczę gdy mnie ktos dotknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam nowy telefon - taki dotykowy. Już raz miałam...ale darowanemu podobno itd. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix spoko loko, będzie okazja (wciąż wierzę, że tak) to zobaczysz. zamiast kwiczeć, zamruczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu nie widać wpisów, dopiero po odświeżeniu strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix, napisz jak robisz kugiel - czy to takie ciasto ziemniaczane pieczone w foremce z dodatkiem boczku lub jakiś innych mięsnych ingrediencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wierzę, że kiedyś się wszystkie spotkamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepszy jest chlebek mieszany. Dziury musza byc srednie. Nie za duze nie za male. Chleb jak byl wczesniej.... Taki chlebek pasuje do wszystkiego. Do miodu i szynki. Moze byc tez z dodatkiem kminku, albo posypany kolendra ale te nie pasuja juz do miodu:) Lubie lez chlebki o posmaku lekko korzennym, lubie tez chleb z dynia i slonecznikiem. Typowo ciezkie chleby razowe nie specjalnie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, uczę się na nowo. Na razie nie działa telefon - dopiero od maja będzie aktywowany (była zmiana operatora). Ja mam telefon firmowy i musiałam się "poddać" ustaleniom - wszystkie numery firmowe w jednej sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wstyd! To chyba tylko ja nie mam dotykowego telefonu:( Nie znam sie na takich telefonach i jakos mnie nie ciagnie zeby "sie naumiec"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinnam jadać pieczywa razowego i zytniego (dieta wątrobowa) ale delikatne, pszenne tuczące jest :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie lubię różnych nowoczesnych chlebów - taki z dzieciństwa byłby najlepszy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×