Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Gość gość
Cześć milfetki, pozdrawiam Wasze psiochy Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w samo poludnie Straszne co piszesz Terix. Dlaczego zrobili to przy wlaczonej kamerze:( To tak jak egzekucja :( Mnie bola dzisiaj stawy. W kolanach nogach i "ronczkach" Pewnie na zmiane pogody. Jutro ma padac, ale to dobrze bo deszcze jest bardzo potrzebny. Dzisiaj mialam zamiar pojsc na targi. Od tygodnia sa w naszej wsi. Ale chyba nie pojde. A po co bede sie meczyc? Nie takie tam to znowu interesujace. Acha. bekonu ze sniadania juz nie ma. Zjadlam , bo bardzo lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam ze 20 lat temu wlasnie na targach kupilam sobie rajstopy . Magiczne rajstopy, na ktorych nie robia sie dziury. Pan sprzedawca prezentowal towar i zachwalal: "Jezdzil" po rajstopkach grzebykiem, drutem.... a rajstopy nic...cale:) Kupilam ja i szwagierka i mase innych kobiet. W moich rajstopach po tygodniu zrobila sie wielka dziura:) Najfajniejsze na targach byly zawsze stoiska z winami. Zawsze robilismy degustacje. Winko smakowalo nam bardzo. Zamawialismy 2 kartony do domu, a w domu wcale juz nie smakowalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dzis posiadam tez tartke kupiona na targach i reczna praske do owocow cytrusowych:O Chyba kupilam to po degustacji wina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , Bastylko....oplułam monitor!!!!!! Hi hi hi hi hi hi ....dużo robiłaś zakupów po degustacji win??? hi, hi, hi.... Pewnie dziś nie poszłaś bo przecież antybiotyk bierzesz! :D:D:D Macham pracorowo, szybciutko przeczytałam co na Wyspie i nie mogłam sie oprzeć, żeby nie pośmiać się z Bastylki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi hi Bastylko ja podpowiem,,nie idź na targi,, a jak już koniecznie musisz nie bierz pieniędzy;) Witam pięknie wyjątkowe wyspiarki👄👄 Dziewczynki miałam intensywny dzień.Najpierw starsza siostra zaprowadziła mnie za rączkę do lekarza,po powrocie myłam mamusine okna. Dzięki temu że siostra wzięła mnie pod swoje skrzydła dostałam masę skierowań na badania i tym razem poczuję się ,,zaopiekowana,, jak nasza Teekla.Wreszcie będę przebadana gruntownie w wielu kierunkach z rozpędu nawet dostałam skierowanie na kolonoskopię.Oj będzie perwersyjne badanko:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałam prześwietlenie klatki piersiowej ,jutro usg brzucha no i szereg badań krwi.Normalnie sama nigdy bym tyle nie wybłagała,moja siostra to ma talenta:D Teeklo Dziękuję za śniadanko,pyszności Betulka No zrozumiałe że co innego jak święta chodzi Ci po głowie❤️ Orsejko Ja się zastanawiam czy masz czas tylko dla siebie.Czas tak usiąść i po prostu nie robić kompletnie ,,NIC,, Dorix No nie pluj tak na monitor,bo normalnie czuje że mnie coś leci na grzywkę:p Terix Rozumiem że jesteś okablowana?.To co piszesz o żubrze straszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilko Serdeczne dzięki👄 Dziewczynki u mnie dzisiaj był piękny słoneczny i ciepły dzień,tak wiem jutro już tak nie będzie:p Teraz się pożegnam,udanego wieczorku i zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj :P mnie też coś na grzywke spadło! :P jakieś okruszki czy cuś... hi hi :D Dorix ❤️ Bastylia! ❤️ normalnie można sie rozpuknąć jak sie czyta :D:D:D Daisy - super! super i jeszcze raz super ❤️ A jesteś solidną dziewczynką więc wierze, że żadnego skierowania nie zmarnujesz 👄 Terixiu - masz już pudełko między cycuszkami? ❤️ Dali plame leśnicy no :O:O:O nikt nie pomyslał cholera. Orsejko - pszczółko nasza - mam nadzieje, że szybko wróciłyście i mogłaś odsapnąć ❤️ Melduje dziewczynki, że posprzątałam dzisiaj swój balkon po zimie. Zdjęłam ocieplenie z roślin, podlałam odkurzyłam, zmyłam, powynosiłam klamory, liście i śmieci. Można wychodzić. Mój bluszcz pięknie przetrzymał zime, iglaki też, jeżyna ma już pąki, cebulki hiacyntów zazielnione są. Pod koniec kwietnia wysadze reszte i wyłoże balkon trawą. I moje dwa budrysy będą mogły wychodzić na balkonik Pozdrawiam 🖐️ ide na gimnastyke ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z miasta. Bylam w kasie chorych bo mam nadplate i beda nam zwracac. Nadplata nawet duza, pare stowek:) Przy okazji powalesalam sie po miescie, wypilam kawe. Tylko do kosciolka nie moglam wejsc bo byla msza zalobna, a ja nie lubie przeszkadzac. Kupilam zajaca z ciasta i pare czekoladowych jajek. Jeszcze tylko kupic szynke, jajka ugotowac i mozna swietowac:P nawet przy brudnych oknach:P Nie wiem jak bedzie z myciem bo sie rozpadalo:O Daisy, dobrze ze siostra wziela sprawe w swoje rece. Przebadasz sie i bedziesz spokojniejsza bo przeciez nic zlego nie wyjdzie. Tekla, pogimnastykuj sie, pogimnastykuj. Swieta za pasem, trzeba byc w dobrej formie:) Orsejowo jak wypadla kontrola u Mamy? Ja tak sobie mysle ze Ty musisz miec najbardziej zielona trawe z calej ulicy, a nawet miasta. Na ubieglorocznych zdjeciach trawa byla niczego sobie, bez dziur. Teraz piszesz o dziurach i jeszcze zganiasz wine na O....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzień dobry;) Stawiam biurową kawunię i herbatkę. Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dorixiu!!! :D:D:D dziękuje za kawusie! ❤️ ❤️ ❤️ posiorbie sobie wolniutko bo u mnie pada. Jest ciepło a deszcz spowoduje, ze jutro będzie pod moim oknem żółciutko od forsycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na śniadanko twarożek http://kobietawielepiej.pl/sites/default/files/twarog-pyszny-i-pozywny-w-sam-raz-na-sniadanie_0.jpg szyneczka z melonem http://i.wp.pl/a/f/jpeg/30929/1250335_72769413a.jpeg lub łosoś z mozzarellą https://lepszysmak.files.wordpress.com/2011/09/dsc_7758.jpg Jedzcie bo potrzebujecie siły :D obiad możecie zjeść w połowie a kolacje odpuścić :P no dobra na kolacje możecie zjeść jabłko Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Dorix chętnie korzystam z biurowej kawy👄 U mnie wczoraj po południu zaczęło padać, teraz też trochę mży, a przydałby się porządny deszcz. Tekla mam aparaturę między cyśkami i bardzo źle mi się spało:( Podziwiam Orsejkę, tyle werwy, zapału, a u mnie nic... jakby to nie był okres przedświąteczny:P Bastylka tak fajnie opisuje nietrafione zakupy, aż gęba sama rozdziawia się do śmiechu:D:D:D Daisy trzymamy kciuki za dobre wyniki badań❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix zaglądam na wiersze i ... nic nie widzę nowego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Po dłuzszej nieobecności na wysepce na razie macham wszystkim. U mnie powoli sie sytuacja normuje,teraz muszę ogarnąć chałupke ,bo jestem daleko ze swietami w domu.Ale mysle powolutku cos naszykuje. Pogoda sliczna,słonce swieci .Pora działać. Do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko napisze tak króciutko,nie lekceważ przeziębienia ,wylecz do konca.Bo w tym roku wirus paskudny jakis był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - dzisiaj już pośpisz lepiej. Cycuszki już będą oswojone ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×