Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

to jeszcze tydzień czekania w takich nerwach:o nie da rady szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież mama służba zdrowia powinna bez kolejki zostać przyjęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix wracając do koperty od chrzestnych, to faktycznie jak chce to może podbić jej zawartość i na ślub włożyć 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, zacięło się na starej stronie??? masakra, niedługo nic nam nie zostanie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zwariuję:o przed chwilą cyfry Betulki widziałam na 112 stronie, a teraz są na 113. ki diabeł:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka po ilu dniach zaczęła się złuszczać skóra? skarpetkowałam w niedzielę i jeszcze nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, wymiana rozrusznika to nie zabieg ratujący życie bo przecież rozrusznik działa. A leki ma i lekarze pewnie wiedzą co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, ale sama widzisz, w jakim stresie żyjesz ostatnio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, piszą że po 5 dniach. Moje zaczęły się po tygodniu ale pięknie się złuszczyły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli muszę uzbroić się w cierpliwość;) moja koleżanka, której powiedziałam o tych skarpetkach też je kupiła i też czeka na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz kupię sobie maskę regenerującą tej samej firmy :-). W piątek mam być u mojej pani Stópki ;-) i dopracuje pięty - tam był najsłabszy efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniknelam na 2 godzinki a w miedzyczasie byla kolezanki. Betulka wierze ze teraz zyjesz w stresie. A jak denerwuje sie Mama:( Na szczescie termin juz blisko i cala rodzina odetchnie pelna piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z innej beczki. mam i ja zamiar wyprobowac maseczke. Na zjeciach w necie zluszczajaca skora wyglada strasznie. Czy na pewno nie zrobily sie Tobie zadne dziury na nogach? Sprawdzalas dokladnie? Troche szkoda ze maska slabo dziala na pietki:O Dobranoc dziewczyny. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie martwie ze kafe sie tak zacina:O Troche to zniecheca:O No ale nie mamy innego wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Późno jak zwykle - sporo pracy miałam dzisiaj. Melduje, że umyłam 3 okna! :D zostało mi jeszcze balkonowe. Wieczorem musiałam posiedzieć nad PDFami i popisać troche. Dziewczynki - od czasu do czasu córka podrzuca mi prace na komputerze. Troche pisania, porządkowania dokumentacji. Dziecko zlożylo wniosek o dotacje UE na firme i prace ruszyły całą parą. Będe dostawać zlecenia. Będe też od czasu do czasu włączać sie w opieke na malym wnusiem żeby projekt pracował na swoje dofinansowanie z dobrym skutkiem. Nie można niczego zaniedbać jeśli sie chce "kasiorke" mieć naprawde. Mamy opiekunke do wnuka ale czasem będą specjalne „akcje” i wtedy włącze sie ja. Dostałam dzisiaj „zajączka” :D w postaci dobrych markowych słuchawek do mojego MACa ;) A wiesz Zulko? że mnie to futurystyczne exlusive śniadanko bardzo sie dzisiaj spodobało? :D super :D Nie miałabym nic przeciwko takim posiłkom. Najbardziej mi sie podobają te grzanki:P "widać przez nie Kraków” :P no i soczek:D i szyneczka wszystko mi sie podoba:D:D:D nawet te „półmalinki”:P:P:P Dobrej nocy życzę wszystkim - a chorym, smutnym, zdołowanym, obolałym szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - super! czekam niecierpliwie gdzie pojedziesz ❤️ ❤️ ❤️ - może w Beskidy? np do Ustronia albo Wisły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - nic nie widać i dalej tuptamy po omacku Witajta🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×