Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Hejka babki przy piątku🖐️ Teeklo Mniam smakołyki,teraz wreszcie usiądę po latanym dniu i pojem.Tylko nie krzyczeć na mnie że za późno,ze teraz to już tylko jabłko:p Terix Dzięki za trzymanie kciuków👄. Zarówno usg brzucha jak i prześwietlenie klatki dobre:) Dziewczynki u mnie dzisiaj był cudowny dzień,było gorąco.Oczywiście wzięłam cienką kurtkę i potem musiałam ją targać w ręku bo omal się nie zagotowałam. Teraz na niebie pojawiły się chmury no i chyba i u mnie popada. No nic udanego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż wierzyć się nie chce żeby dzisiaj przy piątku nikogo nie było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz widzę 116 stronkę! Wcześniej nie widziałam. Dziś po południu tez pracowałam. Obsługiwałam zebranie sołeckie. Niedawno wróciłam. Terixiu...ano nic nowego nie ma na wierszach. Jestem zaganiana, życie przepływa mi między palcami. Myślę, że nie potrafię się zorganizować po zerwaniu z G. On naprawdę jest dla mnie kimś ważnym,brakuje mi wypadów, wycieczek z nim, zwiedzania, oglądania filmów, dłuuuuuuuuuugaśnych rozmów, brakuje mi go jak cholera. No i taka jestem. Byłam z nim -było źle, jestem sama doszedł smutek , żal i też nie jest dobrze. Ano....może kiedyś przywyknę do sytuacji...:O, bardzo na to liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawka herbatka UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Nie zapomnijcie zegarków przestawić:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za kawke u mnie ponuro ale nie pada To dobrze bo jade w południe na rowerze na drugi koniec wsi Wczoraj stronki u mnie było widać. Cafe zmarnowała nam cały dzień. Plotko - dobrze, że się pojawilaś ❤️ Daisy - cieszą mnie dobre wyniki - czekam na dalsze ;) ❤️ Dorix - smutna jest Wasza historia - jak Cię czytam to budzi sie we mnie wściekłość na faceta :O ❤️ Tak sie nie powinno spraw załatwiać. To nieuczciwe. Ehhhh.... Dziewczynki, kazda z nas ma swojego robala który podgryza, gryzie... czasem mocniej czasem mniej... ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na śniadanko do Tekli. Ano smutna moja historia Teklo, ale bez nienawiści. Czas powinien przewiać marzenia i tęsknotę. Tego się trzymam. Dziś już jetem na nogach od szóstej, mam sporo pracy. Dziewczątka,świątka za pasem...podwijamy rękawy! Za tydzień będziemy wypoczywać, obżerać się i podziwiać czary wiosny :) Buziaki, udanej soboty 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak usiądziecie na chwile żeby odpocząć między jedną a drugą "robotą" to serwuję (szczególnie dla Dorix) hiszpańskie churros z czekoladą http://1.bp.blogspot.com/-4Hyn_RqEWpo/TWWSKk-G8uI/AAAAAAAAA0c/5V-o2zMem-E/s1600/churros+003.JPG je się zanurzając w gorącej czekoladzie Daje pałera i doskonały nastrój Czego życzy wszystkim Teekla :D:D:D 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Vanilka dzisiaj zajęła się kawą dzięki 👄 Tekla wczoraj jadłam bekon, to dzisiaj wybieram bez bekonu👄 :D:D:D Wstawiłam właśnie focha do pieca. Dzisiaj będzie razowy:D Piekę raz w tygodniu:D Dorix wiem że to przykre co powiem, ale on tego nie odczuwa. Gdyby mu zależało, to już kilka razy by cię odwiedził:( U mnie trochę słońca, trochę chmur, ale nie pada. W nocy popadało, nawet bardzo obficie:) Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane :)dorix..tekla,,vanillka ..terix.. Vanillko..dzieki za kawunie teklo..tobie za śniadanie 👄 dorix..czasu potrzeba :O czasami zycie nam takie kawały serwuje . milusiego dania kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje Orsejko - czas robi swoje. Potrzeba roku lub dwóch żeby zacząć spokojnie mysleć, że świat sie nie zawali. Pustka wypełni się bo jesteśmy twórcze i mamy sporo do powiedzenia w życiu, które wciąż jeszcze przed nami ❤️ ❤️ ❤️ Terix też ma racje - ale faceci mają w naturze to, że jak coś zdecydują to odkreślają krechą i JUŻ. Bez sentymentów. A kobiety przeżywają. I tę wiedzę bynajmniej nie posiadłam z książek tylko tak jak większość z nas - z życia. Sama przeszłam przez podobne traumy i zwykle czas trwania to 2 lata. Po dwóch latach spokój wracał. Są jednak sprawy które zawsze będą wracać smutnym i bardzo bolesnym wspomnieniem :O I ja takie mam, i Wy z pewnością też. Dorix sobie oczywiście poradzi - jestem pewna ❤️ i mam nadzieje, że jej wspomnienie będzie tylko miłe sercu. ❤️ Jestem ciekawa jak potoczą się dalsze losy każdej z nas. ❤️ Patrze w przyszłość spokojnie choć wiem, że zawirowania i smutki już czekają za rogiem... tuż tuż... Dlatego ciesze sie każdą chwilką życia. Każdziutką ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz wsiadam na rower... i spie 🌻 rda 🌻 lam na drugi koniec wsi Za to słowo przepraszam - zrobiłam to bo w portalu www.gazeta.pl jest dzisiaj artykuł o kultowym youtuberze który ma ksywke Food Emperor, jest Szwedem i nagrywa swoje gotowanie przed kamerami komentując łamaną polszczyzną i okraszają przekleństwami polskimi których znaczenia nie rozumie. Wychodzą z tego urocze programy a facet na prawde świetnie gotuje. Kiedyś posłałam Wam link ale nawet nie zauważyłyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobotnio Daisy brawo dal siostry:) a nie jesteś już w programie, w którym poddają Cię kompletnym badaniom? Teklo no to młodzi ruszyli z kopyta:) i tak trzymać:) a powiedz jak Fil reaguje na budrysów, a oni na niego? nie chcę łapać, głaskać i ciągać? bo takie maluchy ciągnie do takiej żywej "zabawki" Terix gdziekolwiek przypadnie wyjazd, w fajnym czasie to będzie:) Bastylko hihi pamiętam te "pancerne" rajstopy;), sama dałam się nabrać, z tym, że do nas do dawniejszej pracy trafił gościu, który sprzedawał te niby niedrące się rajtki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem U mnie dzis pogoda do niczego,cały dzien padało,ale z drugiej strny deszcz potrzebny,wszystki sie zazieleni,widze drzewa wypuszczja pierwsze pąki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj zaczęła łuszczyć mi się skóra na stopach (w 5 dzień po) - masakra:P i obawiam się, że tego na czym najbardziej mi zależy (pięty i poduszki) nie da rady złuszczyć:o za to tam gdzie nie trzeba - śródstopie - i owszem, a na razie wygląda jak na aligatorze:P absolutnie nie można robić sobie takiego zabiegu jak już się chodzi w odkrytych butach, bo stopy wyglądają bardzo mało estetycznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dwa dni padało więc już co niektóre drzewa powolutku się zielenią, jak tak dalej pójdzie to buchnie nam ta zieleń z dnia na dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ,ale siostra sie wystarała dla Ciebie,odnosnie klonoskopii ostatnio słyszałam,ze u mnie w szpitalu wykonuja ze znieczuleniem, w przychodni innej za znieczulenie trzeba płacić niecałe 200zl Terix mam pytnie do Ciebie,czy miałas kiedys badanie kregosłupa rezonans z kontrastem ,ja mam w czwartek,co sie robi jesli poziom kreatyniny nie jest w normie?Nie podaje sie kontratu czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×