Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

jakaś taka zmęczona jestem ostatnio:o pewnie to dzisiejsze przestawianie czasu jeszcze dobije:o ale i tak wolę czas letni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic spadam, bo nie mam cierpliwości dziś do pisania bez widzenia:P papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo widziałam autka jakie kupiłas dla chłopaków,jest to pozytczna zabawka dla nich,pamiętam kiedys tez moje dzieci miały taki samochód,wytrwał kilka lat i naprawde jezdziły na nim długo.Tylko wiem z doswiadczenia swojego ze jak dasz jednemu to i chyba drugiemu trzeba od razu bo bedzie płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki posyłam 👄 Mało mnie jest w domu, raczej bywam u mamy. do zobaczenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten świąteczny dzień Stawiam kawusię herbatkę inkę a do tego po galaretceUUUUUUUUUUUUUUU @@@@@@@@@@@@@@ Miłego pogodnego dnia życzę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Vanilka dzięki za kawę🖐️ Plotka mnie nie zrobiono z kontrastem, bo miałam za wysoką kreatyninę. Już nie pamiętam jakie miałam parametry, ale była za wysoka. Jakie masz wyniki? U mnie słonecznie ale chłodno. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko. Wczoraj miałam zawirowaną sobotę. Z rana pogrzeb znajomego z mojej ulicy (tak, tak....na wsi tez sa ulice :D), potem sprzątanie w domciu, potem Walne Zgromadzenie pewnego stowarzyszenia, w którym jestem sekretarzem, wieczorem imieniny bratowej a wnocy robiłam za kierowcę bo syn był na zakładowej - zakrapianej imprezie .Poszam spać przed czwartą rano .... A teraz zapraszam na obiadek. Rosołek kurczakowo - indyczy z makaronem, ziemniaczki z wody, schaboszczak i zasmażana marchewka z groszkiem;) Na 16.00 jestem umówiona na regulację brwi i pewnie pojadę rowerkiem bo pogoda cudna. Tyle, że pogoda jakaś mieszana i moje ciśnienie leci w dół na łeb :P. Ano, Dziewczyny ja sobie zdaję sprawę, że facetowi nie zależy na mnie tak jak przypuszczałam, tyle, że...MNIE to wszystko nie odpowiadało, JA powiedziałam :STOP. W zasadzie bez wyraźnego powodu, a teraz mi go brakuje. No i kto zrozumie kobietę :D :P :D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek niedzielnie i palmowo:) U mnie pada. A ja jak osiolek palmowy siedze w domu i odpoczywam. No i dobrze bo w nastepnym tygodniu bede miala mase zalatwien. Zrobilam juz dzis pare pozytecznych rzeczy:O Liste zakupow, obiad, cos tam jeszcze.... Ale czasem czuje ze juz zaczynam nie ogarniac tego wszystkiego:O Wszystko musze ja zrobic:( Zmykam nie narzekam. Zrobie sobie kawe, moze mi sie polepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix chyba do konca to nie jest tak dokladnie jak piszesz.... ze nie zalezalo.... Pewnie zalezalo, ale pewnie facet wczesniej wymyslil sobie ze ma plan na zycie bez zobowiazan.....i chcial sie tego sztywno trzymac. Nie wszystko jest takie biale i czarne. Najwiecej jest szarosci.... Ale patrz do przodu. Nie ogladaj sie do tylu! Jest dobrze! a bedzie jeszcze lepiej! Zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix mam nadzieje ze nie za bardzo dalas sobie wyskubac brwi. 40 lat temu kompletnie wyskubalam sobie brewki w dodatku krzywo:( Nigdy juz nie odrosly:O A tak bardzo podobaja mi sie gesciutkie naturalne brewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko jak ten krem-maska nie rusza piet to chyba nie bede probowac. Myslalam ze piety beda mieciutkie:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kawka herbatka inka UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU U mnie szaro buro cos siąpi. Ja jutro wieczorem na lotnisko jade,po mojego,gdyby nie miał tu coś do załatwienia my byśmy byli u m na święta. Miłego świątecznego tygodnia i pogody życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki zapraszam na kawusie.U mnie pochmurno,pada deszcz,ogólnie na dworze zimno. Pusto cos ostatnio na naszej wysepce. Betulko trzymam kciuki. Terix tak zapytałam o te kreatynine,jutro ide do laboratorium i zobacze jaki teraz bedzie wynik.Szkoda jednak mi by było gdyby wynik nie był w normie bo rezonans jest lepszy z kontrastem.Mi lekarz rodzinny powiedział ze zmniejszaja dawkę kontrastu i próbuja cos podac by obraz był czytelniejszy. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Vanilko,wypijemy podwójna kawusie. bezpiecznego powrotu dla Malzyka zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedziałek :) Vanilko, Plotko 👄. Wpadłam napić się z Wami kawusi. Rozpoczynamy przedświąteczny tydzień :) Życzę wszystkim wyspiarkom fajnego, udanego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Vanilka dzięki za kawę 👄 oj przyda się dzisiaj bardzo mocna. U mnie pogoda jak na jesieni, wieje i pada:( aż nie chce się wychodzić z domu. Plotka dlaczego podejrzewasz że możesz mieć wysoką kreatyninę, miałaś już problemy? Dorix przyjemnej pracy:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix to miał być uśmiech:D To ta pogoda tak miesza:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix ❤️ najserdeczniejsze podziękowania👄 Zrobiłaś mi ogromną niespodziankę :D :D :D Dziewczynki dostałam zajączka od Dorix, przecudnie pachnącą wodę ENIGMA i bransoletki:D:D:D Ale mnie zaskoczyłaś, dzięki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×