Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Dopiero widać 16 wpis! Caffe wodzi nas za nos :P Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dotarliśmy w nocy do domu wiatr szalał ,ale samolot wylądował o czasie. Pozdrawiam i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Nie wiem czy nie widać, czy jeszcze nikt nie podał kawy. Będę dwie (_)> (_)> (_)> (_)> :D Vanilka już noc spędziła w objęciach M:D:D:D Betulka już możesz odetchnąć, już najgorsze minęło❤️ Mimo wstrętnej pogody życzę miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i ja. Wzięłam dwa dni urlopu , dom juz prawie wysprzatany, został mi tylko korytarz i ganek do ogarnięcia. I biorę się za placki, oby się udały, bo wiadomo, że na święta zawsze się najgorzej piecze :P Pogoda pod zdechłym Azorkiem :P Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko z wietrznego wschodu. No dziewczynki i u mnie wichura,wieje,furczy,pada szaleństwo a ja trzęsę portkami bo jestem strachajło:p Betulka Cieszę się że już po wszystkim,teraz życzę dużo zdrówka❤️ Bastylko No ja nie pozwalam byś miała podły nastrój.Jak damy radę bez Twojego optymistycznego i zabarwionego humorem dystansu do życia i szarej codzienności?.Ja się rozłożę jak nic,zatem nie pozwalam Coś nie ma Zulki,czyżby przyjmowanie szwagra było aż tak zajmującym zajęciem?;) Wanilko Zatem już jak się domyślam spania tej nocy nie było?!;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Dziękuję za kawunię👄 i cieszę się że przynajmniej gin nie miał przy Tobie zajęcia i holter także dobry👄 Dorix A co Ty tak nam tu liczysz?!Sugerujesz ze zapomniałyśmy cyferek?;):p Jak za wcześnie upieczesz te ciacha zejdą jeszcze przed Wielkanocą:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki U mnie pada grad, snieg, deszcz.... Mialam dzisiaj w planie robienie zakupow, ale balam sie jechac autem. Wyjdzie na to ze zakupy swiateczne zrobie w pobliskim malym sklepiku. Czasu na to tez niewiele mi zostalo bo w piatek sklepy u mnie zamkniete. Najgorzej bedzie z szynka:O Chyba przymusowo zostaniemy wegeterianami na te swieto. W telewizji slyszalam informacje ze Georges Clooney jest kompletnie splajtowal. Za duzo kasy poszlo na wystawne wesele. Nawet jego zona musi dorabiac sobie jako sprzataczka. Na ostatniej gali widzino ja w dlugich rekawiczkach jak do sprzatnia. Pewnie tak sie spieszyla ze zapomniala sciagnac:P I wtedy zorientowlam sie ze byl to aprilisowy zart:P Bo dzisiaj mamy Prima-Aprilis:) Co by jeszcze napisac? Deko swiateczne jez mam, jajka juz wisza na lampie. Baran z ciasta tez jest kupiony. Tylko jajek farbowanych niewiele zostalo bo pare juz zjedlismy:P Na razie dziewczyny. Trzymajcie sie. Na przekor swietom, zlej pogodzie dobrego nastroju Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a malzykowa pieta dalej zle sie goi:( Nic dziwnego bo chodzi i strupek ciagle peka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylka nie przejmuj się, u mnie też wszystko jeszcze w lesie:P Najważniejsze zdrowie. Matylda wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i radości. Może jeszcze więcej wolnego czasu abyś znalazła chwilę na odwiedziny na wyspie❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylka No to i tak jesteś dużo lepsza jak ja.U mnie ani baranka ani pisanek.I to nie dlatego że już zjadłam,po prostu nie kupione ani nie zrobione. Szynkę mam zamiar upiec,mięsko się już moczy w solance i to chyba wszystko co mam na razie.A mam winko,hi,hi i cydr no i ze dwa soki,zatem najważniejsze jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Jak u Ciebie wszystko w lesie to może właśnie tam urządzimy sobie święta?!. Nie to nie jest dobry pomysł,za zimno.Wiatr by nam pisanki porozpierdzielał na cztery świata strony,wyrwał szklanice z dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słucham sobie piosenki z jednego filmu.Filmu nie widziałam ale i bez oglądania wiem że by mi się nie podobał.No ale piosenka jak dla mnie cudna.Słucham i widzę Dorix i jej Szczęście/Nieszczęście i sami mi się płacze. Dlatego poślę Wam linka,posłuchajcie ale z zamkniętymi oczami,klipu nie oglądajcie,wsłuchajcie się w słowa. Dorix to dla Ciebie https://www.youtube.com/watch?v=qZKCet3JOTc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×